USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Ковелі стоять десятки вагонів з російським вугіллям

18 Вересня 2019 11:03
У Ковелі на коліях стоять десятки російських вагонів з вугіллям.

Журналістам телеканалу «Аверс» вдалося зафільмувати величезні, більш ніж двохсоттонні тари, з чорним золотом на волинських залізничних шляхах.

Десятки вагонів, наповнені вугіллям, стоять на ковельських залізничних шляхах. У кожному вагоні по 232 тонни вугілля.

Копалину, очевидно, везуть з Росії, бо на кожному вагоні логотип компанії «ТалТЕК Транс». На сайті цієї російської компанії вказано, що її діяльність спрямована на транспортування вугілля, яке видобувають на території Кузбазького вугільного басейну.

Порахувати точну кількість вагонів з російським вугіллям журналістам не вдалося, на місце прибули керівники залізниці. Журналістів з метою безпеки попросили покинути колії.

Детальніше – у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
К Показати IP 18 Вересня 2019 11:09
За 5 років тільки побачили...
Іван Іванович Показати IP 18 Вересня 2019 11:13
А шо, краще мерзнути? Вам не все одно звідки воно приїхало?
нострадамус Показати IP 18 Вересня 2019 13:44
а вугілля це вид вибухівки?
... Показати IP 18 Вересня 2019 14:16
Вони і не припиняли їздити, і пофіх що війна, дякуємо всємагулій Пєтро Алєксєєвічь.
Реаліст Показати IP 18 Вересня 2019 16:33
А взимку мільйони українців споживатимуть газ, який вони нібито отримують в результаті міфічного *реверсу*. Нам на вуха вішають лапшу про це, але ж гаропровід не качає вдень російський газ в Європу, а вночі європейський - в Україну..... Забір російського газу, що прямує до Європи, здійснюється на території України, а платимо ми за нього для Німеччини.... Не знали цього?
Анонім Показати IP 18 Вересня 2019 20:42
1) Такое впечатление что журналистка с 2014 года в погребе сидела. Уж так она удивлена вагонам РЖД на сети УЗ. 2) 232 тонны в каждом вагоне. Вы нормальные? Для тупых на кузове вагона написано: грузоподьемность 69 тонн. 3)Сенсационный репортаж.
а Показати IP 18 Вересня 2019 21:39
Не может этого быть. В одном вагоне всего 65 тонн. Погуглить. Сами убедитесь.
5555 Показати IP 20 Вересня 2019 08:10
Перш як писати про 232 тони у вагоні,ви журналісти перевірте чи це взагалі реально!!!