USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку базарник наїхав автомобілем на людей і спровокував масову бійку, є постраждалі. Відео

15 Травня 2020 18:04
Намагаючись завадити вивезенню демонтованих контейнерів, один із підприємців Центрального ринку заблокував своїм автомобілем вантажівку. Коли муніципали спробували виштовхати її з тротуару, той вскочив в машину і поїхав на людей. В результаті почалась масова бійка.

Нагадаємо, на виконання рішення виконкому Луцької міської ради сьогодні розпочали демонтаж 9 кіосків, які не мають права знаходитись в даному місці. МАФи розташовані на двох ділянках, раніше орендованих компанією «Скорпіон-Сервіс», однак у грудні минулого року закінчився термін договору оренди і ділянки було повернуто в комунальну власність.

Власників кіосків двічі попереджали – у грудні і в січні. Також на кіосках були розміщені наклейки про демонтаж.

З самого початку демонтажу намагались завадити базарники. Водій автомобіля ВАЗ 2101 припаркував його прямо перед вантажівкою, на яку помістили демонтовані контейнери ще до того, як авто мало виїжджати. Аби розблокувати рух вантажівки, ВАЗ спробували виштовхати, проте водій поїхав на людей. Почалась масова бійка за участі базарників, муніципалів та поліції.

