США відкликають значну частину військ з чотирьох країн Європи, – медіа
Сполучені Штати планують скоротити свої військові контингенти одразу в кількох країнах Східної Європи – зокрема в Румунії, Болгарії, Угорщині та Словаччині.
Про це повідомляє румунський портал G4Media із посиланням на джерела в урядових структурах, передає УНІАН.
За даними джерел, 27 жовтня через офіційні канали НАТО було оголошено про рішення відкликати близько 800 військових з Румунії. Це рішення ухвалене Білим домом і вже набуло чинності, хоча формально Конгрес США ще може його переглянути.
Американські військові нині дислокуються на базах ім. Михаїла Когелнічану, у Девеселу та Кимпіа-Турзій. Наразі невідомо, з якої саме бази розпочнеться скорочення. Загалом у Румунії перебуває приблизно 1000 американських військовослужбовців.
Читати ще: США можуть вивести 30% своїх військ із Європи, – Politico
Джерела видання наголошують, що рішення Вашингтона не має стосунку до внутрішньополітичної ситуації в Румунії, зокрема до нещодавнього скасування результатів президентських виборів, на яких переміг ультраправий кандидат. Американських військових також планують виводити з Угорщини, що свідчить про ширший стратегічний перегляд.
Румунське видання зазначає, що скорочення торкнеться ще трьох країн – Болгарії, Угорщини та Словаччини, однак точні терміни, масштаби та логістичні деталі операції поки не розголошують.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє румунський портал G4Media із посиланням на джерела в урядових структурах, передає УНІАН.
За даними джерел, 27 жовтня через офіційні канали НАТО було оголошено про рішення відкликати близько 800 військових з Румунії. Це рішення ухвалене Білим домом і вже набуло чинності, хоча формально Конгрес США ще може його переглянути.
Американські військові нині дислокуються на базах ім. Михаїла Когелнічану, у Девеселу та Кимпіа-Турзій. Наразі невідомо, з якої саме бази розпочнеться скорочення. Загалом у Румунії перебуває приблизно 1000 американських військовослужбовців.
Читати ще: США можуть вивести 30% своїх військ із Європи, – Politico
Джерела видання наголошують, що рішення Вашингтона не має стосунку до внутрішньополітичної ситуації в Румунії, зокрема до нещодавнього скасування результатів президентських виборів, на яких переміг ультраправий кандидат. Американських військових також планують виводити з Угорщини, що свідчить про ширший стратегічний перегляд.
Румунське видання зазначає, що скорочення торкнеться ще трьох країн – Болгарії, Угорщини та Словаччини, однак точні терміни, масштаби та логістичні деталі операції поки не розголошують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Раді пропонують суворо карати за «бусифікацію». Як саме
Сьогодні 09:02
Сьогодні 09:02
Біля Луцька загорілося горище приватного будинку
Сьогодні 08:28
Сьогодні 08:28
Від розвитку громад до підтримки країни в час війни: Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – 15 років
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Державні освітні гранти стануть інструментом підтримки вступників, – голова комітету ВР
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Волинянка на згадку про бабусю створила поле з півоній
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.