USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Кернеса в клініці відмовила друга нирка, – ЗМІ

11 Грудня 2020 13:30
Мер Харкова Геннадій Кернес зараз знаходиться на стовідсотковому діалізі (процес штучного виведення продуктів життєдіяльності і надлишкової рідини з організму).

Про це повідомляє Страна з посиланням на коментар друга політика Павла Фукса, передає УНІАН.

«У нього повністю відмовила друга нирка. Зараз Кернес перебуває на 100% діалізі. Наступного тижня будемо розуміти, чи дадуть лікарі дозвіл на його планове повернення до Харкова», – пояснив бізнесмен.

Нагадаємо, у ніч з 16 на 17 вересня Кернес був доставлений медичним літаком до Німеччини у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. У клініці «Шаріте» Геннадія Кернеса помістили в палату інтенсивної терапії, де він проходить курс лікування від COVID-19.

За час, поки Геннадій Кернес перебуває на лікуванні за кордоном, міськрада кілька разів спростовувала чутки про його смерть.

4 листопада Кернеса офіційно оголосили мером Харкова. Він переміг з результатом 60,34% (195 044 голосів).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Здоровий глузд Показати IP 11 Грудня 2020 14:22
Всі можновладці обіцяють "синіми пальцями не триматись за владу". В даному випадку жовтими...
Анонім Показати IP 11 Грудня 2020 14:36
Мо його в мавзолей?
Фікс до Анонім Показати IP 11 Грудня 2020 15:12
Він показав себе достойним мером, бореться за життя. Люди виразили йому свою довіру. Це людське життя, а не якісь іграшки. Тому про мавзолей взагалі не по людськи.
Я Показати IP 11 Грудня 2020 15:35
А чому до Німеччини? А в наших слабо лікуватися? Всіх би політиків лікувала в наших державних лікарнях, хай би попробували підмитись холодною водичкою.
Лана Показати IP 11 Грудня 2020 16:04
Якби був хорошим мером у Харкові, була б у міста хороша, добротна лікарня з світилами-лікарями і не потрібно було б їхати у іншу країну лікуватись. Так, що він поганий мер, а люди, які його вибрали "сліпі" містяни, або куплені,або вибори "підтасовані".
Лапоть до Лана Показати IP 11 Грудня 2020 16:50
Його виборці, то такі собі харьківські "73%". Да й ситуація створена штучно, коли у місті - мільйоннику немає іншого більш менш достойного кандидата. Створена владою міста.
123 до Лана Показати IP 11 Грудня 2020 17:28
Все пізнається у порівнянні! І не треба розказувати, що чого він не лікується в Харкові. Ви б також намагались знайти ше якихось професіоналів для спасіння свого життя. Тому не будьте не виправдано злі. І Ваш коментар сприймається, яу безглуздий
пенсіонери до 123 Показати IP 11 Грудня 2020 18:51
нука-нука розажи .ука як на 2000гр. пенсії знайти ше якихось професіоналів для спасіння свого життя???
123 до пенсіонери Показати IP 11 Грудня 2020 23:40
А хіба мери встановлюють розмір пенсії, чи може це питання до верховної ради. От такі коментарі і дають відповідь-чого бідний, бо дурний, а чого дурний, бо бідний
пенсіонери до 123 Показати IP 12 Грудня 2020 15:03
От такі коментарі і дає с.ка-лана відповідь того, що розумом бідна, бо дурна, а чого дурна, бо на розум бідна! бо незнає відповіді на "нука-нука розажи .ука як на 2000гр. пенсії знайти ше якихось професіоналів для спасіння свого життя???" і переводить стрілки на свого дохлого мера!
пенсіонери до 123 Показати IP 12 Грудня 2020 21:40
От такі коментарі і дає 123с.ка відповідь того, що розумом бідна, бо дурна, а чого дурна, бо на розум бідна! бо незнає відповіді на "нука-нука розажи .ука як на 2000гр. пенсії знайти ше якихось професіоналів для спасіння свого життя???" і переводить стрілки на свого дохлого мера!
Надія Показати IP 11 Грудня 2020 17:56
він мені на вигляд як мертвий, думаю його смерть приховують, і от от нам повідомлять трагічну новину"" Чому в клініці Шаріте (зі слів його друзів) не можна фотографуватися?
лінивець Показати IP 11 Грудня 2020 18:38
згадую відео де він обіцяв помножити на нуль і матюкав своїх підлеглих як зек на зоні
Саша Показати IP 11 Грудня 2020 21:18
А чому до Німеччини , а не до росії, там ніби краще, ближче , та і взагалі то ж батушки.
Цікаво Показати IP 13 Грудня 2020 00:06
Цікаво , як з позитивним тестом людина потрапила в Німеччину? Просто цікаво.