Відповідно до попередньої інформації постраждалі є як серед муніципалів, так і серед базарників.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Нострадамус Показати IP 15 Травня 2020 18:13
На компромic бракуе розуму в усiх.
Монархіст до Нострадамус Показати IP 15 Травня 2020 20:57
+1
Петро до Нострадамус Показати IP 16 Травня 2020 07:24
Якій "компроміс"? Перепродажники вже впевнитись що не будуть там барижити, але на нове місце не спішать і срати на старому не перестають. Чомусь выдаются що там "тітушки" розминаються під час карантину, поліцаї просто ігнорують розслідування. (той хто скоїв "наїзд" на людей вже в буцегарні?)
1 Показати IP 15 Травня 2020 18:21
Боже, які ті базарники дикі люди :(((
лучанин до 1 Показати IP 15 Травня 2020 19:03
Бариги,які привикли перепродувати товар і таким чином набивати кишені.
Ну до лучанин Показати IP 15 Травня 2020 19:54
Не всім же на мінтовську пенсію йти. Хтось і працювати повинен.
Петро до Ну Показати IP 16 Травня 2020 07:30
І "хто" там "працює"? Якій кінечний продукт їх "виробітку"? Не називайте речі тим визначенням, чого не існує. Працювати там могли тількі наймані Продавці, але в бійку і захист помийки вони не полізуть.
Монархіст до лучанин Показати IP 15 Травня 2020 20:56
Ха-ха. Половина України живе з того, що перепродує один одному китайське барахло. Але головні шпекулянти - ясна річ, в Луцьку на старому ринку.
Анонім Показати IP 15 Травня 2020 18:29
Приберіть вже той гадюшник. Скільки ще можна це терпіти. Де було бачено, щоб на автомобілі навмисно людей давили, викинути з автомобіля, в кайданки, нехай проспиться, бидло геть страх втратило. В Європу вони йдуть, вже давно відповідали би по закону. Гидко на них дивитися.
Монархіст до Анонім Показати IP 15 Травня 2020 20:52
Він не людей давив, він вантажівку хотів заблокувати. На відео видно.
Анонім до Монархіст Показати IP 15 Травня 2020 21:28
Можливо і хотів заблокувати, але на відео добре видно, як провіз людей на капоті, це раз, а по друге, хто йому давав право на тротуар заїжати? Порушення правил не може ніяк оправдовуватися і це факт.
Петро до Монархіст Показати IP 16 Травня 2020 07:35
Хай краще мозок собі розблокує. На відео в нього вже 5 адміно-кримінальних порушень, а відповідати за свої дії повинен кожен! Якщо не згоден, то рішення суду було оскаржене?
Анонім Показати IP 15 Травня 2020 18:31
Сьогодні було ще одне офіційне рішення суду, пакуйтеся і дуйте на новий ринок, хватить десятці людей портити життя половині місту своїми мітингами і пробками, ніколи не був і не піду в той галюшник
Лучанин Показати IP 15 Травня 2020 18:48
Скільки можна гратись з тими маргіналами.По пару суток і втихомиряться.Дістали лучан
Саня Показати IP 15 Травня 2020 18:51
Немає на їх беркута. За таке треба їх всіх садити!!! Хто до їх піде, щось купляти? Це ж вбивці, як що вони машиною людей душать!!! Хто ви такі(базарники), щоб таке робити? нелюди!!!
Мешканка Показати IP 15 Травня 2020 18:56
Як ті бариги вже надоїли. Ходять перекривають і діть до міської ради і домовляйтеся. Суд програли і щось ще вимагають.
LOL Показати IP 15 Травня 2020 19:04
БАЗАР РОЗБАЗАРИЛИ!!!
Анонім Показати IP 15 Травня 2020 19:15
І на останок до базарників, їдьте вже на новий ринок і заробляйте з Богом, бо в людей терпець також не желізний, коли увірвиться то вийдуть тоді люди і в кінцевому випадку будете тільки один одному свій товар продавати.
Лучани Показати IP 15 Травня 2020 19:39
Шиба, чого мовчиш ? Соколовська, Никитюк, депутатики зеленоокі - сьогоднішня і влада, і лучани стали заложниками ваших корупційних дій ! То ваша робота ! Бракує мужності до людей вийти ? Луцьк добре пам'ятає ! Одні входять в історію, а такі як ви - вляпуються ! Чекайте на пред'яву !
! до Лучани Показати IP 15 Травня 2020 20:17
Да успокойся вже. Готуйся до виклику, дороги Шмигалю асвальтувати.
Анонім Показати IP 15 Травня 2020 20:07
На доїли вже. Хочете торгувати переїжайте, а якщо ні то ідіть науй!!! Я не знаю чи хтось до вас прийде після цієї ситуації. Ви самі собі яму викопали.
думка Показати IP 15 Травня 2020 20:48
Бойкотувати той ринок, не ходити і все стане на свої місця, самі підуть звідти якщо нічого не будуть продавати!
К. лучанин до думка Показати IP 16 Травня 2020 09:46
Хороша ДУМКА! Тільки будете ходити до інших бариг, у супермаркети де ціни не нижчі , а подекуди вищі за базарні. На базарі були продавці, які торгували своєю продукцією (овочі, фрукти ,молочні , мед, мясо і т.д). Я думаю вони повинні і залишатись там у павільйоні. Людей у нас заганяють у стійло ! Роблять рабами. Хіба це не зрозуміло. Клич лунає : всі в ЄС на заробітки. Вже зявився попит на українських рабів, просять держави ЄС в Украни заробітчан для підняття їхньої економіки.. В нас влада не людей !
