У Ковелі за понад 2 млн реконструюють мережу водовідведення
У Ковелі на вулиці Федьковича триває реконструкція системи водовідведення дощових і талих вод.
Як повідомили у Ковельській міській раді, роботи здійснює ФОП «Тищук Павло Степанович». На них з бюджету громади передбачено 2 мільйони 140 тисяч гривень.
"Це важливий для нас об’єкт, адже ми давно обіцяли людям допомогти вирішити проблему підтоплень у цьому мікрорайоні, – коментує міський голова Ігор Чайка. – Неодноразово мешканці приходили до мене на прийом. Місяць тому я їх запевнив, що незабаром на їхній вулиці працюватиме техніка. Найближчим часом завершиться будівництво мережі водовідведення, восени буде встановлено КНС. І на Федьковича стане жити комфортніше".
Чимало жителів цієї вулиці зійшлося, щоби поспілкуватись з керівництвом міста. Люди вдячні, що цей проєкт, про який вони довго просили, нарешті реалізовується. Зокрема, Анастасія Бідюк каже: є надія, що потужні дощі більше не стануть заливати обійстя та не створюватимуть клопотів ні їй, ні сусідам.
Читати ще: У Ковелі за понад 2 млн грн ремонтують водогін
Міський голова додає, що тепер ковельчани, які живуть тут, матимуть можливість підключитися до централізованої системи. А будівництво мереж водовідведення і надалі залишиться одним з пріоритетів для влади.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили у Ковельській міській раді, роботи здійснює ФОП «Тищук Павло Степанович». На них з бюджету громади передбачено 2 мільйони 140 тисяч гривень.
"Це важливий для нас об’єкт, адже ми давно обіцяли людям допомогти вирішити проблему підтоплень у цьому мікрорайоні, – коментує міський голова Ігор Чайка. – Неодноразово мешканці приходили до мене на прийом. Місяць тому я їх запевнив, що незабаром на їхній вулиці працюватиме техніка. Найближчим часом завершиться будівництво мережі водовідведення, восени буде встановлено КНС. І на Федьковича стане жити комфортніше".
Чимало жителів цієї вулиці зійшлося, щоби поспілкуватись з керівництвом міста. Люди вдячні, що цей проєкт, про який вони довго просили, нарешті реалізовується. Зокрема, Анастасія Бідюк каже: є надія, що потужні дощі більше не стануть заливати обійстя та не створюватимуть клопотів ні їй, ні сусідам.
Читати ще: У Ковелі за понад 2 млн грн ремонтують водогін
Міський голова додає, що тепер ковельчани, які живуть тут, матимуть можливість підключитися до централізованої системи. А будівництво мереж водовідведення і надалі залишиться одним з пріоритетів для влади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43








Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.