USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку базарники заблокували автомобілями свої контейнери

2 Лютого 2020 23:21
Підприємці Центрального ринку напередодні демонтажу торгових кіосків автомобілями забарикадували торгові ряди.

Фото опублікував у фейсбуці лучанин Сергій Рижков.

З фотографій видно, що автомобілі розміщені таким чином, щоб унеможливити демонтаж контейнерів, який запланований на понеділок, 3 лютого.

Нагадаємо, підприємців Центрального ринку попередили, що кіоски та конструкції, які власники добровільно не перенесуть з території ринку, демонтують у присутності поліції.
«У зв’язку з вилученням земельної ділянки на вул. Глушець, 1, що у м. Луцьку з постійного користування комунального підприємства «Луцькі ринки», відповідно до рішення від 29.01.2020 № 69/1, дія договорів оренди торгівельних місць, укладених з підприємцями, які здійснють діяльність на вказаній земельній ділянці буде припинена 02.02.2020.

На виконання рішення Луцької міської ради просимо підприємців в добровільному порядку до 03.02.2020 демонтувати належні їм тимчасові споруди та інші конструкції.

Попереджаємо, що у разі невиконання рішення міської ради в добровільному порядку, споруди та конструкції класифікуються як самочинно розміщені, а використання земельної ділянки під ці споруди класифікується як самовільне зайняття/захоплення землі, що тягне за собою притягнення винних осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності. У такому випадку демонтаж буде проведений департаментом муніципальної варти Луцької міської ради з подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж та зберігання майна за кошти осіб, що здійснили їх встановлення відповідно до Правил благоустрою міста Луцька», – йдеться у повідомленні.

