USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У луцькій школі нашестя мишей: діти ловлять гризунів руками. Відео

2 Лютого 2020 14:26
Учні луцької школи № 3 прямо на уроці зняли на відео, як у клас забігають миші. Діти ловлять їх руками, після чого викидають у вікно. Керівництво закладу стверджує, що гризунів вже половили і більше їх немає.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

З відео, знятого учнями, видно, що гризунів ловлять прямо на уроці. 30 січня учні зняли на відео чотирьох мишей, які бігали третім поверхом.

Директор школи Віктор Савчук жартує, що без мишей цьогоріч неможливо, адже 2020 рік, відповідно до східного гороскопу – рік миші.

«Зрозуміло, що це все жарти. Коли виявили цю ситуацію, то взяли лапавки і виловили їх», – зазначив директор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 2 Лютого 2020 14:49
Це та школа, в яку пропонують перевести дітей з 13-тої школи? Мені здається, що в управлінні освіти наїлись ухи.
Мишей нє трогать до Анонім Показати IP 4 Лютого 2020 10:55
Хто троне мишу, в того щастя цілий рік не буде, як не як рік пацюка. Хай живуть і плодяться маленькі! І пацюків ще тре завести для повного комплекту !
луцьк Показати IP 2 Лютого 2020 17:02
Якщо вже склалась така ситуація з уроками фізкультури і відсутній актовий зал - то треба було б уже додуматися і на уроки фізкультури везти дітей до спортшколи на Володимирську ... А не дітей , пробачте, совати по місту. Заказати автобус шкільний, звести по 2 класи на урок фізкультури. Просто подумати зі сторони дітей , а проект на цю будову вже робити. До речі, під нову школу була вже виділена земля і сваї вбиті для фундаменту... Що і цього ніхто не знає??? Ось так вибирати варягів !!!
Прилуцьк до луцьк Показати IP 4 Лютого 2020 10:56
президент разберьотся, не гавкай
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2020 19:09
Що значить половили??? А може повну дератизацію треба провести, залучити відповідні служби! Чи той директор чекає, щоб ті миші якусь холєру принесли?? Бардак!
Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 02:52
І в 14 школі діти прямо на уроках ловили мишу! Покликали прибиральницю, а вона каже я тоже їх боюся, от так погралися і випустили її далі жити в шкільних стінах!
Всезнайко Показати IP 3 Лютого 2020 03:31
Тра кота завести.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 3 Лютого 2020 10:02
Нехай придумають зоокуточок: мишку зловили приєднали до клітки, мишку зловили приєднали до клітки, і користь роблять і миші ситі, хтось із школярів їсти принесе з дому та нагодує. Дивишся за рік і проблему вирішать.
123 до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 4 Лютого 2020 10:57
Хай самі діти мишей ловлять, замість уроків фізкультури.
Лучанка Показати IP 4 Лютого 2020 19:35
Викличте стб, от 13 школа викликала. Хай покажуть,що за бардак робиться!