У Луцьку 13-річний хлопець на незареєстрованому мотоциклі влетів у Volvo
У Луцьку неповнолітній на незареєстрованому мотоциклі спричинив ДТП. За низку порушень, скоєних підлітком, суд оштрафував його матір.
У протоколі вказується, що вечері 28 березня на вулиці Рогова водій мотоцикла Alpha, рухаючись без увімкнених фар ближнього світла, в’їхав в автівку Volvo V50. Внаслідок зіткнення транспортні засоби отримали пошкодження.
Як з’ясувалося, мотоциклом керував 13-річний хлопець без посвідчення водія. Ба більше, хлопець їхав без шолома, полісу обов’язкового страхування, а двоколісний не був зареєстрований і не мав ідентифікаційного номера кузова.
Читати ще: У Луцьку патрульні спіймали 15-річного мотоцикліста без прав. Матір сплатить штраф
Оскільки юний водій не досягнув 16-річного віку, то до відповідальності притягнули його матір Аллу Б. На жінку склали протокол за ч. 3 ст. 184 КУпАП (передбачає відповідальність батьків за вчинення неповнолітніми адміністративних правопорушень).
Лучанка під час розгляду справи провину визнала, також вона була підтверджена зібраними доказами.
Тож суддя оштрафував Аллу Б. на 850 гривень і стягнув 665 гривень судового збору.
Олена БІДЗЮРА
*фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У протоколі вказується, що вечері 28 березня на вулиці Рогова водій мотоцикла Alpha, рухаючись без увімкнених фар ближнього світла, в’їхав в автівку Volvo V50. Внаслідок зіткнення транспортні засоби отримали пошкодження.
Як з’ясувалося, мотоциклом керував 13-річний хлопець без посвідчення водія. Ба більше, хлопець їхав без шолома, полісу обов’язкового страхування, а двоколісний не був зареєстрований і не мав ідентифікаційного номера кузова.
Читати ще: У Луцьку патрульні спіймали 15-річного мотоцикліста без прав. Матір сплатить штраф
Оскільки юний водій не досягнув 16-річного віку, то до відповідальності притягнули його матір Аллу Б. На жінку склали протокол за ч. 3 ст. 184 КУпАП (передбачає відповідальність батьків за вчинення неповнолітніми адміністративних правопорушень).
Лучанка під час розгляду справи провину визнала, також вона була підтверджена зібраними доказами.
Тож суддя оштрафував Аллу Б. на 850 гривень і стягнув 665 гривень судового збору.
Олена БІДЗЮРА
*фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.