USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.90

У Дніпрі знайшли повішеним нацгвардійця. Фото 18+

31 Січня 2022 16:38
У Дніпрі, де минулого тижня нацгвардієць Рябчук розстріляв товаришів по службі, знайшли мертвим ще одного нацгвардійця.

28 січня у Дніпрі в балці неподалік вулиці Космічної чоловік, який гуляв із собакою, знайшов повішеного нацгвардійця, про це з посиланням на власні джерела повідомляє «Дніпро Час».

Смерть, попередньо, настала приблизно за 20 днів до цього. Як розповіли очевидці, мотузка була прикріплена до гілки дерева, а сам загиблий стояв на колінах.

Читати ще: Загадково загинув ще один солдат з Дніпропетровщини: випустив у голову автоматну чергу

При собі у загиблого було посвідчення Нацгвардії та учасника бойових дій.

Увага! Людей із нестійкою психікою та неповнолітніх просимо утриматися від перегляду фото!



Читати ще: «Нашого сина вбили, а Рябчук спрацював на випередження», – батько солдата, який загинув після тортур у тій же військовій частині

Нагадаємо, близько 4 години ранку 27 січня в Дніпрі на території Південного машинобудівного заводу 20-річний нацгвардієць Артемій Рябчук відкрив вогонь з автоматичної зброї по варті військовослужбовців НГУ. В результаті загинули 5 людей, у тому числі жінка-працівниця заводу, ще 5 отримали поранення. Зловмисник зі зброєю та набоями зник.

Правоохоронці затримали нацгвардійця у Підгородньому Дніпропетровської області.

Рябчуку повідомили про підозру за ст.115 (умисне вбивство), ст. 408 (дезертирство), ст. 410 (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцями зброї та бойових припасів) ККУ.

28 січня Кіровський райсуд Дніпра обрав запобіжний захід Артемію Рябчуку – тримання під вартою у СІЗО №4 на 60 днів без права внесення застави. А командування військової частини Національної гвардії у Дніпрі, де 27 січня відбулося масове вбивство, звинуватили у низці серйозних злочинів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 31 Січня 2022 17:37
Господи як же шкода видно помогли чи довели дитину до такого стану... невже не знайдуть винних.? які ж там командири ізверги ..
Маня до Анонім Показати IP 1 Лютого 2022 00:02
Вони не ізверги- вони пофігісти. В очах у всіх гроші, а на інших наплювати .
лінивець Показати IP 31 Січня 2022 19:45
та що там за військова частина така? один застрілився,другий повісився...
UA до лінивець Показати IP 1 Лютого 2022 02:13
В том и дело, что там постоянно "самоубийства" происходят, причём сильно палевные, а мусора на это закрывают глаза. Этот на коленях повесился, 4 года назад один застрелился из сломанного автомата без спускового крючка. Прям мистика какая-то.
Прохожий до UA Показати IP 2 Лютого 2022 01:06
Преступлениями в отношении военнослужащих или совершенных военнослужащими занимается военная прокуратура, а не полиция. Полиция даже может и не знать, что творится в армии, нет допуска. Глаза нужно открывать военной прокуратуре и кураторам от СБУ.
Олесь Показати IP 31 Січня 2022 19:47
Дякувати знайшовся хлопчина вольовий та хоч трохи дав зрозуміти людім яке лихо в тої частини . І після цього його судити ? Невже ж немають мозгів наші контр розвідка , сбу ....та я би того хлопчину ще і нагородив , вивести на поверхню таке дирмо .....то непросто .
Анонім до Олесь Показати IP 31 Січня 2022 20:31
Вольовий хлопчина знайшов би інший спосіб повідомити людям про лихо, а цей вчинив жахливий злочин і судити його є за що.
555 до Анонім Показати IP 31 Січня 2022 22:14
Він повідомив про цькування вищепоставленим-керівництву,але ті чи глухі чи сліпі були,то він вчинив так,що почули всі.. Це треба вміти так доводити людей,щоб таке чинили( Це не військова частина,а якесь чистілище..
Анатолій до Анонім Показати IP 1 Лютого 2022 17:02
А навіщо шукати інший спосіб? Завжди всі глухї поки не в..беш лопатою по рилу, потім починають говорити щось типу "ти шо, нормально не міг сказати?". Зате тепер почули - правда всеодно нічого не зміниться.
Олександр до Олесь Показати IP 31 Січня 2022 22:10
Дякувати??? Ви хворий?
Анонім до Олександр Показати IP 2 Лютого 2022 20:09
А що не видно, на всю голову безмозглу.
Ірина Показати IP 31 Січня 2022 20:30
20 днів його не було на службі?? Шукали, з ніг збилися, так шукали? УБД то вже не дитина, хто його зна мотиви і ситуацію.
Закон Показати IP 31 Січня 2022 20:36
Судити всіх хто порушує закон
Віка Показати IP 31 Січня 2022 21:40
А я думаю що Рябчук щось взнав про ці звірства , і як так щоб нацгвардії ця не було 30 днів і його не шукають ? До якого треба доводити людей стану щоб один сам чи не сам пішов у вічність , а інших відправили на той світ чогось теж з невідомих нам причин ? І все в одній частині , зараз як рухнуть всі гілки на тому клятому дереві то щепки летіти будуть у вигляді пагонів показово ! Це потрібно присісти раз і назавжди!
Баба Кастр Юля Показати IP 1 Лютого 2022 01:18
Якби я була президенткинею, то армію відмінила би зовсім! А охороняти буде НАТа, бо їм це нада. А вгадайте, хто АЕС охороняє? !
Владимир Показати IP 1 Лютого 2022 06:49
Каждому по делам его...
Владимир Показати IP 1 Лютого 2022 06:53
Каждому по делам его...
Ого Показати IP 1 Лютого 2022 08:47
На мою думку це поки що нацгвардія так відгукнулась. А скільки ще в/ч інших родів військ. І мабуть хлопчаки скрізь мовчать. З детектором брехні в кожну в/ч завітати потрібно.
777 Показати IP 1 Лютого 2022 09:57
Дедовщина всегда была,но умный командир контролировал эту тему и не допускал такой беспредел...Кто служил в СА,все через это прошли.
Сині Шаровари Показати IP 1 Лютого 2022 10:39
ще не вмерла україни ні слава ні воля...Побільше треба трансляцій гімна...
Анонім Показати IP 1 Лютого 2022 11:03
так.все залежить від командування начальників в частині. дідівщина є скрізь але якщо толкові начальники такого безпредєла не дадуть робити
Клава Показати IP 1 Лютого 2022 15:00
..мо", командуючого не слід було так швидко звільняти, а судити ?..
Прохожий Показати IP 2 Лютого 2022 01:09
Преступлениями в отношении военнослужащих или совершенных военнослужащими занимается военная прокуратура, а не полиция. Полиция даже может и не знать, что творится в армии, нет допуска. Глаза нужно открывать военной прокуратуре и кураторам от СБУ.
Прохожий Показати IP 2 Лютого 2022 01:12
Более 20 дней человек не является на службу, нет его дома и ни кто его не ищет? Странно.
Роман Показати IP 2 Лютого 2022 17:17
За нищенские зарплаты у военных и помои которыми типа кормят-скоро все военные перевешаются. 450; зарплата военного,у нормальных странах пособие по безработице больше ))
колян Показати IP 2 Лютого 2022 18:00
командира щура і йому подібних під трибунал негайну перевірку зробити у всі вч нацгвардіі
Дед Показати IP 5 Лютого 2022 08:28
дэ жа вью,сынков чинуш и нардепов на передовую ,а самих родителей под трибунал за измену родине .