Дмитро Показати IP 15 Травня 2020 21:04
Неможливо приборкати цей балаган?, тоді треба спецзагони,бо це вже занадто, є закон є рішення влади,є альтернатива (Новий ринок),а зрештою є ще й карантин. Нехай влада перестане панькатись, бо підприємці так себе не поводять (див.відео).
Сраконіс Показати IP 15 Травня 2020 21:31
Втрачені!!!!!!
Цікаво Показати IP 15 Травня 2020 22:08
Мені одному сподобалось як ПРижков головою об кулак бився?
123 до Цікаво Показати IP 15 Травня 2020 22:48
Так воно ж слабе на голову. Невже немає в Луцьку того хто б міг йому добряче вставити. Слів немає...
Так і має бути Показати IP 15 Травня 2020 22:31
Ну цікаві люди, вони думали, що територія старого містам ім подарована. Ще коли було ж відомо рішення суду. Що чекати на, що надіятися, краще б думали куди переіхати і як перенести свій товар. Для чого цей цирк влаштовувати. Реально той базар вже всім, як кістка в горлі.
лучанка до Так і має бути Показати IP 16 Травня 2020 07:07
на старому ринку тільки дозволили продуктами, я пішла на другий день.Декілька продавців з зеленню і : 3 кіоски - ваги відвернуті від покупців, на двох - по 14 грамів накручені, в ятці при дорозі з ковбасою вага закрита продуктами і на ній дві гірки. Люди в чергах до них. Кругом все інше закрито. Барижники, хай та зелень їм згниє. Слава Україні !
Олександр до лучанка Показати IP 16 Травня 2020 11:22
Ну то йдіть в магазин там все добре не гниле,Вас ніхто не тягне за вуха на ринок.А у всіх магазинах вагу видно?!!
Микола Показати IP 16 Травня 2020 04:40
Не там вони перекривають..Люди вклали кошти
Петро до Микола Показати IP 16 Травня 2020 10:58
Так то люди, а баригі-торгаші за 10 копійок вдушаться. Що і куди вони "вложили"? Пройди по "парку" біля базару щоб оглянути "вложєнія"
) Показати IP 16 Травня 2020 09:32
я сам за то чтоб территория по скорей обрела нормальный вид... боты в коментах повеселили)
горняк Показати IP 16 Травня 2020 11:45
какой гадючник, какой срач они развели, и ещё возмущаются. Да там только за ту грязь их надо убрать оттуда поганой метлой . И чтобы отрабатывали несколько месяцев на уборке городских улиц и свалок. Может поймут, что гадить нельзя?
777 Показати IP 16 Травня 2020 12:44
Всі будуть на ДПЗ!!!!!!!! 100%
Ксеня Показати IP 16 Травня 2020 13:08
Ці люди ФОП платили державі податки, думаю, обовязок міської ради облаштувати ринок зручний і цивілізований, на який людям приємно було-б ходити працювати і купувати. Можна було зробити план, домовитись, запропонувати людям гарну альтернативу, можливо конкурс оголосити серед підприємців, а не громити і виганяти як худобу.
Петро до Ксеня Показати IP 19 Травня 2020 21:54
Ксюша, кожен перепроданець на базарі торгує собі в збиток. Це для тебе відкриття? Поцікався скільки сплачують вони "підатку", їм ще треба "доплачувати" для життя
Лучанин 7 Показати IP 16 Травня 2020 13:55
Цього ідіота на ВАЗ 2101 затримати і в ізолятор на три дні, обрати йому запобіжний захід, повідомити про підозру за перешкоджання виконанню законним вимогам, хуліганство, нанесення тілесних ушкоджень, якщо є потерпілі, а на всіх інших поскладати адмінки...ну не базарники, а бидло якесь.
Росоніг Показати IP 16 Травня 2020 15:28
...який сором...
Не місце вам. Показати IP 16 Травня 2020 16:21
За стільки років ви на ринку нічого не зробили, НІЧОГО! Ба навіть, елементарноі вбиральні, як зайти то очі виідає! Вічний бруд і купа машин, цигани, гума, сміття, ніякоі гігієни. Доречі в продутовому павільйоні те ж саме, заходиш в мясний, то такий запах, що не продути продають, а казна що. В павільйоні теж повна антисанітарія. Брудні прилавки, а під ними і за ними сміття. Ви самі довели, зо усім вам там не місце!
Віталій Показати IP 17 Травня 2020 08:03
Мда... коментарі досить цікаві.. але журналісти, вашу ж мать, де ви навчались? Таке враження що ніякої етики не маєте! Використовуючи вуличний сленг на зразок «Базарники» ви пробиваєте дно помийної ями з якої кожного дня тягне ароматами по місту. Чому про це не пишете нічого???
Анонім до Віталій Показати IP 19 Травня 2020 21:59
То давай напишем "фабриканти", або "заводчани", орачі, або хлібороби? Так буде правильно? (а якщо "говносії" по парку?)
Петро Показати IP 18 Травня 2020 04:42
А деш Крутень так званий новий начальник УПП, злякався?