У Ковелі випускниці з найвищим результатом НМТ вручили грошовий сертифікат
У Ковелі на початку 66-ї сесії міський голова Ігор Чайка вручив сертифікат на 15 000 гривень Вікторії Смаль – учениці ліцею № 13, яка єдина в громаді отримала найвищі 600 балів на основній сесії Національного мультипредметного тесту.
Про це повідомляє Ковельська міська рада.
Вікторія склала іспит на максимум із трьох предметів – української мови, математики та історії України. А ще – отримала 194 бали з фізики.
«Такі діти, як Вікторія, – це золотий фонд нашої нації. Пишаємось і віримо, що саме вони відбудовуватимуть Україну після перемоги. Нехай це досягнення стане надійним стартом у дорослому житті. Бажаю сил, здоров’я й нових звершень» – сказав Ігор Чайка.
Читати ще: Майже 90 волинян отримали найвищий результат НМТ
Успіх Вікторії – результат системної, наполегливої роботи упродовж усіх одинадцяти років навчання. Вона – неодноразова переможниця Всеукраїнських олімпіад і стипендіатка Президента України.Читати ще: «Хочу розвиватися вдома», – волинянка, яка отримала максимальний бал з трьох предметів на НМТ
Попереду – новий етап. Вікторія планує вступити до Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського за напрямом «Кібербезпека та захист інформації».
«Хочеться вірити, що наші діти зможуть реалізовувати свої світлі мрії у мирі, спокої та з надією на майбутнє», – йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Ковельська міська рада.
Вікторія склала іспит на максимум із трьох предметів – української мови, математики та історії України. А ще – отримала 194 бали з фізики.
«Такі діти, як Вікторія, – це золотий фонд нашої нації. Пишаємось і віримо, що саме вони відбудовуватимуть Україну після перемоги. Нехай це досягнення стане надійним стартом у дорослому житті. Бажаю сил, здоров’я й нових звершень» – сказав Ігор Чайка.
Читати ще: Майже 90 волинян отримали найвищий результат НМТ
Успіх Вікторії – результат системної, наполегливої роботи упродовж усіх одинадцяти років навчання. Вона – неодноразова переможниця Всеукраїнських олімпіад і стипендіатка Президента України.Читати ще: «Хочу розвиватися вдома», – волинянка, яка отримала максимальний бал з трьох предметів на НМТ
Попереду – новий етап. Вікторія планує вступити до Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського за напрямом «Кібербезпека та захист інформації».
«Хочеться вірити, що наші діти зможуть реалізовувати свої світлі мрії у мирі, спокої та з надією на майбутнє», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
25 Липня 2025 19:37
здорово конградюлэйшн
З контрабандного маршруту – на службу військовим: на Волині вилучений мікроавтобус передали ЗСУ
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.