USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У госпіталізованого з COVID-19 Порошенка погіршився стан

7 Жовтня 2020 16:29
Стан здоров’я Петра Порошенка, у якого підтвердили COVID-19, погіршився. Він перебуває у лікарні з двостороннім запаленням легень.

Про це в інтерв’ю ТВ-шоу «Соромно» розповіла його дружина Марина Порошенко, передає УНН.

«Почувають себе по-різному: Женя (донька Порошенків – ред.) – молода дівчина. І, безумовно, вона переносить COVID-19 набагато легше. Вона дає температурні спалахи, які гарно знімаються жаропонижаючими засобами. Щодо Петра Олексійовича: дійсно, його стан гірший. У нього двостороннє запалення легень, він знаходиться у лікарні. Він отримує там комплекс лікування. І, на жаль, у нього зараз погіршився стан крові – вона дуже густа. Лікарі навіть не можуть взяти і зробити аналіз, щоб проконтролювати його стан здоров’я, промоніторити, як протікає хвороба», – сказала Порошенко.

Як повідомляв раніше, Петра Порошенка госпіталізували в одну з київських лікарень, яка лікує хворих на COVID-19.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2020 16:45
Порошенко проходит лечение от коронавируса в частной клинике "Оберiг". Сутки нахождения в одноместной палате стоят там 11500 гривен с трехразовым питанием и Wi-Fi, и это цена еще без учета медикаментов. А вы и дальше отдавайте всю свою пенсию на тест для определения короны.
" до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2020 18:48
С высоты своего ума тебе понятно что вайфай и питание при таком состоянии здоровья -это самое необходимое
Петро до " Показати IP 7 Жовтня 2020 23:46
Вгадай з 3-х разів, де ПОПа має просити прощення: в сінагозі, чи в УПЦ МП де він має сан диякона?
Петро Показати IP 7 Жовтня 2020 16:53
Той невдобний момент коли доводиться лікуватись в тобою-ж "рехформованих" лікарнях. "Феофанія" короновірус не приймає і за кордоном навіть маючи гроші ти не потрібен. З "переможними рехформами" вас ПОПа, хоч і маєте окрему палату на відміну від Українців
Надія Показати IP 7 Жовтня 2020 17:16
Не з нашим щастям зменшити кількість на одного казнокрада.
турбо режим до Надія Показати IP 7 Жовтня 2020 18:44
як добре що усі Бого-послушні волиняки застраховані від хвороб і від крадіжок в любих розмірах.
Дзвоніть на 103 Показати IP 7 Жовтня 2020 18:26
Яка чудова новина!
Олег, Луцьк Показати IP 7 Жовтня 2020 18:48
Особисто у мене перших три коментарі викликають огиду. У людини (як би ви до неї не ставилися) важка хвороба, яка підсилюється тим що Порошенко хворіє діабетом. І нормальні люди усім (навіть ворогам) в таких випадках бажають одужання.
Ххх до Олег, Луцьк Показати IP 7 Жовтня 2020 21:06
Нормальним людям бажають,а цій свинюці,яка принесла стільки горя украінцям,і державі земля може бути лише залізобетоном......
Петро до Олег, Луцьк Показати IP 7 Жовтня 2020 23:42
Олежку, чомусь ПОПі не завадило торгувати з кацапією під час не оголошеної війни коли гинули і гинуть кращі сини України. Під час Іловайська оформлювати сліпотраст на Віргінських островах... Останнє - гулянка з феєрверками під час трауру всієї України.. От не вір після того в "бумеранг" долі і розплати "до сьомого коліна". Тобі може подобатися чи ні, але розпочата приходить завжди
Порохоботам Показати IP 7 Жовтня 2020 20:09
Має бути якась божа справедливість! Я ж не побачу його в пеклі, то хай горить на землі. А гріхів смертних має на сотню.
777 Показати IP 7 Жовтня 2020 20:18
А это у него реакция на день рождения ВВП.
Петро до 777 Показати IP 8 Жовтня 2020 09:25
То той кацапській "валовий продукт" що з бункера не вилазить? Ця "плєшіва моль" ще й "дєнь рожденья" має в один день з ПОПою і разом святкували? Може це "новічок" нової версії?
777 до Петро Показати IP 11 Жовтня 2020 19:39
тебе бы мозги,хоть какой нибудь версия,хотя наверняка не приживутся...
Дід Показати IP 7 Жовтня 2020 20:53
Кров чоловік привик щоденно розбавляти віскаріком, а медичний спирт не дають.