Також у Луцькраді наголосили, що демонтаж буде здійснюватися департаментом муніципальної варти у присутності поліції і якщо працівники ринку чинитимуть опір законним вимогам поліції та порушуватимуть громадський порядок, то винних притягнуть до адміністративної та/або кримінальної відповідальності у передбаченому законом порядку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
треш Показати IP 2 Лютого 2020 23:28
на евакуацію їх!
Саша до треш Показати IP 3 Лютого 2020 09:55
гнати цей гадючник з під замку на ГПЗ!
Мда Показати IP 2 Лютого 2020 23:30
і що це дасть? позабирають спочатку евакуатором автомобілі а потім і кіоски...
Андрій Показати IP 2 Лютого 2020 23:45
А що очікували??? Влада обманула підприємців. Підписала контракт через уповноважене підприємство до осені, а потім передумала.... і вирішила знести за 5 днів.... так навіть поганих квартирантів не виселяють.....
моска львов Показати IP 2 Лютого 2020 23:48
І знову на передньому краї порушення закону славнозвісні мордаті активісти ... І знову неспроможність влади навести порядок з якихось політичних міркувань ... Там зараз повинні бути усе керівництво міськвиконкому і ради, керівники структурних підрозділів виконкому, усіх силових відомств з оперативними групами їхніх підрозділів, особовий склад ДСНС з техзасобами, медицина катастроф, мати план дій по організації і забезпеченню проведення демонтажу, спецтехніка ...
Баба Ганя Показати IP 2 Лютого 2020 23:48
До міста підтягують війська...
ЛУЧАНОЧКА Показати IP 2 Лютого 2020 23:58
та вкінці кінців нічого ВИ не зробите .раз задумали .то все рівно зроблять . Отступіться нарешті
Фіма до ЛУЧАНОЧКА Показати IP 3 Лютого 2020 10:04
Боріться, та й поборете....Єдине джерело влади в Україні, то є народ, а не кучка депутатів з ботофермами......
Саме так до Фіма Показати IP 3 Лютого 2020 13:17
І народ проти того смітника біля єдиної історичної пам‘ятки Луцька.
ЯРИНКА Показати IP 3 Лютого 2020 00:01
Наш народнепобедімий
Педро Показати IP 3 Лютого 2020 01:05
Автомобілі на штраф-майданчик. Незаконне паркування.
Qwerty Показати IP 3 Лютого 2020 02:52
Пора вже гнати,надоїли свині в центрі міста
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 04:30
Для базарників закон нічого не значить
скептик до Лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 11:54
а зе-влада навіть не знає законів
Тарас Показати IP 3 Лютого 2020 06:35
А як людям далі виживати? Ці кіоски їх одне єдине джерело доходів.
Анонім до Тарас Показати IP 3 Лютого 2020 12:35
Знайти роботу не думали.
Aleksandr до Тарас Показати IP 3 Лютого 2020 18:50
Ті базарники добре собі позаробляли, там люди які вже понад 15 років тримають ті халабуди.Не вмруть.
Шпиталь Показати IP 3 Лютого 2020 07:12
Коли вже нас почне хтось блокувати чи переносити
Як паралель Показати IP 3 Лютого 2020 07:53
Ахтунг, ахтунг, хто не...(далі за текстом) і дії відпоаідні, чи не так?
лучани Показати IP 3 Лютого 2020 07:55
штрафи за стоянку повиписувати.
Від Вітовта до Пусто Показати IP 3 Лютого 2020 08:31
Алярм ! Облога замку на сучасний лад - монголо-татари возами з кіньми, а титульні з євробляхами !
До Показати IP 3 Лютого 2020 08:32
Наче в 90, бариги знову захоплюють територію. Так би ярисно податки платили як вони зараз порушують закон... Барига є барига це діагноз
Луцьк Показати IP 3 Лютого 2020 08:40
Базарнікі 1000 чол. кожен заробить в день 500 грн. Але зароблять всі. А так поставлять торговий центр і 50000 тис. буде іти в один карман. Ганьба міський владі...
"" Показати IP 3 Лютого 2020 08:45
Такий цивільний шанхай і безкоштовна стоянка добавилась!
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 09:12
Автомобілі на евакуатори і на штрафмайданчик за порушення парковки на пішохідній зоні.
Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 09:12
В тій ситуації задача одних - підбурювати інших до от таких дій. А самі тихцем на Новий ринок переберуться у кращі місця.Бо як не крути, пройде час і всі скажуть -Як то добре Новий ринок.
Порядок Показати IP 3 Лютого 2020 09:15
Бач які дружні, а дружно навести там порядок починаючи від санітарного стану і закінчуючи зовнішнім виглядом торгових точок було слабо?
Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 09:28
Міняємо країну на краще почніть з себе і якщо вирішили перенести то не робити таких речей як ви робите !
Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 09:46
Давно пора то свинство гнати
Мешканець Показати IP 3 Лютого 2020 09:58
Не часто буваю на тому ринку - не зручний..
скептик до Мешканець Показати IP 3 Лютого 2020 11:57
а тебе туди ніхто не гонить. можеш іти в супермаркети по зелену запліснявілу ковбасу
Сергій до скептик Показати IP 3 Лютого 2020 15:17
В супермаркеті на куплені товари видається чек, і в разі потреби можна і повернути не якісний товпр і в СЕС або інші органи скаргу написати. А що й кому можна пред'явити за покупку на ринку ? І невже Ви вважаєте що в тій антисанітарії на ринку можна купити якісний продукт?
Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 10:01
Одні тролі понабігали.Краще б школу зробили за ці гроші,ніж своїм сраколизам платити,гопнікі.
РОЖИЩАНИН Показати IP 3 Лютого 2020 10:14
ПРІТОН--САМИЙ НАСТОЯЩИЙ
Іван Показати IP 3 Лютого 2020 10:32
От чому стільки людей проти ринку? Так само як заставляють переїхати, могли б заставити лад навести. Туди купа людей як на роботу ходить, так і за продуктами чи не продовольчими товарами. Проти ті, хто живе в спальних районах, це зрозуміло, а що робити мешканцям центра?
скептик до Іван Показати IP 3 Лютого 2020 11:58
проти тільки проплачені боти
Анонім до скептик Показати IP 3 Лютого 2020 12:36
Де нам отримати наші виплати?
Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 10:57
В суботу був на тому ринку. Грязь, калюжі між рядами.Хтось бруківки накидав перед своєю "ТОЧКОЮ"(звідки вона, невже за власні кошти придбав?), щоб як в дитинстві поскакати і ноги були сухі. Хтось дошок наклав,треба йти і дивитись, щоб не перечипитись. От і за це ми поборимось, бо як нам в князі без грязі?
скептик до Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 11:59
НЕ ХОДИ !!!
База Показати IP 3 Лютого 2020 11:58
І правильно зробили що заблокували. Так не робиться. В 00 починати демонтаж. Рейдери а не влада
Алекс до База Показати IP 3 Лютого 2020 18:42
А коли починати, дурню? Коли рух на вулиці?Майте голову на плечах. В цивілізованих країнах і ремонти вуличні роблять вночі.
Цікаво Показати IP 3 Лютого 2020 16:36
Чому ,,секонд,, мають залишити???? Як всіх то всіх, а не саме бридке залишати (((
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 4 Лютого 2020 08:57
Деякі базарники-спекулянти без цього центрального ринку життя не уявляють, тільки й чути від них, а як виживати? Таке враження, що крім спекуляцій на ринку "купив-продав" в житті більше нічого не існує, та другої роботи знайти не можливо. Роботу знайти можна аби бажання було. А у вас цього бажання немає. Ви привикли, що вас десятиліттями ніхто з контролюючих органів нормально не перевіряв, у вас в половини продавців відсутні ліцензії та правові дозволи на продаж продуктів харчування, відсутні медичні довідки або книжки, на протязі десятиліть ви не платите до держави податки. А на новому рину ГПЗ вже такого щастя не буде. На ГПЗ ринку вже ви бігати по території з одного кутка ринка в інший та ховатися від контролюючих органів не будите, ось того і йти туди не бажаєте. На новий ринок пішли працювати з підприємців ті, хто веде свій бізнес прозоро та не боїться перевірок.