USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинянин, який на смерть збив дівчину та втік, спалив своє авто в лісі. Фото

31 Січня 2022 22:31
Водій, який 30 січня збив на смерть 19-річну дівчину в селі Замшани Ковельського району, залишив своє авто в лісі та спалив його.

Про це «Конкуренту» повідомили жителі села.

Автомобіль сьогодні знайшли спаленим між Замшанами і Вужиськом. Ймовірно, волинянин сам його і спалив.

Нагадаємо, що водія автівки все ще шукають. 23-річний хлопець зник з місця аварії.

Оголосити у розшук хлопця поліцейські поки не можуть, адже його вина ще повністю не доведена. Тривають слідчі дії.

Раніше односельчани загиблої дівчини повідомили, що за кермом Audi на єврономерах був Анатолій Олексюк. Місцеві правоохоронці просять повідомляти інформацію про його місце перебування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Олексій Показати IP 31 Січня 2022 22:42
Скоро Ілон Маск всім чіпи вживить і ніхто від правосуддя не втече
Народна прокуратура Показати IP 31 Січня 2022 22:43
Гнида полішуцька !!!
45 до Народна прокуратура Показати IP 1 Лютого 2022 00:02
А що це за не любов до тих, які називаються Поліщуками?!!десь пересіклись, образили, чи що то є?!
В рот 45 до Народна до 45 Показати IP 1 Лютого 2022 09:38
Бо вони всі, переважно, пі...раси.Такі, як і ти.
45 до Народна прокуратура Показати IP 1 Лютого 2022 00:06
Пора себе перейменувати самопроголошена прокуратура!
Володимир до Народна прокуратура Показати IP 1 Лютого 2022 17:10
Гаразд. Він гнида "полішуцька". А ти чия вош? Pediculus humanus pubis.
Збій матриці Показати IP 31 Січня 2022 22:51
Їде на заробітки людина, а повертається звір.
Лучанин Показати IP 31 Січня 2022 22:52
Інколи просто офігіваєш з тої поліції і всієї судової системи. Це як так, знають, що збив на смерть дівчину і не можуть оголосити в розшук. Це ж маразм повний. Він вже може в Польщі чи Білорусії. Таких відморозків потрібно зразу на місті валити, щоб і не плодились.
Уруру до Лучанин Показати IP 31 Січня 2022 23:57
З чого офігіваєш? Сьогодні кажеш маразм, бо неможуть оголосити в розшук, а завтра будеш говорити про свавілля поліції бо розшукують без доказів. Тож написано «тривають слідчі дії»
Євробидло до Уруру Показати IP 1 Лютого 2022 11:35
Як чітко сказано "Сьогодні кажеш маразм, бо неможуть оголосити в розшук, а завтра будеш говорити про свавілля поліції бо розшукують без доказів" - плюсую.
Анонім Показати IP 31 Січня 2022 23:34
Набігає собі. Прокурори добре додавати вміють
ваня Показати IP 31 Січня 2022 23:35
зараз напише заяву про пропажу авто і на цьому все.хіба хтось з родичів загиблої черепка проламає
Джек Показати IP 31 Січня 2022 23:47
Занесла мама мєнтам штуку,шоб встигло чмо назад в польшу звалити
Євробидло Показати IP 1 Лютого 2022 00:07
Хитровиєб*ний полішучара вже авто спалив. А завтра напише заяву що авто в нього вкрали. І це полюбому якась гниль з адвокатури чи прокуратури йому це порадила зробити.
Внук до Євробидло Показати IP 1 Лютого 2022 16:59
Спалив авто для того щоб важче було проводити експертизи