USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Телеведучому Савіку Шустеру заборонили в'їзд в Україну, – ЗМІ

4 Серпня 2022 13:04
Журналісту та телеведучому Савіку Шустеру заборонили в’їзд до України на три роки.

Про це інформує Політика країни з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

За словами джерела, Савік Шустер внесений до так званого «червоного списку».

«Тобто по ньому встановлений «маячок»-повідомлення, за яким працівник прикордонної служби повинен буде зупинити Шустера на кордоні і не впустити його в Україну на підставі режиму військового стану та наявності у нього громадянства іншої країни. Простіше кажучи, щодо нього дали вказівку не впускати у країну як іноземця – без пояснення причин», – розповіло джерело.

Нагадаємо, раніше сам Шустер заявляв, що є громадянином Італії. Наразі він перебуває не в Україні.

Спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко на запитання, чи правдивою є інформація про заборону на в’їзд в Україну Савіку Шустеру, відповів: «Ми не розголошуємо інформацію про третіх осіб».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Бенксі Показати IP 4 Серпня 2022 13:44
Бесогон ТВ - я про різні списки неугодних
Савік Показати IP 4 Серпня 2022 13:45
Та ясно...зачистка інфопростору! Правда в очі коле і не узгоджується з марафоном!!!
Ору Показати IP 4 Серпня 2022 15:24
Шо опять :)
Вовка Показати IP 4 Серпня 2022 15:25
Та яка там правда. Брехав завжди як собака.
Моня до Вовка Показати IP 4 Серпня 2022 16:53
Тепер вже зрозуміло, хто бреше, як собака...бубачька і придворні пси...чи може ні??? Аааа???
Мда Показати IP 4 Серпня 2022 16:16
У соцмережах поширили інформацію, що журналісту та телеведучому Савіку Шустеру заборонили в'їзд в Україну. Українська правда з'ясувала, що це не так. Джерело: співрозмовник УП в правоохоронних органах, речник ДПСУ Андрій Демченко в коментарі УП Деталі: УП звернулася до Держприкордонслужби через появу в мережі інформації щодо нібито заборони на в’їзд Шустеру від українських силовиків. Речник ДПСУ наголосив, що Держприкордонслужба не може надавати конфіденційну інформацію щодо третіх осіб. Водночас джерело УП повідомило, що стосовно Шустера немає якихось застережень від органів, що уповноважені державою видавати заборони на в’їзд.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 4 Серпня 2022 17:00
Погано, що заборонили. Який той Шустер не є. Ми не кацапія.у нас Всі мають право на свою думку
CoBa Показати IP 5 Серпня 2022 10:41
Нормально, вони всі там громадяни інших держав, якщо ви розумієте про що я. І що цікаво так за неньку хвилюються. Годівниця для яничар, а українцям тепер розгрібати.
1987 Показати IP 6 Серпня 2022 12:37
Не розумію, де ділися 73 відсотки поціновувачів Зеленського? Ви що не пам'ятаєте, як цього сявіка Порошенко підорнув, а Зеленський повернув? Волиняка, як завжди послідовне. За Мосійчук наступну проголосуєте?