USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Тіла лежать на вулицях: в Еквадорі не встигають ховати померлих від COVID-19. Фото 18+

5 Квітня 2020 15:39
У густонаселеному місті Гуаякіль на заході Еквадору тіла померлих від коронавірусу лежать просто на вулицях та у будинках. Лікарні – переповнені, людей не встигають ховати.

Медики не встигають надати всім допомогу: і тим, у кого є ознаки СOVID-19, і тим, у кого інші тяжкі захворювання, повідомляє 24 канал з посиланням на Los Angeles Times.

Морги у місті також переповнені і більше не приймають на обслуговування.

Місцева влада заявляє, що з вулиць міста, в якому мешкає понад 2 мільйони людей, збирають до 100 трупів за добу.
За офіційними даними, в Еквадорі виявлено майже 3,5 тисячі випадків інфікування COVID-19. З них – понад 2 тисячі у місті Гуаякіль. Насправді жертв коронавірусу може бути набагато більше.

Довідка. Станом на ранок 5 квітня у світі зафіксовано 1 203 485 випадків зараження коронавірусом. 247 001 осіб вилікувалися, 64 784 – померли від ускладнень, спричинених недугою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
вірус Показати IP 5 Квітня 2020 16:08
Не вводьте в оману людей, головне не скільки "живе", а вірулентність, тобто здатність інфікувати людину, і доза. Реально заразитись "краше" в лікарні, де велика кількість інфвковпних, замкнутий простір, і майже відсутність вентиляціі.
Я щось не розумію Показати IP 5 Квітня 2020 19:02
В Еквадорі померло всього 172 людини від Короновірусу!!! Згідно світових даних. І це за 3 місяці пандеміі. При цьому виздоровіло від вірусу 100 осіб!! Як там можуть збирати по 100 трупів в день!!!????? І при цьому класти іх в труни з полірованого червоного дерева????
Анонім Показати IP 5 Квітня 2020 20:03
а труни не занадто дорогі ? аби тільки паніку розводити!
До Я Показати IP 5 Квітня 2020 20:06
... повідомляє 24 канал з посиланням на Los Angeles Times. Ти що, Америці не віриш?!!
Анонім до До Я Показати IP 5 Квітня 2020 22:01
доречі, це був сарказм...)
111 Показати IP 5 Квітня 2020 22:06
Я бачу що хоч придумають як тількі не на фантазують щоб людей ввести в паніку Уважаємі візьміть себе в рукі і за розум
Пецька Показати IP 5 Квітня 2020 23:26
Офіційні дані еквадору заражених 3,5 тисячі, 172 смертей
Трололо Показати IP 6 Квітня 2020 02:04
На шкірі кілька хвилин а на медичних рукавичках 8 годин, на масках 12 годин. Можливо не варто носити маскі і рукавички?
111 Показати IP 6 Квітня 2020 08:51
Получаєця ідеш в магазин в пірчатках А з ручку дверей брався хтось заражений без пірчаток Це за вісім годин скількі можна рознести свойми пірчатками