USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Симптомів не було: розповіли про стан інфікованих коронавірусом луцьких медиків

1 Квітня 2020 11:55
Ознак захворювання у медиків луцької лікарні, яким підтвердили діагноз коронавірус, не було, з інфікованими вони не контактували.

Про це повідомили на сторінці Луцької міської клінічної лікарні у фейсбуці.

«В рамках проведення епідеміологічного розслідування у нашому медичному закладі було проведено обстеження всіх медичних працівників відділення анестезіології, які за наказом МОЗ № 722 від 28.03.2020 не підлягають під визначення контактних осіб.

Серед обстежених виявлено позитивні результати ПЛР на COVID-19 у 4 працівників. Їхній стан задовільний. Ознак захворювань не мають. Відділення реанімації закрито для проведення дезінфекційних заходів.Ці працівники відсторонені від роботи на період обсервації. За контактними особами встановлено нагляд», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, станом на 10 ранку 1 квітня на Волині підтверджено 7 випадків коронавірусу. 4 інфікованих – це лікар та медсестри Луцької міської клінічної лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Отакої Показати IP 1 Квітня 2020 12:18
Ну і що?Вони носії і не знаємо скільки часу(днів,тижнів)вони контактували в лікарні.А є ще дім,родичі,друзі і просто лучани.Це просто неприпустимо,хто за це відповість???
янеробот до Отакої Показати IP 1 Квітня 2020 13:45
ТОГО НАМ ВСІМ І ПИШУТЬ: "СИДІТЬ ВДОМА!"! БУДЕТЕ СИДІТИ ВДОМА - ВАМ НІЧОГО БУДЕ БОЯТИСЬ ХОЧА Б НА ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ ВДОМА!!!
янеробот до Отакої Показати IP 1 Квітня 2020 13:46
вже надоїло читати "неприпустимо", "хто відповість", "покарати"... ЦЕ ЖИТТЯ І НІХТО НЕ ЗАСТРАХОВАНИЙ!!!
Олександр Показати IP 1 Квітня 2020 12:19
Нема ніяких симптомів, то чому задовільний??? Чому не просто хороший? Попридумували тих карантинів, блін. Пів країни вже, може, "перехворіли" ним отак без симптомів
Лучанка Показати IP 1 Квітня 2020 13:06
Шановні лучани,перш,ніж засуджувати І критикувати когось,ви впевнені,що не є носіями корона вірусу без симптомів?Медики такі ж люди,як і всі.Просто їм зробили аналіз і так вийшло,що інфіковані.А якщо зробити всім у Луцьку мазки,то скільки сотень чи тисяч буде з вірусом?!»Не суди і не будеш судимий»
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2020 13:06
Хто зна, може той коронавірус давно вже є, пару років, чи навіть більше, просто тільки от почав масово убивати.
хехъ до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2020 13:24
коронавирус известен с 1965 года. Штаммы разные. Человек может носить его и не знать об этом.
матчастьЪ до хехъ Показати IP 1 Квітня 2020 15:47
Ти путаеш штами і види. Коронавірусів відомо біля 40 видів. Цей коронавірус SARS відомий вже 10 років. COVID 19 це SARS CoV-2, носії кажани, про нього писали пару років тому, що з ним працюють в американській лабораторії в Алма-Аті. 30% всіх ГРВІ якими ми хворіємо викликані коронавірусами.
Казкар до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2020 14:41
Тож віруси знищили динозаврів і замерзли у вічній мерзлоті, а останнні 100 років льодовики тануть і чорт-зна яка зараза розмерзається.
ха до Казкар Показати IP 1 Квітня 2020 20:49
согласен на 100%