«Цілком справедлива відповідь»: Зеленський зробив заяву після ударів по Москві

Сьогодні 12:55
Після масштабної атаки дронів по Москві Президент України Володимир Зеленський закликав російську владу розпочати переговори.

Про це він повідомив у мережі 18 червня.

«Цієї ночі наші далекобійні санкції знову дійшли до Московського регіону: вдруге за тиждень уражено Московський нафтопереробний завод. Також були уражені цілі в Ростовському регіоні та на тимчасово окупованих територіях України. Цілком справедлива відповідь на російські удари по наших містах і громадах та ще один важливий результат роботи наших воїнів по об’єктах, які забезпечують російську воєнну машину», – написав він.

Зеленський поякував Силам оборони та безпеки України за спільну роботу – СБУ, СБС, ССО, ГУР і ракетній бригаді за влучність.

Читати ще: Паніка в оточенні Путіна: російські політики вимагають негайно закінчити війну, – ЗМІ

«Цими днями всі наші партнери відзначали влучність і дієвість наших мідлстрайків та далекобійних санкцій. Час цю війну завершувати, і Росія має зробити необхідні кроки в дипломатії», – додав український лідер.

Нагадаємо, сьогодні вночі і вранці Москва зазнала масованої атаки дронів. Головною ціллю знову став Московський НПЗ, на якому спалахнули маштабні пожежі. Генштаб вже повідомив про резальтати влучань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus