USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Тріумф Цьося: як у СНУ ректора обирали. Фоторепортаж

21 Листопада 2019 08:00
20 листопада професорсько-викладацький склад, представники персоналу і студенти обирали очільника Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Волевиявлення розпочалося о 9.00 і тривало до 15.00. Вибори проходили у корпусі D (вул. Шопена, 24, корпус історичного факультету). Загалом, проголосувало 1106 осіб із 1220 виборців. Спостерігачі не зафіксували ніяких порушень, тож вибори вважаються такими, що відбулися.
Перемогу здобув проректор Анатолій Цьось, якого підтримало 518 осіб. Ексректор Ігор Коцан зайняв друге місце з 328 голосами.
Оскільки жоден із кандидатів не набрав більше 50% голосів від кількості виборців, через тиждень буде проведено другий тур виборів ректора.
Як проходило голосування – від відкриття дільниці до підрахунку голосів – у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 21 Листопада 2019 08:20
В тексті повідомлення немає назви закладу, де відбулися вибори ректора. Що таке СНУ???
До анонім до Анонім Показати IP 21 Листопада 2019 10:05
Якщо ти не знаєш елементарного,то навіщо взагалі читаєш і задаєш тупі питання?
Роман до До анонім Показати IP 22 Листопада 2019 07:33
Запитання ставлять, а не задають. Елементарного не знає хтось інший.
Доцент Показати IP 21 Листопада 2019 11:24
the best
Вибори Показати IP 21 Листопада 2019 12:13
В 2020році політєх на черзі.
Виборці до Вибори Показати IP 22 Листопада 2019 18:02
Бажаємо колегам з технічного нарешті змінити їх професійне життя на краще. Бо те що робиться там зараз-це жах! В пріоритеті у тееперішнього керівництва зовсім не наука, не навчальний процес, не студенти, а зовсім інші речі. Терпіння їм і сил!
Олександр Показати IP 21 Листопада 2019 14:34
Пардон, товариш, в чому тріумф??? Другий тур буде.
Користувач Показати IP 22 Листопада 2019 12:36
Для Васі Подляшаника "прольот" буде більшою драмою, чим для Коцана