USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Слузі народу» вигідніше програти місцеві вибори, – Арахамія

21 Вересня 2020 10:36
Партії «Слуга народу» на місцевих виборах вигідніше не набирати більшості голосів, щоб народ не зміг їх звинуватити в поганих дорогах або інших проблемах місцевого рівня.

Про це голова фракції Давид Арахамія заявив в ефірі телеканалу «Україна 24», передає «Обозреватель».

Читати ще: У вишиванці під «Чорний бумер»: очільник «Слуги народу» Арахамія відсвяткував відпустку в клубі

«Отримати меншу частку в місцевих радах для нас вигідніше. Тому що весь негатив з приводу поганих міст, поганих доріг, брудних вулиць, колекторів, що непрацюють, ліфтів тощо не на нас. Не ми ж керуємо містом», – сказав Арахамія.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня 2020 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Моя хата з краю Показати IP 21 Вересня 2020 11:07
Жах!!!
Вир до Моя хата з краю Показати IP 22 Вересня 2020 21:31
С такой логикой можна охурашеть!
Ні так ні до Вир Показати IP 22 Вересня 2020 22:50
Це взагалі парадокс: як що ти за зелень то не голосуй за неї і тоді ти будеш прихильник зелені. А чи не краще б було,як що б зелень не висувала своїх кандидатів?
Алекс Показати IP 21 Вересня 2020 11:10
Феєричні ідіоти. Є ще бажаючі прогоосувати за Слугу в Луцьку?
Всезнайко Показати IP 21 Вересня 2020 11:18
Які вони туп*рилі...
Незнайка до Всезнайко Показати IP 21 Вересня 2020 15:00
Тупор*лі їх виборці, а вони просто красавчики. Своїх же виборців, у всі шпари ...
127 Показати IP 21 Вересня 2020 11:48
Не переживайте и местные выборы проиграете и все остальные тоже.
ігор луцький Показати IP 21 Вересня 2020 11:55
Вони вже наробили,...як кіт на глині.
К.лучанин Показати IP 21 Вересня 2020 12:35
"Не ми ж керуємо містом», – сказав Арахамія." - Ну звісно ж , не ми керуємо державою , а нами з-за кордону і політично і економічно. Ось така логіка "слуг народу". То якого ... ви йшли у владу і піарились що поборете бідність і встановите мир на Донбасі ? Та ви навіть і не думаєте це робити! ?0% що проголосували за вас (протестуючи проти попередньої влади) із 49% прийнявших участь у виборах 2019р. вже розчарувались у "слугах народу". Ці так звані слуги народу продовжують робити те , що робила попередня президенська рать ( партія війни) і нічого нового. Тобто , війна на сході і далі буде , примирення не буде, виборів не буде на сході і народ там кинутий на виживання так як і скрізь.
Тітка Показати IP 21 Вересня 2020 13:31
А,хто ще сумнівається,що ви не програєте?Ви вже ПРОГРАЛИ!!!!!,ще не розпочинавшись вибори.
скептик Показати IP 21 Вересня 2020 13:52
"Не ми ж керуємо містом», – сказав Арахамія". А чим ви керуєте ?!!!! Баблом ?!!!! Ви - зграйка нездар
123 Показати IP 21 Вересня 2020 13:57
А що те убоге курить...
0_0 до 123 Показати IP 21 Вересня 2020 15:01
А курить воно чай, "принцеса дурі".
турбо режим до 123 Показати IP 21 Вересня 2020 15:23
воно иабуть нюхає.але в зе команді мабуть усі такі ....
Ара хам і я Показати IP 21 Вересня 2020 14:32
А н*с Рать!
де-факто Показати IP 21 Вересня 2020 15:54
Може слугам час народ поміняти, наприклад, на великий російський
Лучанин Показати IP 21 Вересня 2020 16:20
НАРОДЕ УКРАЇНИ, подивіться на цього лідера партії, схожий на людину, як сказав відомий кіногерой, "Ты посмотри на себя, на кого ты похож", людина без Батьківщини, без Прапора, ведуть нас в нікуда!
Ніт до Лучанин Показати IP 21 Вересня 2020 17:44
Не ображайте 73%. Вони у нас не винні, вони ж як діти малії, всьо халяви хочуть, і що б само собою все ...
Всім Показати IP 21 Вересня 2020 17:54
Безвідповідальний народ завжди обирає безвідповідальну владу.
666 Показати IP 21 Вересня 2020 18:21
Убогий він і видом і думками
тетя Соня до 666 Показати IP 21 Вересня 2020 19:11
Ой ну перестаньте нам казать! Он такая большая вумница! Ви шо не понимаете шо наших ТАМ 97 %! и все они если не красивие .то умные.