USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Складні операції та дороговартісне лікування: двом хлопчикам та батькові, яких збило авто у Луцьку, потрібна допомога

8 Червня 2021 20:44
Сім’ї з Луцька потрібна допомога: після аварії батько та двоє синів, 5 та 9 років, – у важкому стані у лікарні.

Нагадаємо, аварія трапилася 6 червня, близько 15 години. 29-річний житель району, керуючи автомобілем Ford Focus, збив їх, коли вони переходили дорогу. Після зіткнення автівку відкинуло на пішохідну зону. Водію вже оголосили підозру за вчинення ДТП з травмованими. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Як повідомила подруга сім’ї у Фейсбуці, станом на 8 червня старший хлопчик – у вкрай важкому стані, без свідомості у комі, під’єднаний до підтримуючих приладів, поки без прогнозів. Лікарі роблять усе можливе, щоб врятувати життя дитини.

Меншому хлопчику провели складне оперативне втручання.

Татові, у якого складні переломи рук та основи черепа, провели оперативне втручання та планується низка складних операцій.

Усе це потребує значних коштів, тож сім'ї потрібна допомога.

Номер картки:

5168 7573 8907 0204

Позняковська Іванна

Також для одного з хлопчиків можна здати кров у Луцьку на ім‘я Позняковський Богдан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Медик Показати IP 8 Червня 2021 21:44
Ще раз нагадує ця ситуація,будьте обачні на дорозі,і водії і пішоходи,подивіться лишній раз чи не має перешкоди,чи хтось не летить,та вбережете собі і близьким здоровя.....не йдіть не повертаючи голови по переходу,це ж ваше життя і воно одне.....
Народна прокуратура Показати IP 8 Червня 2021 22:02
А що з цього приводу каже винуватець ДТП, чи його це не стосується?
Саня до Народна прокуратура Показати IP 9 Червня 2021 05:11
Припускаю, що винуватець збирає гроші, тільки не для потерпілих, а для адвоката і судді.
123 до Народна прокуратура Показати IP 9 Червня 2021 07:20
А воно йому треба?
dmd до Народна прокуратура Показати IP 9 Червня 2021 08:49
Б**л*автобізнесмен відбудеться умовним
Лучанка Показати IP 9 Червня 2021 00:42
Яка група крові необхідна? Підкажіть, хто знає
Лучанин Показати IP 9 Червня 2021 15:52
Доречі винуватцем ДТП є Приходько Артем. Це часом не той чувак, що торгував наркотиками в с. Княгининок?
Андерсон до Лучанин Показати IP 10 Червня 2021 08:17
Ну хоч хтось озвучив ім'я цього виро*ка
Василь Показати IP 9 Червня 2021 16:09
Я за одне- винуватий має бути наказаний- по всій строгості закону України. На перехрестях треба ставити не камери, а грнатомети з авто наведенням (розумію, що нереально). Багато людей, нажаль, збивають , але мало наказують. А так- збив- вистрєл- і авто вдрєбєзгі- більш ніяке х.. ло не посміє ганяти!
ого до Василь Показати IP 10 Червня 2021 08:20
В вас такі криваві методи. Достатньо позбавляти зору хірургічним методом
Сергій Показати IP 10 Червня 2021 10:48
Не раз бачив, як той водій шалено їздив вулицями у приватному секторі, шкода батька та дітей!
Лучанин до Сергій Показати IP 10 Червня 2021 11:18
На жаль, це вади нашої ментальності: одне ганяє по приватному сектору, а інший бачить це і не повідомляє у відповідні органи. У цивілозваних країнах підліток на мотоцикл навпроти свого дому боїться сісти, бо відразу свідомі громадяни повідомлять про це відповідні органи, а в нас п"яними на мотоциклі їздити не бояться(https://www.volynnews.com/news/all/pidlitky-iaki-rozbylysia-na-mototsykli-na-volyni-buly-piani-podrobytsi-dtp/)...