Справа про незаконний експорт бітуму з РФ. На потреби ЗСУ спрямували понад 20 млн грн застави
20,7 мільйона гривень застави у справі про незаконний імпорт російського бітуму в Україну було звернено на користь держави. Кошти перерахували на спеціальний рахунок для підтримки ЗСУ.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора у Телеграмі. 24 канал передає деталі справи.
Справа про незаконний імпорт російського бітуму
Бенефіціар низки підприємств упродовж 2015 року організував купівлю на території Росії дорожнього бітуму. Чоловік імпортував придбане в Україну вантажівками через тимчасово окуповану територію Криму, Керченською переправою, що суперечить чинному законодавству України.
При цьому підприємець сплатив незаконно створеним митним органам Росії на території автономної республіки Крим митні платежі на суму, еквівалентну 3,8 мільйона гривень. Разом з тим чоловік шляхом обману заволодів майном підприємств-контрагентів за поставлені товари у розмірі понад 19 мільйонів гривень.
Під час досудового розслідування обвинуваченому було обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою внесення 20,7 мільйона гривень застави, яку він і вніс. Далі горе-підприємець порушив визначені судом зобов'язання і покинув територію України, виїхавши через Росію до Вірменії.
До слова, за клопотанням прокурора, судом було внесено ухвалу про звернення внесеної обвинуваченим застави на користь держави. Так, 20,7 мільйона гривень перераховано на потреби Збройних сил України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора у Телеграмі. 24 канал передає деталі справи.
Справа про незаконний імпорт російського бітуму
Бенефіціар низки підприємств упродовж 2015 року організував купівлю на території Росії дорожнього бітуму. Чоловік імпортував придбане в Україну вантажівками через тимчасово окуповану територію Криму, Керченською переправою, що суперечить чинному законодавству України.
При цьому підприємець сплатив незаконно створеним митним органам Росії на території автономної республіки Крим митні платежі на суму, еквівалентну 3,8 мільйона гривень. Разом з тим чоловік шляхом обману заволодів майном підприємств-контрагентів за поставлені товари у розмірі понад 19 мільйонів гривень.
Під час досудового розслідування обвинуваченому було обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою внесення 20,7 мільйона гривень застави, яку він і вніс. Далі горе-підприємець порушив визначені судом зобов'язання і покинув територію України, виїхавши через Росію до Вірменії.
До слова, за клопотанням прокурора, судом було внесено ухвалу про звернення внесеної обвинуваченим застави на користь держави. Так, 20,7 мільйона гривень перераховано на потреби Збройних сил України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.