USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Старий ринок у Луцьку знесуть після 1 лютого

16 Грудня 2019 18:17
Луцька міська рада повідомляє підприємцям Центрального ринку, що при переїзді до 1 лютого на торговий комплекс «Новий ринок» (вул. Боженка), вони зможуть скористатися пільгами щодо оплати торгового місця. Після 1 лютого скористатися такими пільгами буде неможливо.

Також у міськраді інформують, що на черговому засіданні виконавчого комітету (18 грудня 2019 року) буде оголошено всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу концепцію облаштування території перед Луцьким замком.

Після 1 лютого міська рада вживатиме заходи щодо примусового демонтажу тимчасових споруд та МАФів, що розміщені на цій території з порушенням законодавства.

Вказані заходи не стосуватимуться торгового (продуктового) павільйону, що належить на праві приватної власності Волинській обласній спілці споживчих товариств.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Богдан Сташинський Показати IP 16 Грудня 2019 18:26
Браво !!! Нарешті влада стає владою ...
Анонім до Богдан Сташинський Показати IP 16 Грудня 2019 19:26
Звичайно,влада яка думає про себе,всі ринки закрити,знищити і побудувати торгові центри де такі як ти будуть купувати і переплачувати їм в карман.Влада думає про лучан,перекриває вулиці,освітлення всюди є...не буду тобі пояснювати все,бо ти зарплату маєш хорошу,а є люди які тільки з тих ринків живуть,пенсіонери,в тебе є мати?Але що вам зажертим мордам пояснювати,ми ж українці,готові вдушити один одного,аби комусь не жилось краще за тебе..
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 18:27
Ну і супер)
Анонім до Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 19:29
Нарешті в тебе життя наладиться)))Скільки мало дурню потрібно для щасття,закрити ринок,побігати по закритому проспекту і все)))
Анонім до Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 19:37
Два коментаря від тебе,з різницею в одну хвилину,ти сам сьогодні працюєш?Степан луцький,а де мешканка,оля?
zerop Показати IP 16 Грудня 2019 19:07
А де зараз буде ринок?
Лучанин до zerop Показати IP 16 Грудня 2019 20:06
Коло міської ради
777 Показати IP 16 Грудня 2019 19:09
кто и что будет строить уже давно известно, а вот с выселением будет интересно,компромис то не найден...
Андрій Показати IP 16 Грудня 2019 19:13
цікаво цікаво ... тобто міська рада створила КП ЛУцькі РИнки підприємці поукладали з ними угоди посплачували внески і тепер їх під зніс....?
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 19:22
Не знаю на що сподівається ця влада
ААА Показати IP 16 Грудня 2019 19:29
Бандити ... Захотіли знесли...а мене спитали на загальному обговиренні міста! Я там скупляюся, мені зручно.
Анонім до ААА Показати IP 16 Грудня 2019 19:39
Не ти один,мені і тисячам лучан там зручно
Їван до Анонім Показати IP 17 Грудня 2019 12:53
А я скупляюсь в інтернеті, товар забираю на новій пошті. Мені ще зручніше! Отак !!!
Лучанин до Їван Показати IP 18 Грудня 2019 09:23
Інтернет не блокують, Нову пошту не зносять. Може спати спокійно...
Микола до Їван Показати IP 10 Січня 2020 19:36
а що і продукти харчування через нову почту забираєш?
скептик до ААА Показати IP 16 Грудня 2019 19:55
а їм привозять додому
Про Показати IP 16 Грудня 2019 20:05
Не можу дочекатись,коли знесуть ту антисанітарію і шанхай!!!!!
Анонім до Про Показати IP 16 Грудня 2019 21:46
Ти десь під контейнером спиш?То зміни місце проживання і тобі не доведеться чекати.
К.лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 20:26
"Також у міськраді інформують, що на черговому засіданні виконавчого комітету (18 грудня 2019 року) буде оголошено всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу концепцію облаштування території перед Луцьким замком." - тобто будуть сучасні МАФи. Уявляю пусте місце після очищення від торгових точок, там бігає зграя голодних собак в пошуках благодійників які їх підкормлювали. І поїдуть "масово" туристи милуватись замком і будуть "розкуповувати" сувеніри та різну українську атрибутику , а по площі перед замком серед МАФів походжатимуть ряжені козаки в шароварах з оселедцями ,довгими вусами та шаблюками з боку і будуть робити селфі із приїжджими туристами та пити медовуху. Отже, настане гарне життя для лучан !
