USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Сьогодні в Луцьку перекриють проспект Соборності

15 Грудня 2019 10:54
У неділю, 15 грудня, у Луцьку відбудуться бігові змагання «Благодійний забіг Святих Миколаїв», йдеться на сайті Луцької міської ради.

Маршрут забігу пролягатим правою частиною проспекту Соборності від ТРЦ «Порт Сіті» (вул. Сухомлинського, 1) до перехрестя з проспектом Молоді (торговий центр «Гостинець», пр-т Соборності, 11л). Старт, фініш – навпроти ТРЦ «Порт Сіті».

У зв’язку з цим з 12.30 до 16.00 години буде тимчасово зупинено рух транспорту за маршрутом проведення забігу.

Відповідне розпорядження підписав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанин Показати IP 13 Грудня 2019 10:53
Для чого це робити в місті? Є парк, стадіон та врешті—решт за містом. Для чого такі незручності для мешканців та транспорту? НАША ВЛАДА «ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ»!!!
Порт до Лучанин Показати IP 15 Грудня 2019 12:21
Це дауна Моклиці Юри ідея
Лучаночка Показати IP 13 Грудня 2019 15:21
ЗДякуюГІДНАНА100% В неділю вихідний .Мало кому треба куди поіхати? Все для простого народу
Анонім Показати IP 14 Грудня 2019 19:29
Навіть не знаю чим потрібно керуватись людині.щоб перекрити вулицю за ради розваг.логічного пояснення цьому немає.Як писали вище,є стадіон,парк...в портсіті бігайте.Як я і чим маю дістатись з центру на 40й о 15й годині?
Лучанин Показати IP 14 Грудня 2019 21:24
Повністю підтримую попередніх дописувачів. Те, як влада останнім часом керує містом, взагалі здоровим глуздом назвати важко. Це і транспортний колапс, і перенесення зупинок без попередження широкого загалу..., аякже, все ж для людей. Тепер ще і Миколаї. Це для нашої зручності дорогу перекриють майже на 4 години.
Іван Показати IP 14 Грудня 2019 23:02
А хто може пояснити, яке відношення має св. Миколай до отої біганини ? Ні в казках, ні в міфах, ні в побутових чи релігійних традиціях я не знайшов такого пояснення ! І якого біса ото по вулицях гасати ? Шоби люди пальцем біля виска крутили !
всезнайко Показати IP 15 Грудня 2019 09:57
миколаи це добре
Активіст Івану Показати IP 15 Грудня 2019 12:52
Не знають як здуріти. "Понти галімі" сказала моя десятирічна внучка.
ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Грудня 2019 13:49
Звичайно, знайдеться в Луцьку кілька десятків ряжених клоунів, які з "гордістю" будуть бігти цю "марафонську дистанцію". Але в чому сенс цих загонів, не розумію.
Саша Показати IP 15 Грудня 2019 14:06
Нема слів. Транспортний колапс.
Задовбали Показати IP 15 Грудня 2019 14:56
І яке відношення цей парад має до Святого Миколая? Дякую міськраді за чудові вихідні в Порт сіті!!!
Житель 33 району Показати IP 15 Грудня 2019 15:11
ЦЕ ЖАХ!!! Їхали від батьків додому на Кравчука,діти маленькі соні,хочуть спати. Під'їзжаємо до Там-Таму,а там черга з 300 машин,звертаємо до дитячої лікарні,там так само,повертаємо на останній шлях через Велмарт щоб доїхати через 40 район а там ще більше машин. Просто срань,діти засинають,а ти розумієш що ця двіж як мінімум на півтори години. Машину залишив біля дитячої лікарні і пішком 2км з дітьми і з двома пакетами продуктів пішли додому. Бігайте стадом в парку з своїми тупорилими організаторами.
А насправді так Показати IP 15 Грудня 2019 16:30
Отак і формується ментальність наступних поколінь ! У головах дітей закарбується, шо св. Миколай - то бігун в кожусі і кросовках ! Спочатку від когось втікає, а потім до когось з висолопленим язиком біжить !