USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку будуть розігрувати автомобіль Audi за допомогу Матвію Колядюку

Сьогодні 16:33

У Луцьку, 31 березня, в Центральному парку міста відбудеться розіграш автомобіля Audi Q5, а також трьох IPhone 17, пʼяти генераторів та пʼяти талонів на пальне обʼємом по 100 літрів. Усі ці призи розіграють за внесок на банку в допомогу Матвію Колядюку.

У 5-річного волинянина Матвія Колядюка рідкісна генетична хвороба – мʼязова дистрофія Дюшена. На лікування препаратом Elevidys йому потрібно зібрати 2,9 мільйона доларів. Блогери з усієї України, та в тому числі з Волині, обʼєдналися, щоб зібрати хлопчику кошти на лікування.

Для того, аби взяти участь в розіграші автомобіля Audi Q5 та айфонів, генераторів і пального, потрібно зробити внесок на банку мами Матвія Колядюка за цим посиланням. Внесок від 100 гривень, а також потрібно вказати свій номер телефону в коментарі до платежу.

«Обовʼязково потрібно вказувати свій номер телефону в коментарі до платежу, щоб ми змогли звʼязатися з вами у разі виграшу. Бо люди надсилають дуже багато своїх телефонів нам у приватні повідомлення, але переможця рандомно обере Монобанк, відповідно в коментарі до платежу потрібно вказувати свої дані», – пояснив власник компанії «Pavoglass», один з ініціаторів збору, блогер Тарас Павлюк.

31 березня запрошують усіх бажаючих доєднатися до розіграшу в Центральному парку міста Луцька близько 18:00.

Розіграш автомобіля, айфонів, генераторів та пального – це 10-денний збір, ціль якого – 20 мільйонів гривень. Ці кошти додадуть до основного збору мами Матвія Тетяни Колядюк і сподіваються, що уся сума на лікування хлопчика буде зібрана.

«Нам лишилося насправді зовсім трохи, щоб закрити основний збір для Матвійка. Величезна робота позаду, але попереду – ще закриття основного збору. За внесок від 500 гривень ми комусь віддамо квартиру в нашому житловому комплексі, а ще призи від інших підприємців та блогерів: автомобілі, золоті злитки, декілька тисяч доларів готівкою і дуже багато інших цінних призів. Сподіваємось, це станеться 1 травня», – розповів бізнесмен Олександр Князєв, один з ініціаторів збору.

А для того, аби взяти участь у розіграші квартири, потрібно зробити внесок на банку допомоги Матвія від 500 гривень. Банка за посиланням тут.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що лучанка виграла автівку Ford за допомогу Матвію Колядюку.

*реклама

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus