USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Смертельна ДТП під Луцьком: за кермом був п’яний екс-заступник начальника поліції Луцька

22 Лютого 2019 10:41
За кермом автомобіля Mercedes-Benz, який спричинив смертельну ДТП під Луцьком, перебував екс-очільник карного розшуку міста Луцька Геннадій Єпіфанович. Зі слів свідків, чоловік був напідпитку і від проходження тесту на вміст алкоголю відмовився.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив чоловік загиблої в ДТП жінки.

З його слів, його дружина з донькою рухались в таксі з Луцька у напрямку Ківерців. В селі Дачне біля підйому на міст водій зупинився, аби пропустити зустрічний автобус та виїхати на об’їзну.

В цей час в попутному напрямку рухався Єпіфанович за кермом Mercedes-Benz, який влетів в Chevrolet Aveo ззаду. Від удару таксі викинуло на зустрічну – просто на зустріч рейсовому автобусу.

Від удару водій таксі і пасажирка загинули, 9-річну доньку пасажирки госпіталізували в лікарню.

«Відразу після аварії Єпіфанович пересів на пасажирське сидіння і заявив, що «всі питання – до водія. Мав всі ознаки алкогольного сп’яніння але проходити тест на вміст алкоголю він навідріз відмовився, це зафіксовано на відео», - каже чоловік загиблої.
З власних джерел ІА Волинські Новини стало відомо, що освідували Єпіфановича лише близько опівночі, хоча аварія трапилась о 19 годині. За результатами тесту, який провели за декілька годин, в крові Єпіфановича було 1.16 проміле алкоголю.