Анонім до К.лучанин Показати IP 17 Грудня 2019 12:25
Поставити кіоск з ШАУРМОЮ і питання собак вирішится...
Пильний Показати IP 16 Грудня 2019 20:30
Буде як з маршрутками. Де ви дінетеся. Навіть оргаганізуватися не вмієте. На пана працюйте, як самі не хочете і не вмієте панами бути
Людина Показати IP 16 Грудня 2019 20:38
Люди,пора цю "владу" спустити в реалії напевне.Ринок потрібен!!!
Денис Показати IP 16 Грудня 2019 20:53
В супермаркетах все дешевше.
Анонім до Денис Показати IP 16 Грудня 2019 21:39
Наприклад?Реальні ціни напиши,що саме дешевше,порівняй і здивуй усіх!!!В супермаркеті є бензокоса і яка ціна?
За ринок до Денис Показати IP 16 Грудня 2019 22:33
В супермаркетах все не знати звідки привезене. А не вирощене на Волині чи ,принаймні, в Україні. Подивіться ТСН тиждень. Для українського борщу, звареного в Києві, в нас вітчизняна лише квасоля.
я Показати IP 16 Грудня 2019 20:55
УРА!!!!!
ДПЗ Показати IP 16 Грудня 2019 23:56
Нарешті! Стихійний ринок має бути закритий, давно пора радикальних мір до тих горе аля"підприємців" застосовувати!
Психопланетарій, Лип Показати IP 17 Грудня 2019 15:02
Погано, коли Луцька міська влада здає свої позиції. Ми чули від нашої влади, що ніби починають демонтувати ринок з 05.12.2019 року, потім були розмови, що з 15.12.2019 року вже все приїде спеціальна техніка і ті підприємці, які не бажають виконувати рішення влади будуть насильно виселені, а їх металічні "сараї-хліви" та магазинчики знесені технікою. Бачимо, що у цьому питанні зрушень немає. Значить все таки влада знову пасує, проявляє не спроможність на рішучі та кардинальні дії. Демонтаж ринку 01.02.2020 року також перенесуть на березень місяць 2020 року, далі підготовка до пасхальних свят, а тому демонтаж ринку аби розпочали у травні місяці наступного року.
Валентина Показати IP 17 Грудня 2019 23:43
Це ж як незручно, ринок на вул. Боженка! Це фактично за містом! Хіба немає іншого місця в Луцьку?!
Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Грудня 2019 09:20
Чому немає місця, а поле в Рованцях ще не все заселене якраз навпроти водної станції парку, а заодно і міст новий та добротний через річку Стир побудують, пішов гуляти із сім"єю у центральний парк ім. Л.Українки, перейшов через побудований новий міст і ти вже на ринку. Відпочив, погуляв і закупився. Друга справа для автомобілістів, не зручно буде тим хто по хліб їздить на машині, поки немає де ставити автомобіль. Нічого перед парком є тимчасові стоянки, поставив автомобіль, прогулявся, відвідав наш зоопарк, і дивишся ти вже на ринку. Як вам ідея. Слушна.
Василь Показати IP 18 Грудня 2019 09:59
Ура товарищі!!! Нарешті знесуть той вужатник!!! А тим хто тут ратує про те , що влада така сяка, нагадаю, що там де ви зробили ринок, була стоянка для автомобілів , які приїзджали на той же ринок, а ви почали ставити свої палатки , «черепашки» , мутками зробили документи, після цього всього зробили там срач , шо бридко не тільки туди йти , а й проїзджати там і тепер , розказуєте , шо ваших інтересів не варахували... Вас не те шо вигнати треба звіддти, а ще й оштрафувати за те шо ви там зробили.
Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Грудня 2019 11:00
Підтримую коментар Василь повністю та хочу доповнити декілька речень. Я живу біля ринку вже більше 60 років і бачив як цей ринок рослазився ніби ракі чи таргани поповз по території. Крім того то що правдами чи неправдами поставили металічні каркаси чи сараі бо іншими словами це не назвати, - ці базарники крім всього ще позасирали парк культури та відпочинку імені Л.Українки. Ви подивіться на територію парку, водоймища біля ринку, що з боку вул. Глушець біля автотранспортної зупинки, та з вул. Замковій, зайти не можливо у парк вся теріторія у гамні та сцяньові. Такого бардака не було до 1990 року, на цю територію завжди приїздили: цирки, атракціони, музиканти або зоопарки. Хто тут поряд з парком живе, мене підтримає. Кожному з тих, хто не бажає, щоб цей ринок перенесли, побудувати такий же вонючий ринок біля його хати, квартири чи їх вікон, щоб коли вони відкривали вікна то чули смерід гавна, як чуємо ми, це ті хто живуть біля центрального ринку.
Невода до Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Грудня 2019 14:43
наступна черга знесення халуп що навколо замку, ті трущоби як більмо.