USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Суддя пояснив, чому відпустив з-під варти лучанина, який п’яним збив жінку і втік

9 Грудня 2019 20:12
Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко обрав для 33-річного Олександра Протасюка запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби через те, що слідство не надало достатньої кількості доказів для застосування найсуворішого заходу – тримання під вартою.

Віталій Ковтуненко переконує, що слідство не надало суду вичерпний перелік доказів. Зокрема, не встановлено точне місце наїзду на пішохода, не долучили до матеріалів справи відео з нагрудних камер поліцейських. Також, зі слів судді, підозрювані не були належним чином освідувані на предмет вмісту в їх крові алкоголю чи наркотиків.
Читайте також: Поліція встановлює особу жінки, яка загинула у ДТП на Карпенка-Карого. Фото 18+

Нагадаємо, близько опівночі у ніч з 6 на 7 грудня по вулиці Карпенка-Карого у Луцьку автомобіль BMW 528 насмерть збив перехожу й втік з місця ДТП. Жінку від удару відкинуло на десятки метрів, від отриманих травм вона померла на місці.

Читайте також: Що відомо про водія, який з п’яними друзями збив на смерть жінку в Луцьку та втік

Свідком інциденту став екіпаж патрульних, який почав переслідувати авто порушників, до погоні доєднався ще один екіпаж. Затримати автомобіль вдалося аж у селі Піддубці. У салоні знаходилося троє чоловіків у стані сильного алкогольного сп’яніння, з собою вони мали невідкорковану пляшку міцного алкоголю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
хохо Показати IP 9 Грудня 2019 20:18
побачив би я базу доказів якби когось з твоїх рідних завалили як собаку. ти б там і не стіснявся згноїти на зоні
Юра Показати IP 9 Грудня 2019 20:25
Такий як і вони падли
Феміда Показати IP 9 Грудня 2019 20:27
По чім совість , пане суддя ? Шкода що головний свідок не жиє , а патрульні ...що то за свідки....і п'яний торохи не тверезий...Ви , пане суддя вулицями не ходите , і діти ваші на крилах літають....ех...
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 20:28
То скільки треба людей збити,щоб була достатня кількість доказів???
Ірина Показати IP 9 Грудня 2019 20:41
Ця країна сама себе доб'є
лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 20:45
Цього поца на прізвище Ковтуненко,давно пора запроторити за грати.Це_ НЕ СУДДЯ!!!!! Скільки було негативної інформації про його судову діяльність,але він всерівно працює в судовій системі.Хто в цьому винен?Судова Палата?Президент?Чи хтось інший?
скептик Показати IP 9 Грудня 2019 20:54
а так званий суддя читав взагалі статті 177 - 183 КПК ? надання доказів вчинення злочину НЕ Є підставою для застосування запобіжних заходів.. про що цей горе-юрист меле ?
Дед Показати IP 9 Грудня 2019 21:00
Позор...
До Показати IP 9 Грудня 2019 21:04
Просто отримав бабло от і відпустив
Анонім Показати IP 9 Грудня 2019 21:06
Кров на капоті це комара забили,лобове і капот погнуті напевно град десь летів,а жінка напевно сама впала,коли дорогу переходила,а хлопці бутилку не встигли відкрити,вона ж лежала закрита,тому і доказів немає що вони були п'яні,а поліцейським показалось і вони почали доганяти..ну да,буває,все зрозуміло,чесно і доступно пояснив.Відпустити і вибачитись.П.С.А якщо на місці цієї жінки була б якась його родичка,теж доказів не було?
777 Показати IP 9 Грудня 2019 21:16
какие еще нужны доказательства,чтоб закрыть мразоту пьяную на время следствия хотя бы? не удивлюсь,если окажется,что жертва сама кинулась на бмв.....не судья а пес смердящий....
Сергій Показати IP 9 Грудня 2019 21:36
Ні чьому не дивуюсь.Зара звичайна людина то не людина.Людина то та яка має баксів чемодан.
Адвокат Показати IP 9 Грудня 2019 21:49
Даний суддя дуже справедливий, він не був на місці ДТП, тому запитує у працівників досудового слідства про те де збили людину, чи є докази алкогольного сп'яніння. Працівники поліції, як завжди не професійні та нічого не хочуть робити!!!! Тому в даному випадку, всі звинувачення попередніх коментарів до працівників досудового слідства, а саме поліції, а не до судді Ковтуненка! Це справедливо та незаперечно! Повірте я знаю що кажу!
скептик до Адвокат Показати IP 9 Грудня 2019 23:52