Зараз Єпіфанович перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Геннадій Єпіфанович працював в структурах правоохоронних органів, в липні 2016 року звільнився з посади начальника Управління карного розшуку УМВС України у волинській області. Одружений, має трьох дітей
Геннадій Єпіфанович
Геннадій Єпіфанович
Нагадаємо, в селі Дачне, що під Луцьком зіткнулись водій служби «Морячок Таксі», легковик та рейсовий автобус. В результаті аварії загинув водій таксі, його пасажирка. Травми отримала 9-річна донька пасажирки, її госпіталізували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Лучанин Показати IP 22 Лютого 2019 11:00
Після цього відео переповнює ненависть і до цієї сволоти і інших, таких як він, які п'яними сідають за кермо і відчувають свою безкарність.Бо вони великі БОССИ!!!. А ще ненависть до тих, які ЗА БАБЛО кришують розслідування, підробляють експертні висновки, виносять таким уродам виправдальні вироки.... Всі вони ВИННІ. Але є Бог на небі, там не відкупишся....
Євробидло до Лучанин Показати IP 22 Лютого 2019 11:51
Та ну не залякуйте Богом таких людей..... Такі люди вже давно не бояться ні Бога ні Чорта.....
Дід Ведун до Євробидло Показати IP 22 Лютого 2019 13:11
таке бидло і в "Моя нова поліція" у Луцьку на Набережній святкувало день народження головного патрульного Вовченка, "досвяткувались" ТАК що гранату в коридор кинули, двері, скло, стіни повибивало....добре що своїх підлеглих не позабивали!
Хрен собачий до Лучанин Показати IP 22 Лютого 2019 14:36
Хай простить мене Господь, не дано нам право судити ближніх своїх, та на мою думку в Україні давно пора ввести смертну кару, як в Китаї. Пристрелиш одного виродка який сів п'яний за руль, чи вкрав мільйони з казни, призначені на лікарні, інфраструктуру, дитсадки, соц.виплати, два інших виродка задумаються, чи варто вчиняти беззаконня...
водій Показати IP 22 Лютого 2019 11:02
Тут немає нічого дивного. Ця ментівська мерзота їздить цілодобово в пяному стані. І один іншого виручає. Тут, аби довести, треба добре попрацювати і не випускати це гидоття з ізолятора.
Лена Показати IP 22 Лютого 2019 11:18
Мразь та поліція!!!!! Ведуть себе як чмо владці їм Закони не писані. За таке треба давати довічно тоді будуть батьки своїх дітей виховувати щоб не було наркоманів пяниць і так далі. А влада повинна вчиняти жорсткіші дії до таких горе-водіїв. Повинен бути порядок в державі і захищені люди а не таке відбувається там одне там крадіжи розбої гвалтування і тд. І завжди за такими стоїть поліція Всі вихідці -начлаьники так звані поліцейські. Мали би поліцейські захищати людей а не вбивати!!!
Активіст Показати IP 22 Лютого 2019 11:43
Доскакались, тепер не скигліть.
ГОРЕЦЬ Показати IP 22 Лютого 2019 11:46
Один чинуша на удосужився людську розв'язку намалювати в тому місці а інший чинуша набуханий продемонстрував недолугість чинушні... вони вбивають нас за наші ж гроші.
ГОРЕЦЬ до ГОРЕЦЬ Показати IP 22 Лютого 2019 11:48
НЕ удосужився.
Вікторія Показати IP 22 Лютого 2019 11:56
Хочеться вовком вити, коли таке бачиш! Якщо винний стане " невинним" - то все ВСЕ даремно. Тоді даремні смерті молодих людей, даремно стільки матерів стали вдовами і поховали дітей, даремно стільки сиріт. Це всеукраїнська трагедія в усьому! Бо боролися за правду, за справедливе правосуддя. Кричу, волаю! Співчуття родинам не допоможе !!!! Оці служаки мали б якраз думати що вони роблять. А люди могли б жити. Все в наших руках, і часто навіть чуже життя!!! Якщо все сходить з рук, то це не правосуддя а гниль, і працюють там недостойні люди!!!
Адекватный Показати IP 22 Лютого 2019 12:01
Не понесет он адекватное наказание. Если бы это коснулось моей семьи, пришлось бы и ему хоронить свою семью.
Солідарність Показати IP 22 Лютого 2019 12:14
Тільки так!!!
123456 Показати IP 22 Лютого 2019 12:30
В Харкові посадили ту, яка 6 людей вбила? Так і тут буде.
Мусічка Показати IP 22 Лютого 2019 12:36
не понесе! і все дарма! пройшло п'ять років по небесній сотні! кого наказали? є докази, фото, відео і що? А Зайцева з Харкова? для суду неважливо що наркотики, що швидкість, що могла затормозити. Але ж де, програє у вуличних гонках. так і тут - програш. одна надія на БОГА, покарає ублюдка
Че Показати IP 22 Лютого 2019 13:14
Вже мігас "сидить". І цей так само сяде.
7 Показати IP 22 Лютого 2019 13:28
Гнида з установки
саша Показати IP 22 Лютого 2019 14:06
