USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У лучанина викрали авто. Фото

14 Квітня 2019 17:41
У жителя Луцька Олександра Близнюка викрали автівку Toyota Rav 4.

Про це він дописує у групі «АвтоАндони Луцька» у Фейсбуці.

Легковика викрали в Олександра 12 квітня з двору на вул. Липинського, 11. Номерні знаки Toyota Rav 4 AC1717CA.

Чоловік звертається до усіх, хто бачив цю машину, повідомити йому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
TTL Показати IP 14 Квітня 2019 18:35
Громада страхуйте свої автомобілі!
UART до TTL Показати IP 14 Квітня 2019 20:47
Краще продавайте і їзьдте громадським транспортом!
Лучанка Показати IP 14 Квітня 2019 20:47
Видно по номерах, чесно нажите авто.
Сірожа козопас до Лучанка Показати IP 14 Квітня 2019 21:21
А вдруг він заробив на це авто чесно?
Олександр Z Показати IP 14 Квітня 2019 21:25
Один гроши накрав на ;автомобіль" інші вкрали автомобіль ...
Олег до Олександр Z Показати IP 15 Квітня 2019 10:44
Ой, мовчав би, ніщєброд зависливий. Всі хто не на маршрутці - золодії, чи як? Дебільна логіка недалеких людей
Юрій до Олег Показати IP 16 Квітня 2019 12:20
100%!!! На превеликий жаль це наш лекторат, в багатьох голосуваннях. "хлопська філософія"
Микола Показати IP 14 Квітня 2019 21:48
Чому ми так живемо? Бо маємо такі коменти зверху... Корова в сусіда здохла-сусіду в радість... Панове з такими настроями нам Путін не треба... Розвивайтеся, аналізуйте, змінюйтесь. Власникам авто- не шкодуйте на КАСКО і розумний інтелектуальний захист+ не ставте на території будинків багатоквартирних, особливо Lexus I Toyota. Всім іншим - просвітлення...
Справедливість Показати IP 14 Квітня 2019 21:53
Як пришло, так і ушло
12345 Показати IP 14 Квітня 2019 21:59
Тойота-мотлох,який можна відкрити напевно тамагочиком.
Тетяна Показати IP 14 Квітня 2019 22:13
Чому накрав, чому як прийшло так і пішло!!! Гроші нині заробляються не легко і явно не такими коментаторами, як вище. Нехай знайдеться!!!
Депутат до Тетяна Показати IP 15 Квітня 2019 01:20
Та ні, легко! Гроші самі в руки йдуть! Лише встигай в кишені складати!
Орест Показати IP 15 Квітня 2019 07:45
Лучанка,Олександр Z,Справедливість- а як працюєте ви? як заробляєте? чому Вас душить жаба? Працюйте заробляйте і купуйте! В людини неприємність і можна тільки поспівчувати і надіятись що авто знайде. Власнику бажаю знайти авто.
Бульба Показати IP 15 Квітня 2019 11:31
Ну от як Україні стати багатою??? Як??? Ви почитайте ...що..ви..мелете??? В усьму світі поважають багатих людей і рівняються на них!! Дітям в приклад ставлять!! Ні ця країна приречена!! Я нехочу платити податки і утримувати школи, садочки, лікарні для таких людей!!! Виїжджати!! Тільки зі сторони любити сади, озера і річки в Украні можна!! Скільки гнилля в нас громадяни!! Жах!!!
Чесний до Бульба Показати IP 17 Квітня 2019 12:59
За кордоном заробити наабаагато важче
Адвокат Показати IP 15 Квітня 2019 14:27
Як добре,що не тільки нам заздрять і кажуть,що ми гроші лопатою гребемо,а й усіх хто має автомобіль дорожчий 10к $ А якщо чесно,то хто на що вчився.
//// до Адвокат Показати IP 15 Квітня 2019 23:53
це абсурд в мене дві освіти іііііі я працюю викладачем ну і!?7000 грн на джип довго збирати!
... Показати IP 15 Квітня 2019 23:47
чому у мене завжди номер 3961,а тут випадково 1717..... як так!!
бляха Показати IP 15 Квітня 2019 23:49
вмене 3742..(
Ввв Показати IP 16 Квітня 2019 00:06
Дійсно..бред....Октавія згоріла..так треба....рава4 вкрали.теж..так треба...що Ви пишете . Люди отямтеся...не Вам судити як і защо це майно купили...подивіться на себе... Скажіть хто не давав свідомо хабара ітак далі...почніть з себе... P.s. людина просить повідомити про авто.а не ваші домисли
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2019 12:33
На вулиці Липинського вже раз 5 напевно цього року викрадали авто. Хтось буде щось робити? Поліцейські- парковщики працюйте!!!!!!!!! Патрулюйте!!!!!!!! З таким ставленням до роботи ви нікому не потрібні!!!!!!!!!