USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Стало відомо, хто збив на смерть 19-річну дівчину на Волині і втік

30 Січня 2022 12:55
Водієм, який на смерть збив 19-річну дівчину, виявився 24-річний житель села Кортеліси Анатолій Олексюк.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили односельчани померлої дівчини.

Нагадаємо, що 30 січня о 3 ночі в селі Замшани водій Audi на смерть збив дівчину та втік з місця аварії.

Дівчина загинула до приїзду швидкої допомоги.

У пресслужбі ГУНП зазначили, що особу водія встановили. Наразі проводяться усі необхідні дії, аби виявити місцезнаходження водія.

«Відділенням поліції № 2 (селище Ратне) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області встановлюється місце перебування громадянина Олексюка Анатолія Миколайовича 17.06.1998 р.н. не працюючого, жителя с. Кортеліси вул.Ковпака 1, Ковельського району, який 30.01.2022 о 03:06 керуючи автомобілем марки «Ауді 100» сірого кольору д.н.з (BZD 271) на іноземній реєстрації, рухаючись зі сторони м. Ковель в напрямку смт. Ратне в с. Замшани біля зупинки по автодорозі М19 , здійснив наїзд на пішохода, яка загинула на місці події.

Водій Олексюк А.М. залишив місце ДТП і поїхав у невідомому напрямку. Проводяться заходи щодо встановлення місцезнаходження даного громадянина та автомобіля.

У випадку отримання інформації, яка заслуговує на увагу, прошу повідомляти за адресою: смт. Ратне, вул. Каштанова 15, Ковельський район.

Контактні телефони: 0336621296, 0504845291, 0966359549 або на лінію 102», – повідомили у поліції.
Мар’яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
ВІРУС Показати IP 30 Січня 2022 14:11
Звідки у 24 річного жителя ЗАМШАН гроші на Аudi.?
Анонім до ВІРУС Показати IP 30 Січня 2022 14:30
У Польщі на заробітках назбирав.
Уася до ВІРУС Показати IP 30 Січня 2022 14:41
Вас дивує що в 24 роки можна заробити 500 доларів на бляху - яка старша за свого власника?
Народна прокуратура до Уася Показати IP 30 Січня 2022 15:23
Ні, дивує як це робить безробітний. І як він цю машину обслуговує та заправляє. І на які ресурси він взагалі існує. А найголовніше - коли ж українці почнуть на ділі дотримуватись своїх проєвропейських лозунгів про чесність, прозорість і законослухняність
Олег до Народна прокуратура Показати IP 30 Січня 2022 16:39
Насмішив... Братан, в якій країні ти живеш???
фіг хто до ВІРУС Показати IP 30 Січня 2022 14:49
так модель стара та вживана,тож не досить дорога.
Мешканець до ВІРУС Показати IP 30 Січня 2022 15:03
А Ауді це що дорогавартісна марка? Насмішили..
Володимир Показати IP 30 Січня 2022 14:45
По погляду видно , що пі+ар , якби довіз до лікарні , то дівчина ще б жила .
Народна прокуратура до Володимир Показати IP 30 Січня 2022 15:28
Полішук звичайний. Характеризується тупістю, зажерливістю і крайнім егоїзмом. ненавидить все довкола, починаючи з землі, на якій живе і яку знищує усіма можливими способами, закінчуючи людьми, котрі його оточують. Любить русню, куди їздить батрачити, і особисто очільника РПЦ Кіріла.
Волиняни до Народна прокуратура Показати IP 30 Січня 2022 16:24
До чого тут полішук??!!
Народна прокуратура до Волиняни Показати IP 30 Січня 2022 18:25
А дійсно, до чого? Він же ж єгиптянин, і зовнішність араба, а ні разу не полішуцька
Russia до Народна прокуратура Показати IP 30 Січня 2022 17:12
Ти ідіот, баран, до чого тут кіріл
1 до Народна прокуратура Показати IP 30 Січня 2022 17:25
Все написане вами підходить не лише до поліщуків, а загалом до українців
Олег до 1 Показати IP 30 Січня 2022 21:06
Згідний на всі 100
Вова Показати IP 30 Січня 2022 16:11
Та по морді видно що тупий вафльонок.
123 Показати IP 30 Січня 2022 16:21
А чого тікати? ; Збив собі та кури, адвокат із суддею свою справу зроблять, тай будеш собі три роки умовно мати.
321 до 123 Показати IP 30 Січня 2022 21:07
Ціну питання на таку послугу приблизно уявляєш? При тому що рішати треба з адвокатом (за посередницькі послуги "занести судді", це крім його гонорару), потім з суддею. Паралельно - з потерпілими (найближчі родичі жертви, бо від їх слова на суді теж буде залежати багато). Поцікався, скільки виклали родичі панянки, яка в кінці минулого року під Луцьком неуважно проїхала пішохідний перехід. Не варто настільки безапеляційно писати такі дурниці.
123 до 321 Показати IP 31 Січня 2022 09:34
То так можуть з якогось заможного власника Олдема бабки збивати, а якщо нема, то й так дадуть умовно, щоб статистику не псувати
Ірина Показати IP 30 Січня 2022 17:26
Цю мерзоту потрібно знищити при затриманні, душегуб проклятий!
читач Показати IP 30 Січня 2022 18:13
Поліцаї заробляють гроші на "бляхарах",дозволяють їм їздити,от і результат.Чому бляхи не на шротах???
Справедивий Показати IP 30 Січня 2022 20:11
Сука, бляхар .баний!!!
Іронічний Показати IP 30 Січня 2022 20:56
Чого втік? П'яний скоріш всього. Витверезиться - прийде, здасться, "злякався". Чи вперше? Питання риторичне. Невідворотність покарання - слабке місце в Україні, і за "бляхи", і за сіньку за кермом...
стас Показати IP 30 Січня 2022 21:13
а шо дівчина робила у 3 часа ночі?
Уася до стас Показати IP 30 Січня 2022 22:43
а яка різниця?
Замшук до стас Показати IP 31 Січня 2022 10:50
В нас в країні війсковий стан??? Чи є обмеження по годинах! Дівчина молода, вихідні, дискотеки і т.д.
Nika до стас Показати IP 1 Лютого 2022 18:40
Дібіл ти, Стас