З його слів, його дружина з донькою рухались в таксі з Луцька у напрямку Ківерців. В селі Дачне біля підйому на міст водій зупинився, аби пропустити зустрічний автобус та виїхати на об’їзну. Щось я не зрозумів доя чого їхати на обїзну коли їдеш з Луцька в Ківерці?
Анонім до саша Показати IP 22 Лютого 2019 15:42
У НАПРЯМКУ Ківерців, а не у Ківерці...
До саша Показати IP 22 Лютого 2019 14:39
Знаєте, якщо від, на вашу думку, помилки журналістів можна було б врятувати два життя, то ваші слова мали би сенс. Співчуваю родині та надіюсь що ця мерзота понесе покарання. Хоча довіри до поліції в мене особисто немає.
Андрій Показати IP 22 Лютого 2019 15:00
Буде можливість побачити "Реформу" в дії ! Родині - найщиріші співчуття, а цій п'янючій су..і бажаю знайти свого стовпа.
Олександр Показати IP 22 Лютого 2019 15:35
Як це трагічно-символічно... Рівно 5 років після Майдану. Хтось ще пам'ятає ту ейфорію! Ото заживемо! А не змінилося нічого... І через місяць ми знову дамо владу "старим і перевіреним" ще на 5 років. Все більше й більше питань до того, чи заслужили ми на існування, як ДЕРЖАВА
луцьк Показати IP 22 Лютого 2019 16:04
та треба брати і мо...чити таких. Другого варіанта просто не існує. Доказано багатьма прикладами. Хоч це і не правильно, але тільки так... Згадайте Врадіївку в 2013 році та інші випадки
луцьк Показати IP 22 Лютого 2019 16:07
і бистринько пересіла су...ка на пасажирське сидіння Во рівень!!!
Роман Показати IP 22 Лютого 2019 16:48
Працював при ньому.Це у**бок ще той
Коментатор Показати IP 22 Лютого 2019 17:16
Є інформація, що за кермом був не він, а інший чоловік, який втік з місця дтп. Чому цю інформацію замовчують?
Дід Ведун до Коментатор Показати IP 22 Лютого 2019 17:53
йго кров, відбитки, соплі мають бути на місці водія!
Петро Показати IP 22 Лютого 2019 18:25
Я знаю цього гандона, довийо...вся!!! Покараний за гниле життя...! (Довелось разом працювати)
Петро Показати IP 22 Лютого 2019 18:28
І машина ця в нього більше 10 років!! Їздив завжди сам за кермом! Навіть синій!
Саша Показати IP 22 Лютого 2019 18:35
Реформа, реформа, старі мразі у руля, тільки нова форма.таких як це чюдо. . Родині співчюття.
Я Показати IP 22 Лютого 2019 19:50
Нехай спочивають з миром. В цій аварії загинула донька соліста Волинського хору Ярослава Дричика(
Лучаночка Показати IP 22 Лютого 2019 20:23
та що вже можна говорити про простих водіів .якщо в міліціі таке робиться??? Засудити на довгий строк і показати таку "мерзоту" на площі
Марк Показати IP 22 Лютого 2019 21:46
Шкода люднй, трагедія для родин!... Але цей випадок яскраво демонструє злочинну поітику держави: По-перше, будь-який мент чи інший чиновник, сідаючи пяним за кермо не відчуває за собої жодної відповідальності. Він впевнений у своїй безнаказаності, він знає що в цій системі можна все порішати. Судова і правоохоронна система в дії! По-друге, ця держава своєю недолугою політикою просто не дає людям користуватись нормальними, безпечними автомобілями! Навіть в старенькому Passat B5, який коштує 1000 Євро, мабуть було б більше шансів вижити ніж в цьому Aveo запоріжської чи луцької сборкі, у якому навіть немає подушок безпеки! Але то все таке, головне томос, віра, мова!
Артек Показати IP 22 Лютого 2019 21:58
Мразь.....
Анонім Показати IP 23 Лютого 2019 08:14
При Януковичу про такі випадки навіть у газеті не писали, відмазувались подібні персони на раз. Тут буде сидіти і довго.
Андрій Показати IP 23 Лютого 2019 10:01
Мені от цікаво, хто мінусуємо коменти, де засуджують подібну п'янь за кермом ? То видно друзяки того "мусорка", які з ним "вживали" і теж полюбляють такими їздити ! Бо нормальні і адекватні люди можуть тільки поспівчувати родині в такому випадку.
Лучанка Показати IP 23 Лютого 2019 11:01
Сьгодня була свідком того, як на АС-1 водії між собою розказували про аварію і говорили, що то таксіст п`яний був і спричинив аварію. Я їм кажу ,що ви мелете, це "мент" винний, то вони на мене так глянули. Значить дружбани мента розпускають слухи навпаки. Скотиняки
Знаю цього Показати IP 23 Лютого 2019 14:53
По перше не поспішайте з висновками, все може бути по закону По друге самосуд ніколи не давав ефекту і зводив нанівець правосуддя, бо той хто його чинить ще гірший злочинця. Тільки по закону. По третє не узагальнюйте не всі менти - козли По четверте так, цей мудак постійно готовий їздив, знаю його, поводив вічно як судили і з оточуючими і з підлеглими
васько василенко Показати IP 23 Лютого 2019 19:30
Епифанович дияв все правильно и буде оправдане ришення суду видносно його!
БєльскаЯ до васько василенко Показати IP 25 Лютого 2019 12:43
васько ти йо**ак???