USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

У Луцьку автівка на переході збила чоловіка з дітьми. Фото

6 Червня 2021 17:34
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої постраждали двоє дітей.

Аварія сталася у неділю, 6 червня, на вулиці Ковельській, повідомляє ВолиньPost.

На пішохідному переході поблизу розважально-оздоровчого комплексу «MOJO HALL» водій автомобіля Ford Focus здійснив наїзд на пішоходів, які переходили дорогу.

Автівка збила чоловіка та двох дітей. Внаслідок аварії легковик «знесло» на зупинку громадського транспорту.

Двох дітей доставили в лікарню «швидкі». На місці працювали 4 екіпажі патрульної поліції.






Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Кума Показати IP 6 Червня 2021 18:02
В місті зникли всі дорожні розмітки і розмітки пішоходних переходів..Страждають люди,. Сором. Хай дітки ожужують.
Адвокат до Кума Показати IP 6 Червня 2021 20:00
Для особливих....дорожні знаки нікуди не ділись, як стояли ,так і стоять, якщо хоч трохи вчились...
Кума до адвоката до Адвокат Показати IP 6 Червня 2021 21:24
А де ви бачили в дописі слово ЗНАК? Якщо хоч трохи добачаєте. Звісно вони є.. Це не виправдояує водія, але владі міста також потрібно піклуватися про безпеку громадян, бо реально в місті не має розміток.
Лучанин до Кума до адвоката Показати IP 7 Червня 2021 14:02
Розмітку пішохідного переходу дублюють знаки. Це на майбутнє, якщо самі будете здавати, а не за 200 баксів (цікаво а яку вони касу на Київ возять?)
Анонім до Кума Показати IP 7 Червня 2021 15:49
Скоро почнуться самосуди!!!
Хрен собачий Показати IP 6 Червня 2021 18:11
І куди той "ОЛЕНЬ",не бритий і не голений так поспішав, що в білий день не помітив цілу сім'ю на пішохідному переході???..
Кусто Показати IP 6 Червня 2021 18:12
страшно виїзжати на дорогу. Таке враження що їдеш на Формупа 1. Обганяютьз усіх сторін, підрізають, всі на понтах, таке враження, що безсмертні. От і результат, шкода невинних.
Андерсон Показати IP 6 Червня 2021 18:15
Якось я дивився, як в Індії при аварії індуси витягнули таксиста та забили до смерті. там само казали, що таке в них досить часто. Треба переймати, вже певно, такий досвід, бо дикі полішуки з підвод попересідали в автівки, але культурі поведінки їх це не навчило. й тут в коментарях, я певен, з'явиться село, яке буде захищати цього водія та казати, що треба пильнувати пішоходам оленів, бо буде смерть. дикуни- колгоспники, запам'ятайте: В усьому світі безпека пішохода - першочергове завдання урбаністики, а не ваш комфорт та понти
Мда до Андерсон Показати IP 6 Червня 2021 19:40
На останньому фото видно, що розмітки немає, а знак на висоті 3 м за кронами дерев. Так що однозначно не скажеш хто винен поліщуки чи Поліщуки.
Водій до Мда Показати IP 6 Червня 2021 20:53
Там все чудово видно, якщо не дивитися в смартфони, і не ловити гав....
Карась до Мда Показати IP 7 Червня 2021 08:00
Полішук не винуватий, він передзвоне В УЖКГ чи ще в якусь структуру, а та візьме провину на себе. як зі снігом було
Анонім Показати IP 6 Червня 2021 18:15
Чмо на транзитах, вже достали, літають ніби перший раз за руль посідали!!!
Коля Показати IP 6 Червня 2021 18:42
В четвер і неділю після авторинку таких шумахерів,хоч греблю гати.Летять як придурки з того базару.Хай дітки поправляються.А водію-шумахеру нехай буде покарання,на яке він заслуговує!
123 до Коля Показати IP 7 Червня 2021 08:01
Чого як?
Лучанин Показати IP 6 Червня 2021 19:50
