USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Що відомо про водія, який з п’яними друзями збив на смерть жінку в Луцьку та втік

9 Грудня 2019 17:29
Винуватця моторошної аварії, який у стані алкогольного сп’яніння на смерть збив жінку на вулиці Карпена-Карого у Луцьку та втік з місця пригоди, відпустили під домашній арешт. Проте знайомі кажуть, що для молодика не вперше сідати за кермо нетверезим, пише Під прицілом.

Нагадаємо, в ніч із 6 на 7 грудня на вулиці Карпенка-Карого у Луцьку водій за кермом авто BMW 528 на смерть збив перехожу та втік. Жінка від отриманих травм померла на місці, від удару її відкинуло на десятки метрів. Поліція встановлює особу загиблої. Відомо, що жінці близько 40-45 років, родичі досі не відгукнулися.

Свідком інциденту стали патрульні, які почав переслідувати авто порушника. До погоні згодом доєднався ще один екіпаж. Затримати автомобіль, де крім водія було ще двоє нетверезих пасажирів, вдалося аж у селі Піддубці.

У салоні автівки патрульні виявили невідкорковану пляшку міцного алкоголю.

33-річному лучанину і власнику автівки – Олександру Протасюку, який був за кермом, прокуратура повідомила про підозру, а 8 грудня під час судового засідання в Луцькому міськрайонному суді обрали міру запобіжного заходу для водія. Знайомі Олександра Протасюка, який офіційно ніде не працює, розповідають, що для нього це звичне явище сідати «під мухою» за кермо.
Враховуючи важкість злочину та суспільний резонанс, поліція наполягала на взятті під варту водія, проте суд зважив на аргументи захисту та відпустив винуватця ДТП під домашній арешт на 60 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
"" Показати IP 9 Грудня 2019 17:36
ще й поліцейські наражались на небезпеку.-але суддями керують гроші
123 до "" Показати IP 9 Грудня 2019 18:03
А прокурором в справі буде Гуцуляк? До речі яка з ним ситуація?
321 до 123 Показати IP 9 Грудня 2019 19:24
Та все норм з ним, по ходу... Регулярно підвозить бл... тобто працівниць сфери послуг)
Лишенько до 321 Показати IP 11 Грудня 2019 14:38
В них хоть касовики є? Бо ж прокуратура всетаки ...
Вуйко до "" Показати IP 9 Грудня 2019 19:44
Украинские судьи это редкостные мрази и паскуды.
777 Показати IP 9 Грудня 2019 17:47
Титульная нация. че там...
лучанин до 777 Показати IP 9 Грудня 2019 17:57
Чокать будеш за поребриком.В мокшан і мордви (це взалі не титуловані дикарі),суцільні і стабільні попоїща,грбежі,вбивства і т.д.
Вуйко до лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 19:47
Не чухай нам тут про дикарей, посмотри на тех дегенератов что на фото - это самые натуральные дикари и живут они на Волыни.
лучанин до Вуйко Показати IP 9 Грудня 2019 20:49
В нас одиниці таких,а в мокшан 99,9%_ДЕГЕНЕРАТИ!!!!!!
Фіма до лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 21:14
Ага, одиниці,..пробіжись по нічним клубам і побачиш одиниці нормальних....
факт Показати IP 9 Грудня 2019 17:51
Вже давно настала пора саджати суддів.Але хто ж буде? Всі вони одним миром мазані.
лучанка Показати IP 9 Грудня 2019 17:54
Шкода. Відкупиться гад 100%, максимум- умовне. . А так хоч би 2 місяці посидів в кутузці. Потрібно міняти законодавство і ніяких пом"якшувальних обставин, раз не можна навести ладу із суддями.
лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 18:00
без судової реформи порядку в державі ніхто не наведе(коли за хороші гроші суддя може виправдати навть серійного маньяка)
Волинь Показати IP 9 Грудня 2019 18:16
Які сни бачать судді? Які плани? Шкода, земне життя так швидко минає.
читач до Волинь Показати IP 9 Грудня 2019 18:58
сни не знаю, але з вікна будинку бачить ............... хрести (старе кладовище ліпінське біля епіцентра-можливо він і замовник отієї там реконструкції :) ). уявіть встає пан суддя. гарний настрій, те да се - а тут - раз - і опаньки ---- хрести. і все на ноль. і мозги зразу в положення викл. стають....
Алекс Показати IP 9 Грудня 2019 18:58
Око за око.
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 19:00
Виходимо на протест проти рішення судді.
33-ій Показати IP 9 Грудня 2019 19:10
Яке прізвище судді ? Це ж вбивство !!! Журналісти - тримайте цю ситуацію на контролі
Наталя Показати IP 9 Грудня 2019 19:13
Питання. Навіщо утримувати поліцію і суди?
Дмитро Показати IP 9 Грудня 2019 19:39
Ну це якийсь страшний сон,я вже відправив посилання у редакцію 1 плюс 1,та ictv,чекаємо початку розслідування журналістів,шкода що у Президента дуже важливий період,думаю і Йому цікаво було б знати,яке правосуддя в Україні
хохо Показати IP 9 Грудня 2019 20:05
по фото видно що чувак гопнік. а звідки в непрацюючого бмв? на наркаті заробив? під кайфом сідає за кермо? друзі кажуть йому це норма? позбавити права керування довічно. от буде норма
янеробот Показати IP 9 Грудня 2019 20:13
тварини!
Бмв Показати IP 10 Грудня 2019 02:21
Шрот бмв в Теремно. Сашка)))) якщо це він, то тварина ще та, дурить людей там, шаромижнік мєлкій.
BiMer до Бмв Показати IP 10 Грудня 2019 10:01
Так , це він
санітар Показати IP 10 Грудня 2019 07:22
Навіть не тварини, а виродки. Покидьки. Вироджені тварини (по Дарвіну).
999 Показати IP 10 Грудня 2019 10:21
Настоящая пьянь, каждому место за колючей проволкой. Хотя лучше каждого отдельно в камеру к настоящим уркам и через годик можна будет посмотреть как каждый из них там в крытой утвердился. Уверен на 100%, что половина их этих сейчас так называемых блатных на воле, "пету*ами" выйдут из зоны.
Луцький Охайний Хлоп Показати IP 10 Грудня 2019 10:49
Це Еліта.... Нема Слів! Бикота та Гопнікі... нічого Людського.... Це Людина? Просто Тварина!!! Нах....й Суддю! Хлопці з Поліції Молодці! 5+ Треба ще було Пі....и добре дати щоб Сволота зубами ригнула!!! !!!
Тверезий водій Показати IP 10 Грудня 2019 11:13
А яка доля з Епіфановичем, його теж відпустили під домашній арешт і ніяких більше новин... Цей також повторить його історію???
Андрій Показати IP 11 Грудня 2019 01:06
Жесть. Збити насмерть людину у нетверезому стані і втікати від поліції і за це все домашній арешт. Просто в голові невкладається. В тюрму і водія і суддю і надовго!!!!
Андрій Показати IP 11 Грудня 2019 08:09
Жесть. Збити насмерть людину у нетверезому стані і втікати від поліції і за це все домашній арешт. Просто в голові невкладається. В тюрму і водія і суддю і надовго!!!!
ПИЛОРАМА саша Показати IP 11 Грудня 2019 16:11
Вбити людину, втекти з місця ДТП,непокора поліції_які ще потрібні докази? Це вже проплачений суддя