пане адвукат !!!! є факт важкого злочину - вбивство . є підозрювані особи. невже ви вважаєте, що домашній арешт У НІЧНИЙ ЧАС !!!! є адекватним запобіжним заходом ? у денний час підозрювані мають можливість впливати на слідство, свідків, експертизу і т.д. ТА ЦЕ ЗРОЗУМІЛО СТУДЕНТУ ТРЕТЬОГО КУРСУ. те, що ви кажете робиться в ході слідства. почитайте КПК
Юлія до Адвокат Показати IP 10 Грудня 2019 07:20
Вони втікали з місця ДТП від поліції, наражаючи на небезпеку інших учасників руху, цього водія лише за непокору поліції посадити на декілька діб можна.
Пан Механізатор Показати IP 9 Грудня 2019 22:17
Шановні, чому ви зводите наклеп на суддю? Він колишній водій, тракторист і, саме головне, гаішнік. Можна сказати, суддя з народу. Спираючись на свій величезний життєвий досвід, він може твердо сказати - хто прав, а хто винуватий в такій непростій ситуації.
ЛИЦЕ судової систем Показати IP 9 Грудня 2019 22:39
Оце і є наша судова система !!! Г_А_Н_Ь_Б_А !!!
Василь Показати IP 9 Грудня 2019 22:44
Думаю, Господь, скоро нагадає судді про справедливість... Як там в Булгакова... "вообразите, что вы, например, начнете управлять, распоряжаться и другими и собою, вообще, так сказать, входить во вкус, и вдруг у вас... кхе... кхе... саркома легкого..."
Ісса Ндойє Показати IP 9 Грудня 2019 22:51
Можна допустити що хоча водій та пасажири були бухими, але ж наїзд стався з вини пішохода ... Таке можливе.
скептик до Ісса Ндойє Показати IP 9 Грудня 2019 23:55
ну аякже ж !!!! це ж пішохід на пішохідному переході кинувся під колеса.
Ісса Ндойє до скептик Показати IP 10 Грудня 2019 15:18
На місці зіткнення немає пішохідного переходу - є поблизу ...
удо до Ісса Ндойє Показати IP 10 Грудня 2019 02:48
ти з машини?
Ісса Ндойє до удо Показати IP 10 Грудня 2019 15:21
Ні, але ж можливий варіант - наїзд стався з вини пішохода ... Його ж не на тротуарі збили , а на автодорозі.
Водій Показати IP 10 Грудня 2019 01:46
Немає слів. П'янюче БИДЛО збиває людину на смерть, втікає від поліції, єлі говорить при затриманні - і його відпускають на волю бо не вистачає доказів ???
Патріот Показати IP 10 Грудня 2019 08:38
Саши Бєлого не вистачає на цього к*зла
exorcist Показати IP 10 Грудня 2019 08:57
пока не выгонят сраной метлой всех судей, всех до единого, причём без выходного пособия, а тех кто проработал от 3-х лет - без суда и следствия прямиком на зону не менее чем на 10 лет, правосудия, в прямом смысле этого слова, в этой стране не будет никогда ибо вся судебная система прогнила насквозь, 99,99% судей взяточники и никакое очищение и переформатирование уже не помогут
Луцький Охайний Хлоп Показати IP 10 Грудня 2019 10:30
Ми Прямуємо до Європи 100% Там так само якщо на смерть П'яне Бидло збиває Людину і ще втікає від Поліції то одразу відпускають, треба Водію Дома посидіти випити Чаю з М'ятою заспокоїтися бо нема чіткої картини того що відбулося.... БРЄД.....повний .... Коли вже наше суспільство буде приходити в кабінети до таких Суддів і буде виганяти зразу з роботи? І ще Копня в Сраку!!! Ну що це таке взагалі??? Це все пост-радянські Князькі які як Глисти сидять скрізь а ми з вами, Нормальні-Люди страждаємо!!!
Луцький Охайний Хлоп Показати IP 10 Грудня 2019 10:53
100%
Олександр Показати IP 10 Грудня 2019 15:01
Одним словом може то і не вони збили і вони були трезві. І взагалі вона померла за 5 секунд до того як її збило авто. П#зд#ц. Вибачте за мій англійській...
Друг Ковтуненка Показати IP 10 Грудня 2019 18:03
Скажу що знаю. Віталій Ковтуненко сто процентів буде неосудним в разі його притягнення до кримінальної відповідальності. Зі всього складу суду тільки він міг прийняти таке рішення. І повірте, при цьому ніякоі неправомірної вигоди не отримав. Але я також впевнений, що в даному випадку слідчий і процесуальний керівник халатно віднеслись до своіх посадових обов`язків. От такий і маємо результат на виході.
Сталін Показати IP 10 Грудня 2019 20:29
Тре терміново створити "Білу стрілу"!!! Випустив убивць-получи кулю,взяв хабар-получи кулю,і т.п. і т.д...Хватить терпіти,тільки кров за кров!!!!!
Інквізиція Показати IP 11 Грудня 2019 10:06
Ти просто гн*да, Віталій Ковтуненко.
ПИЛОРАМА саша Показати IP 11 Грудня 2019 16:15
Ковтуненко- ти пропаща людина яка за гроші жінку рідну відддасть
КЕТ до ПИЛОРАМА саша Показати IP 11 Грудня 2019 16:35
Ковтуненка колись вигнали з мінтури. Він особа без честі і совісті, тому до нього звертатись "ваша честь" - себе не поважати.