USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У коронавірусному госпіталі в Боголюбах зайнято 169 ліжок із 178, під'єднаних до високих потоків кисню

19 Жовтня 2021 10:19
У коронавірусному шпиталі в Боголюбах знову найвищі показники госпіталізації за цьогорічну осінь.

Про це у фейсбуці повідомив журналіст Андрій Гнатюк.

Минулої доби в ковідний госпіталь поступило 25 хворих і станом на 19 жовтня там знаходиться 169 пацієнтів.

Під високими потоками кисню – 121 людина, в реанімації – 10, троє під апаратами ШВЛ. Виписали 12-х пацієнтів.

Всього в стаціонарі ліжок, під’єднаних до високих потоків кисню, – 178. За минулу добу використали 3,2 тонни кисню, залишалося 8,7 тонни.

Нагадаємо, за добу на Волині 435 людей захворіло на коронавірус, 12 померло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
факт Показати IP 19 Жовтня 2021 10:49
А влада ні кує не меле!!! :(
... до факт Показати IP 19 Жовтня 2021 11:19
а народ кує і меле? Про що думали люди влітку, коли був час вакцинуватись до початку сезонної захворюваності? Як завжди- а раптом пронесе???,,,
Народ до ... Показати IP 19 Жовтня 2021 11:43
Вакциновані так само хворіють, з такими самими ускладненнями.. правди ніхто не каже. Під примусом і без гарантування відповідальності вакцинуватися не будем !!
ABC до Народ Показати IP 19 Жовтня 2021 13:40
Поїдь в Боголюби і поговори з Яковенком. Він тобі розкаже, що 98% хворих у нього - це невакциновані. Але ж ти цього не зробиш, а будеш слухати "лікарів" з Ютуба і Фейсбука, а потім розносити всяку маячню далі.
Дідо до ABC Показати IP 19 Жовтня 2021 19:02
Не можна вакцинуватись. Всі вакциновані будуть зомбі. Спутнікі американські включаться і все, зомбі.
Фахівець до факт Показати IP 19 Жовтня 2021 11:34
Вас влада забезпечила вакцинами, щоб не попасти в лікарню з ускладненням ковіда, щоб медики не загибались, рятуючи вас. Вибирай з чотирьох вакцин яку хочеш. Та навіть це ви як громадяни не можете зробити.
А маски до факт Показати IP 19 Жовтня 2021 11:39
на людей в маршрутках, магазинах тощо теж влада має одягнути? З переповнених маршруток теж влада має людей витягати? Що народ робить для того, щоб зменшити кількість хворих? Люди стали безстрашні!!! Писака диванний!!!
Сс до А маски Показати IP 19 Жовтня 2021 11:50
Та достали вже з тими масками, два роки... Не допомагають ті маски ( які світяться, маска має бути Р95). Це просто дресирування людей.
Фахівець до Сс Показати IP 19 Жовтня 2021 12:37
Хірург стоїть за операційним столом годинами в медичній масці. Онкохворі завжди ходять в масках під час лікування, щоб не підхопити якусь інфекцію. Зате якась баба Клава вважає себе самою розумною, соваючись в транспорті без маски і наражаючи на небезпеку інших і потім розказує, що влада погана, бо місця в ковідних лікарнях вже немає.
Лучанка Показати IP 19 Жовтня 2021 12:47
І я в масках не бачу нічого поганого, якби всі дотримувались. Хоча б в людних місцях, закритих приміщеннях. Якщо за себе не переживаєте, то подумайте за тих хто в групі ризику. Ви можете бути безсимптомним носієм , а комусь смертельно. На жаль, в оточенні моєму багато вже нема саме через ковід. Так , вони були хворі, старші , з супутніми хворобами, але ім ще б жити і жити… а так хтось такий герой невіруючий їх заразив..