USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Скинь з себе цю х*йню»: опублікували аудіозапис вказівок Порошенка щодо націоналізації ПриватБанку

18 Березня 2021 18:45
Колишній народний депутат Андрій Деркач опублікував чергову порцію записів розмов експрезидента Петра Порошенка. На аудіозаписі нібито розмова Порошенка, колишнього голови МЗС Андрія Клімкіна і голови фонду гарантування вкладів фізосіб Костянтина Ворушиліна.

Запис нібито датований 19 грудня 2016 року, пише Страна. Перед цим у п’ятого президента відбулася розмова з Джо Байденом, який у 2016 році очолював адміністрацію президента США. В аудіозаписі люди зі схожими голосами на голос Порошенка, Клімкіна, Ворушиліна і низки інших невідомих людей спілкуються на тему націоналізації «Приватбанку». За словами Деркача, це ще один доказ того, що банк був націоналізований з порушенням закону і «по бєспрєдєлу».

Порошенко: Костю, візьми до себе юристів! Потім швидко передай це за півгодини. Нехай Соловйова передасть Шлапаку.

Порошенко: І скинь з себе «на х*й» цю х**ню. Костю, ти чуєш мене чи ні?

Порошенко: Ось я ... По-перше, якщо ти говориш одночасно зі мною, то ти мене не чуєш.

Порошенко: Ось у тебе найважливіше завдання! За Бейл-іну! Виписати по беззаконню будь-який папір і передати все це Шлапаку.

Порошенко: Чому? У них є потужна юридична команда і з тебе зроблять дурня. Зроби так, будь ласка, як я кажу.

Порошенко: Дуже тебе прошу. Три знаки оклику! До кінця дня передати.

Порошенко: Зараз, щоб Гонтарева, коли йде на комунікацію, щоб вже мала рішення по Шлапаку, що вони могли це оголосити.

Порошенко: Роби і втягуй ресурс уряду в цю структуру. Не залишай собі все. Це гарячий каштан.

Ворушилін: Добре. Я вас зрозумів.

Порошенко: Так ти день втратив.

Ворушилін: Петро Олексійович, ще не втратив. Справа в тому, що будь-який ...

Порошенко: Костя, коли наступного разу ти вирішиш сперечатися з президентом, ти добре подумай.

Порошенко: Якщо я тобі кажу, що ти день втратив, ти кажеш: «Єсть. Так точно. Винен. Виправлюсь».

Порошенко: Ти в якому званні закінчив службу?

Ворушилін: Капітаном. Ось доріс ...

Порошенко: Капітан? Значить, я готую наказ на розжалування до старшого лейтенанта.

Порошенко: Ще раз, бл*ть, ти будеш так вести себе в умовах війни, наступним буде не лейтенант. А розстріл.

Ворушилін: Так точно. Зрозумів.

Порошенко: Ось тепер «так точно, зрозумів» – правильна відповідь. Давай! Бл*ть.

Порошенко: П*здец бл*ть. Не пускають в банк, тому що нотаріус в Дніпропетровську відмовляється завершити повноваження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
дідо Показати IP 18 Березня 2021 19:17
Нормальний президент, наводив порядок в країні під час війни. Шкода що не обрали, багато країна втратила.
73% до дідо Показати IP 18 Березня 2021 20:48
А бидлу нормальний не потрібен.
гість до 73% Показати IP 19 Березня 2021 07:32
оце таке як ти таких і вибирає, спочатку одного, а потім другого
Правда Показати IP 18 Березня 2021 19:30
Ну якщо Страна,то так це сенсація.Так де ж той деркач подівся?
Фейк до Правда Показати IP 18 Березня 2021 20:49
Фейк фекалійного розливу. Маде ін паРаша.
Просто до Фейк Показати IP 19 Березня 2021 09:22
Глянь, може на вулиці йде дощ?
Але до Просто Показати IP 19 Березня 2021 14:31
Не пропускай уколи!
Точно Показати IP 18 Березня 2021 19:30
Бидло бидлом..... Тільки від бабла лускає.....
Берія Показати IP 18 Березня 2021 19:40
Янукович навіть ніколи не матюкався ... Бо з зони була привичка - за любий базар треба відповідати. А цей коли відсидить своє - так само не буде матюкатися...
Коновалець до Берія Показати IP 18 Березня 2021 20:50
Запис груба фальшивка. Це й так зрозуміло.
Хіхі до Берія Показати IP 18 Березня 2021 20:52
яночку виховали на зоні. Бо програвся в карти і не віддав. Бідна яночка.
Анонім Показати IP 18 Березня 2021 21:59
А этот уже с языком на перевес бежит лизнуть такой знакомый милый американский зад))))
Ау до Анонім Показати IP 19 Березня 2021 09:41
Кааак пааагодка нынче в мааацкве?
Анонім до Ау Показати IP 19 Березня 2021 16:11
Для чого тобі? На заробітки зібрався?
Ау до Анонім Показати IP 19 Березня 2021 16:51
За тебе переживаю, що б ти гланди там не простудило.
Анонім до Ау Показати IP 19 Березня 2021 21:28
А що? Надоїло по м**ету виступати в маацквє?
ку ку до Анонім Показати IP 20 Березня 2021 06:26
убогєнько так стрілки перевів, по руснявські
Ау до Анонім Показати IP 20 Березня 2021 09:34
Краще не пиши нічого. Всі й так зрозуміли що ти *іда*ас.
Анонім до Ау Показати IP 20 Березня 2021 11:53
Ідааса ти бачиш кожного дня перед дзеркалом. Всі і так знають що ти дірявий.
Ау до Анонім Показати IP 20 Березня 2021 14:15
Оппа, да в тебе ще й лексикон, як в типового ватана з помийки. І да, до того зеркала не підходь, не заглядай в нього, то й дирявих ідорастів не побачиш.
Ау до Анонім Показати IP 20 Березня 2021 15:33
Рюслік, не підходь до того зеркала, то й дирявих бачити не будеш.
до аукала до Ау Показати IP 20 Березня 2021 12:10
При любій незрозумілій фігні згадуй путіна та кацапів. Зараз це дієвий метод.
Ау до до аукала Показати IP 20 Березня 2021 15:34
Я десь згадував ботоксного щура?
Адекватна людина Показати IP 19 Березня 2021 09:35
Смішно, що фани Петра пишуть, що фейк, без будь-яких аргументів
Фан Порошенка до Адекватна людина Показати IP 19 Березня 2021 14:32
А які докази що це не фейк, а?
Деркач фсб до Адекватна людина Показати IP 19 Березня 2021 14:33
Пиня заборонив с*ати, ви забули? Таки ми ж плівками. Хахаха...
Це до Адекватна людина Показати IP 19 Березня 2021 14:34
Деркач з себе політичну жертву буде строїти, тому потрібно побільше такого ..йна.