USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

США попереджають про можливе вторгнення російських військ в Україну, – Bloomberg

11 Листопада 2021 22:50
Незвична військова активність Російської Федерації біля кордону з Україною, за якою стежать у Вашингтоні, може свідчити про заплановане вторгнення.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на чиновників, знайомих із думкою Білого дому, пише ТСН.

«Оскільки Вашингтон уважно стежить за нарощуванням російських військ біля кордону з Україною, офіційні особи США поінформували своїх колег з ЄС про побоювання з приводу можливої військової операції», – йдеться у повідомленні агентства.

Таке твердження ґрунтується на інформації, якою американська сторона ще не поділилася з ЄС. За словами, співрозмовників агентства, вона підкріплена загальнодоступними доказами.

Нагадаємо, що 30 жовтня The Washington Post повідомило про те, що чиновники в Сполучених Штатах Америки і Європі стривожені через те, що російські війська вкотре починають накопичуватися біля кордонів України.

За даними Головного управління розвідки Міноборони, станом на початок листопада 2021 року біля українського кордону і на тимчасово окупованих територіях Російською Федерацією зосереджено угруповання військ (сил) загальною чисельністю близько 90 тисяч осіб.

Росія продовжує методично перекидати до українського кордону війська. Зокрема, фіксується перекидання великої кількості основних бойових танків Т-80У. Ці танки застосовуються для прямого бойового контакту з супротивниками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Я Показати IP 12 Листопада 2021 06:01
бла бла бла...
Бухгалтеркиня Показати IP 12 Листопада 2021 06:38
Самі годувати, лікувати, зігрівати..... не хочуть!
Руина Показати IP 12 Листопада 2021 09:22
а где мы будем брать уголь, газ и электроэнергию, когда Белоруссия и Россия устанут от безграмотной политики киевского режима? Заграница нам не поможет...
США поперджують до Руина Показати IP 12 Листопада 2021 10:58
Як Бідон в Англії газом ділився.
Анонім до Руина Показати IP 12 Листопада 2021 11:15
Безграмотный режим скоро едет в ростов и Тель-Авив. Ему на смену приходит сильный и професиональный режим. Людям этой популистсокй зелени хватило полностью, это прививка для совка и она сработала на 100%. _______________НУ И ЕЩЕ, ЕСЛИ В 2015 ГОДУ, ВО ВРЕМЯ АКТИВНЫХ БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЙ И ШАНТАЖА пАрАШКИ МЫ НЕ ЗАМЕРЗЛИ, то м сейчас ничего кардинально страшного не случится. Все будет Украина, скоро будет ГЕТЬМАН!!! Да, да, скоро будет СЫВОЧОЛЫЙ!!!
Аут Показати IP 12 Листопада 2021 11:17
ботоксний пацюк готуєься до маштабного початку третьої світової війни. Але цей щур закінчить так само як гітлер, або отрута, або своїж придушать як таракана.
Дідо до Аут Показати IP 21 Листопада 2021 15:50
Ще один пацієнт ліпін пише, агов лікарі, заберіть гаджети у психічнохворих!
777 Показати IP 12 Листопада 2021 11:20
Мели Емеля твоя неделя.
Владос Показати IP 21 Листопада 2021 20:15