USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 45.00 45.30
  • PLN 3.30 4.00

У день 45-річчя Героя з Нововолинська Володимира Гасюка рідним вручили його орден

14 Лютого 2025 14:34
Захисника України Володимира Гасюка з Нововолинська посмертно відзначили державною нагородою.

Про це повідомили в Нововолинській міській раді.

14 лютого родині загиблого Героя вручили орден «За заслуги» ІІI ступеня. Державну нагороду матері та дружині Захисника передали військовослужбовці Національної гвардії України перед початком пленарного засідання сесії Нововолинської міської ради. Міський голова Борис Карпус, депутати міської ради та усі присутні на сесії вшанували памʼять Захисника.

Старший солдат Володимир Гасюк ніс службу в лавах Національної гвардії України. 24 серпня 2023 року, виконуючи бойове завдання на околиці населеного пункту Роботине Запорізької області, він віддав життя за нашу країну.

Сьогодні, 14 лютого, Володимиру виповнилося б 45 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus