USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У ДТП в Шацьку загинув депутат Нововолинської міськради, – ЗМІ

8 Серпня 2019 10:29
Сьогодні вранці в Шацьку трапилась ДТП, внаслідок якої загинув 48-річний водій BMW.

За інформацією інтернет-видання «БУГ» , за кермом був депутат Нововолинської міської ради Віктор Ярема.

Повідомили, що автівка рухалася з великою швидкістю.

Деталі ДТП встановлює слідство.
Зазначимо, що у декларації депутата Яреми є автомобіль тієї ж марки та моделі, що потрапив у ДТП.
Віктор Ярема – відомий на Волині бізнесмен, був помічником народного депутата ВР 8-го скликання Артема Вітка. У 2014 році балотувався до Верховної Ради, у 2015 – до Волинської обласної ради. З 2014 року – голова Нововолинської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка у Волинській області. Був депутатом Нововолинської міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Оксана Показати IP 8 Серпня 2019 10:49
Була знайома по роботі. Ярема був значною постаттю у бізнесі Нововолинська. Але й був неординарною людиною. Жаль, співчуття рідним. Спочивай з миром, Вікторе.
Бандера Показати IP 8 Серпня 2019 13:54
Дуже швидкі автомобілі мають ці депутати,і ніякої поваги до ПДР
правильний водій Показати IP 8 Серпня 2019 14:38
У місті - шалена швидкість? Чим це пояснити? Ось і є "результати". Щоправда, дуже сумні.
vasya Показати IP 8 Серпня 2019 16:03
на зп купив собі тачку)))))))000
Guest Показати IP 8 Серпня 2019 16:26
Добре, що інші учасники руху не постраждали. Сподіваюся, це буде уроком для інших "досвідчених" шумахерів :(
1 Показати IP 8 Серпня 2019 19:01
шкода ... хороша людина... співчуття рідним :(
вахтанг Показати IP 8 Серпня 2019 19:43
таку машину на зарплату купив???
Маша Показати IP 9 Серпня 2019 15:39
Яка різниця, яким він був? Це чийсь син, чоловік, татко. Хтось його любив і зараз за ним плаче. Про покійних або доьре, або нічого.
Роман до Маша Показати IP 13 Серпня 2019 19:53
або нічого крім правди, ви завершуйте правильно висловлювання.
Луцьк Показати IP 9 Серпня 2019 17:23
Родом з одного селища. З простої сім*Ї, сам робив свій бізнес. Якби просто сидів під під*їздом з пляшкою пива всього того, що залишив родині не мав би. Завжди в русі, крутився, як міг, не розраховував на спадки батьків,заробляв сам. Можливо і не завжди чесно, але всі забувають в якій країні ми живемо і які та хто пише закони в цій країні. Все відносно. Спробуйте створити бізнес в цій країні, а потім ще його втримати на плаву не говорячи про якийсь розвиток. Успішний, люблячий чоловік, батько, син..... В шоці від трагедії! Співчуття Мирославі, дітям, матері, родині, справжнім друзям !!!
Иван Показати IP 10 Серпня 2019 18:07
Вот почему владельцы BMW вечно носятся словно Шумахеры - это не вопрос, а - констатация факта