Тих недо бізнесменів-гонщиків всіх потрібно відправити на перездачу прав. Вони правил взагалі не знають і на дорозі ведуть себе як неадеквати.
Євробидло до Лучанин Показати IP 7 Червня 2021 00:54
Перездача для них не проблема. Проти би**о на червоних номерах є лише один метод: сила....
Василь Показати IP 6 Червня 2021 20:25
Поки не буде відповідного покарання-порушення будуть продовжуватись.А для цього необхідна непідкупна Феміда.А в ній повно корупції,як і у всьому суспільстві,починаючи з Тупицького.Не можна перейти до демок. суспільства,весь час породжуючи корупцію,в той же час говорячи про боротьбу з нею.
113 Показати IP 6 Червня 2021 21:50
Вся вина на поліції - поки є ,,червоні,, номери - порядку не буде
Хм до 113 Показати IP 7 Червня 2021 07:00
Вина тільки на автомобілісті.... Досить на когось перекладати вину...
Дмитро Показати IP 7 Червня 2021 01:10
Я свідок того як збили на переході батька та двох діток!( Маленького хлопчика "замотало "в колесо і протягуло +-20 метрів) швидкість авто була мінімум 100 км. Я особисто піднімав авто щоб дістати дитину! В мене був реєстратор, флешку віддав поліції. Не дай Боже побачити і пережити це ще раз! На той момент в мене в авто було троє моїх дітей, дружині я кричав щоб вона закрила їм очі! Люди це просто "жесть"!!! Молимось щоб дитинка вижила...
Очевидець Показати IP 7 Червня 2021 08:57
Дуже страшна аварія. Мало того, що збив так, що у нього аж кришу погнуло. Так, ще одну дитину спочатку не замітили, бо вона повністю під машиною була. Він протягнув хлопчика аж на тротуар під машиною. Ми піднімали всією вудицею машину на бік, щоб дістати ту дитину, яка вже без свідомості і повністю побита, роздерта була під машиною. Водія взагалі трясло, але він допомагав дістати.
Дед до Очевидець Показати IP 7 Червня 2021 11:06
Не верю, что они не видели машину. Не верю, что водитель видел детей и продолжал движение. Виною неосторожность и невнимательность.
Очевидець два до Очевидець Показати IP 7 Червня 2021 15:48
Трясся бо за машину переживав
Анонім Показати IP 7 Червня 2021 11:04
Боже , який жах. Люди добрі, та будьте ж ви людьми, виконуйте елементарні правила. Всяке буває, ніхто від біди не застрахований на жаль, але якби швидкість була менша, як годиться в межах міста, можливо наслідки були б не такі страшні.
Внук Показати IP 7 Червня 2021 11:13
Люди менше агресії. Водій винен, АЛЕ він не втік з місця ДТП. Діткам одужання. Не ганяйте по місту.
Анонім до Внук Показати IP 7 Червня 2021 12:42
Погоджуюсь.І такого теж не дай боже нікому , як тому водію. Не ж п"яне і обдовбане, нагле і блатне, що впевнене , що відмажеться, як майже всі резонансні ДТП останнім часом.Лише з меншою швидкістю якби їхав, але ж і не з такою мабуть,як на крутезних тачках ганяють по місту що аж з воєм(( і ніфіга їм. Необережність, неуважність, легковажність, збіг обставин і страшна біда всім.
Лучанин до Анонім Показати IP 8 Червня 2021 11:44
Для того, щоб не було наслідків від необережності існують різні заборони, в тому числі обмеження швидкості. кожний зайвий кілометр на годину в геометричній прогресій збільшує біду.
Ага до Внук Показати IP 7 Червня 2021 12:57
благодєтєль. руки йому батько не цілував?
Андерсон до Внук Показати IP 7 Червня 2021 13:32
Я ж казав, що знайдеться **ень-захисник! А ну разкажи як на швидкості до 50 км\годину можна не побачити, не встигнути, не зупинитися, вилетіти на тротуар, протягнути малечу?