USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Конгресі США підтримують передачу Україні ракет великої дальності ATACMS

28 Липня 2022 08:07
Обидві партії Конгресу США (Демократична і Республіканська) підтримують передачу Україні ракет великої дальності ATACMS, які запускаються з систем HIMARS та M270 MLRS.

Як інформує Бабель, про це за підсумками зустрічі депутатів з представниками Білому домі заявила демократка Елісса Слоткін, передає CNN.

За її словами, у Конгресі розуміють необхідність надати Україні ATACMS у найближчі три-шість тижнів, щоб допомогти ЗСУ провести успішний контрнаступ на півдні України.

«Ми всі почули від президента Зеленського і нам підтвердили це сьогодні – українці дійсно хочуть кілька разів дати по зубах росії до початку зими», – сказала Слоткін, ще раз наголосивши, що рішення передати ЗСУ ATACMS підтримують представники обох партій.

ATACMS – це керовані балістичні ракети, які здатні точно вражати цілі на відстані від 165 до 310 км, в залежності від модифікації. Ці ракети запускаються з установок М142 HIMARS та M270 MLRS. Поки Україна має снаряди, які б’ють на 70-80 км – ними ЗСУ знищують склади і штаби росіян. Після отримання ATACMS ЗСУ зможуть завдавити ударів по стратегічних цілях – наприклад, по Кримському мосту.

Як ми писали, у США повідомили про затвердження нового пакета безпекової допомоги Україні вартістю 270 мільйонів доларів. Тепер Україна матиме 20 реактивних систем залпового вогню HIMARS: 16 від Сполучених Штатів і ще чотири – від інших країн-партнерів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus