У Колодяжненській громаді попрощалися з Героєм Тарасом Сохацьким
![](/resize/450x338/r/files/news/2024/02-03/376674/421849060_245165795302973_3749171662275021099_n.jpg)
Учора в селі Білашів Ковельського району в останню земну дорогу провели загиблого захисника Тараса Сохацького.
Про це повідомили в Колодяжненській громаді.
Тарас Іванович Сохацький народився в селі Білашів у 1992 році, закінчив школу, рано втратив батьків. Тож потому майже не навідувався в рідне село: працював та мешкав у різних місцях, а до мобілізації – у Львові. У пам’яті місцевих він залишився як хороша людина, адже був спокійним, щирим, добрим та відкритим.
Військовий був сапером інженерно-саперного відділення. Служив на Донеччині, на Авдіївському напрямку. Загинув у результаті ворожого обстрілу 24 січня 2024 року.
Колодяжненська громада зустрічала Героя навколішки, схиливши голови в скорботі. Віддавали захиснику останню шану та проводжали в останню земну дорогу.
Заупокійна служба відбулася у храмі Різдва Святої Богородиці ПЦУ села Білашів, а потому – чин похорону з усіма релігійними та військовими почестями. Поховали Тараса Сохацького на місцевому кладовищі.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині Героя. Вічна пам’ять, честь та незгасна слава!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Колодяжненській громаді.
Тарас Іванович Сохацький народився в селі Білашів у 1992 році, закінчив школу, рано втратив батьків. Тож потому майже не навідувався в рідне село: працював та мешкав у різних місцях, а до мобілізації – у Львові. У пам’яті місцевих він залишився як хороша людина, адже був спокійним, щирим, добрим та відкритим.
Військовий був сапером інженерно-саперного відділення. Служив на Донеччині, на Авдіївському напрямку. Загинув у результаті ворожого обстрілу 24 січня 2024 року.
Колодяжненська громада зустрічала Героя навколішки, схиливши голови в скорботі. Віддавали захиснику останню шану та проводжали в останню земну дорогу.
Заупокійна служба відбулася у храмі Різдва Святої Богородиці ПЦУ села Білашів, а потому – чин похорону з усіма релігійними та військовими почестями. Поховали Тараса Сохацького на місцевому кладовищі.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині Героя. Вічна пам’ять, честь та незгасна слава!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.