USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Спіймали зрадника, який здав ворогу під обстріл Луцький військовий аеродром

4 Березня 2022 17:51
СБУ затримала зрадника, який здав ворогу під обстріл Луцький військовий аеродром. Ним виявився відомий волинський авіалюбитель Ілля Сметанін.

СБУ встановила, що зрадник передавав ворожим спецслужбам інформацію про типи і кількість військових літаків, місця їх дислокації, тренувальні польоти, особисті дані військовослужбовців аеродрому.

Протягом 24-28 лютого він постійно зливав інформацію про результати вторгнення російських військ на Волинь.

Завдяки його «допомозі» аеропорт був обстріляний із ракет, що призвело до тотальної руйнації його інфраструктури.

Після цього зрадник доповів про результат удару в РФ.

Посібнику окупантів повідомлено про підозру за ст.111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Наразі він під вартою і йому загрожує до 15 років ув’язнення.
Ще у 2020 році СБУ встановила, що один з кращих штурманів, який служив до 2004 року на військовому аеродромі Луцька, Віталій Синельников був російським шпигуном. Він не лише зливав Росії дані для авіаудару по аеродрому в мирному Луцьку, але й втягнув в це мережу інформаторів, серед яких – лучани. Один з них – авіалюбитель Ілля Сметанін. Тоді Сметанін розповідав, що прямих питань Синельников не задавав, натомість уточнював скільки бортів літає тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Олександр Показати IP 4 Березня 2022 18:08
Ох, пригадую його постійні пости в одній відомій групі Фейсбуку. А бачили, як Левчук раптом "освідомився"?
дідо Показати IP 4 Березня 2022 18:10
Друг російського інформатора Іллі Сметаніна лучанин Ігор Левчук висловив своє обурення вишиванкою у міському дитсадку №37 Луцька, назвавши цей факт проявом сільської культури та перетворенням міста у село.
Луцянам... Показати IP 4 Березня 2022 18:14
Я про це писала в групі Наш Луцьк ще років 7 тому. Мене в групі обклали матом, обгадили... в результаті забанили. Я цю сук. У ненавиджу, воно гроші сумками вощило для падалі рускої, да і деякої волинської закордон. Лишаю тут коментар , бо в двуликів групі фб більше писати не хочу, бо там патріотів не розрізнять, колись обізвали мене ботом, бо я сук..у Сметаніна обідила.
Стелс Показати IP 4 Березня 2022 18:26
Ну вот тобі...СБУ нехай ще прикриє оцей авіакружок авіалюбителів 'овал' якій розносить все по фейсбуці і дальше.Вибачте на слові 'тут ще невспів пернути вже кричать всрався'...Тут ще самольот не вспів взлетіти а вони вже все виложили,якій самольот взлетів якій борт хто за штурвалом куда і нащо.Дибіли це все ж читається тими кому треба...
8088 Показати IP 4 Березня 2022 18:27
https://m.youtube.com/watch?v=NXXDB2q14hM Розстриляти зрадника!!!
Qwerty Показати IP 4 Березня 2022 19:14
От падло, руки відірвати
лучанка Показати IP 4 Березня 2022 19:23
Чому не забили по законах військового часу. Про його діяльність усі знали вже давно усі крім СБУ
007 Показати IP 4 Березня 2022 19:28
В росход
Alexandr Показати IP 4 Березня 2022 19:32
Смерть покидьку
додік Показати IP 4 Березня 2022 19:35
Бля. Нормальні люди ще рік тому писали, що він кончений сєпар і диверсант...
Руслан Показати IP 4 Березня 2022 19:59
Потрібно перевірити всіх учасників групи "Збережемо древній Луцьк" (Левчук, Дацишина, Верпучинський), де до недавнього був і смєтанін. Ця група "товаріщів" просякнута ненавистю до всього українського. Думаю там тоже можна найти багато цікавого.
Володимир Показати IP 4 Березня 2022 21:56
Пожиттєво з вилученням майна і за решітку зрадників,або ще жорсткіше покарання.
лучанка Показати IP 4 Березня 2022 22:09
Левчука взяли?
Іванка Показати IP 4 Березня 2022 22:10
Мало щось йому загрожує, сама б йому мізки підірвала. Зрадник!!!
Ольга Показати IP 5 Березня 2022 07:34
Розстріл!!!! Які 15 років???
ольга Показати IP 5 Березня 2022 08:23
Расстрелять предателя по закону военного времени!