У Києві затримали 19-річного волинянина, який торгував психотропами
Днями працівники управління патрульної поліції на одній з вулиць Святошинського району столиці зупинили молодика, у якого під час поверхневого огляду виявили пігулки, схожі на психотропну речовину МДМА. Для встановлення обставин та документування факту злочину на місце події прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці вилучили заборонені речовини та затримали правопорушника.
Про це повідомила пресслужба поліції Києва.
Слідчі встановили, що 19-річний житель Волинської області збував заборонені речовини протягом трьох місяців, розсилаючи замовлення «клієнтам» поштою по території всієї країни. Експертиза, яку провели фахівці Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, підтвердила, що вилучені пігулки містять у складі особливо небезпечну психотропну речовину МДМА.Читати ще: У Луцьку патрульні виявили в чоловіка майже 20 пакетиків з наркотиками
За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.
Крім того, правоохоронці встановлюють злочинні зв’язки підозрюваного та інші можливі канали придбання й розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила пресслужба поліції Києва.
Слідчі встановили, що 19-річний житель Волинської області збував заборонені речовини протягом трьох місяців, розсилаючи замовлення «клієнтам» поштою по території всієї країни. Експертиза, яку провели фахівці Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, підтвердила, що вилучені пігулки містять у складі особливо небезпечну психотропну речовину МДМА.Читати ще: У Луцьку патрульні виявили в чоловіка майже 20 пакетиків з наркотиками
За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.
Крім того, правоохоронці встановлюють злочинні зв’язки підозрюваного та інші можливі канали придбання й розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.