USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Світовий банк визнав Україну найбіднішою в Європі

17 Липня 2020 16:04
За результатами 2019 року Україна є найбіднішою країною Європи.

Такі оновлені дані Світового банку, повідомив керівник приватного інвестиційного фонду в США Володимир Компанієць у фейсбуці.

За його словами, Україна показала найгірший результат вже за всіма трьома показниками.

Серед них критерій ВВП на душу населення: Україна $3 659,03, Молдова $4 498,52.

За ВВП на душу населення з врахуванням ПКС (паритету купівельної спроможності): Україна $13 341,2, Молдова $13 574,1.

ВВП на душу населення з врахуванням ПКС в постійних цінах 2017 року: Україна $12 810, Молдова $13 034.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Локі Показати IP 17 Липня 2020 16:21
ПравЄльной дорогой ідйом таваріщі
123 Показати IP 17 Липня 2020 16:30
Хоч в чомусь ми най...((
Степан (Крымчанин) Показати IP 17 Липня 2020 17:15
Вообще то, обидно. Самая богатая республика в СССР.
Лучанин до Степан (Крымчанин) Показати IP 17 Липня 2020 17:59
А ти криСчанін яким боком до України? Зрадників ніде не люблять.
Степан (Крымчанин) до Лучанин Показати IP 17 Липня 2020 18:28
В Крыму более 60% семей имеют родственные связи с Украиной. Моя жена родом из Луцка. Я сам учился в школе №9. Больно и обидно смотреть на деградацию
Москаль до Лучанин Показати IP 17 Липня 2020 20:29
Это правда. Только крымчане наши, а ты зрадив Украину!
Степан (Крымчанин) до Москаль Показати IP 17 Липня 2020 21:02
Никогда не был гражданином Украины. В силу оседлости большинства украинцев вы не понимаете, что такое биография потомственного военнослужащего в СССР. За время учёбы я жил в 6 городах. В Луцке прожил всего 2 с половиной года. За свою биографию я жил и служил более 20 городах. Я принял присягу в 74 году в СССР. И всё. У меня только одна присяга. А у Вас, даже в руководстве города, есть человек который умудрился трижды принять присягу (СССР+РФ+Украина). В центре города у вас стоит памятник человеку который отрёкся от своих взглядов и перешёл на сторону Советской власти. За это и был подвергнут жёсткой критике со стороны украинских националистов. Один из самых непримиримых критиков Грушевского был ваш земляк Агатангел Крымский (крымский татарин).
Що тут скажеш... Показати IP 17 Липня 2020 17:19
За результатами 2020 маємо всі шанси стати найбіднішими в світі
українець Показати IP 17 Липня 2020 19:58
ЯКА ГАНЬБА ВСІМ президентам і урядам,які довели УКРАЇНУ до ТАКОГО визнання!!!
Ні Показати IP 17 Липня 2020 20:42
Не ганьба.....
Ну і шо Показати IP 17 Липня 2020 20:43
Зато ми 2 гі по смертності і по кількості мобільних телефонів!