USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Сутички під Радою: знесли палатки, є постраждалі і затримані, приміщення закрили

17 Грудня 2019 15:02
Під Верховною Радою на вулиці Грушевського поновилися сутички між протестувальниками та правоохоронцями. У приміщення Ради нікого не впускають.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Після того, як правоохоронці прибрали з Грушевського військові намети, які намагалися встановити протестувальники, учасники акції почали кидати в правоохоронців каміння, порожні пластикові пляшки і димові шашки. Також було видно використання газових балончиків.

Правоохоронці затримують агресивних протестувальників. До парку підігнали автозак. Під час того, як в нього садили затриманих активістів, до автомобіля почали прориватися інші протестувальники. Співробітники поліції застосували газ.

Працівники Управління державної охорони підтвердили, що всі входи будівлі парламенту закриті.

Нагадаємо, 17 грудня під Верховну Раду прийшли мітингувальники, які протестують проти запуску в Україні ринку землі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
локі Показати IP 17 Грудня 2019 15:10
проплачений мітинг...
покі до локі Показати IP 17 Грудня 2019 17:41
я мандарінки наколоті сам бачив!
3 Показати IP 17 Грудня 2019 15:20
ура новий майдан.
Анонім Показати IP 17 Грудня 2019 15:33
Всіх на примусові роботи на 30 днів, і штраф по 10 тисяч гривнів.
До Показати IP 17 Грудня 2019 15:45
Пєтя і Юля заспокойтеся Вам до влади вже не пройти на крові
СвинарПук Показати IP 17 Грудня 2019 15:48
Військові намети використовують не за призначенням.хто приніс?де взяли?
Коля до СвинарПук Показати IP 17 Грудня 2019 15:56
На весілля,хрестини в оренду здають.
Луцьк Показати IP 17 Грудня 2019 15:59
Чим різниця від раші?????
Реаліст до Луцьк Показати IP 17 Грудня 2019 17:32
Різниця в тому, що якби в Росії так трощили бруківку і кидали в поліцію, то отримало б тюрму і штраф. І так в європі і в сша. І тільки в нас бидло дозволяє робити собі все що захоче безнаказано. Бо наших пальцем зачіпи то буде кричатм що його притісняють.
Shevchyk Показати IP 17 Грудня 2019 16:02
В людей нема роботи в будній день? Що вже не так? Реально питання по темі де взяли військові намети і хто іх приніс....
1 Показати IP 17 Грудня 2019 16:05
Зеленський не повівся на развод Путіна. Розхитування ситуації.
Питання Показати IP 17 Грудня 2019 16:26
А ці протестувальники - безробітні????? Ні на роботі їх нема ні в армії не служать то що воно таке?
Прості люди Показати IP 17 Грудня 2019 16:30
Хтось мусить гнутись ту бруківку класти, а отаке прийде і гадить.
11 Показати IP 17 Грудня 2019 16:54
А на роботу?????стільки безробітних.
Ого Показати IP 17 Грудня 2019 17:37
Проплачена б**лота,яка не має чим зайнятись. Не подобається-за чемодани і в рашу.
Тесла Показати IP 18 Грудня 2019 16:21
Всі як один схожі на фермерів)))