USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сьогодні у Луцьку на декількох вулицях призупинять рух транспорту

20 Жовтня 2019 10:55
У неділю, 20 жовтня, рух транспорту на кількох вулицях Луцька тимчасово призупинять через проведення Хресного ходу.

Відповідне розпорядження 18 жовтня 2019 року підписав секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт.

«Зважаючи на звернення Волинської єпархії Української Православної Церкви про проведення 20 жовтня 2019 року Хресного ходу, у Луцьку тимчасово призупинять рух транспорту деякими вулицями міста», – йдеться у розпорядженні.

Зокрема, призупинення руху транспорту по мірі проходження колони відбудеться з 15:00 години за маршрутом: вулиця Данила Галицького, майдан Братський міст, вулиця Лесі Українки, проспект Волі, вулиця Шопена, проспект Перемоги, проспект Соборності, вулиця В’ячеслава Чорновола.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ангст Показати IP 18 Жовтня 2019 17:08
Та скільки можна перекривати вулиці через цю ходьбу по дорозі. Мають церкву, хай навколо неї і намотують круги.
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 18 Жовтня 2019 17:44
А що в нас тепер попи мають особливий статус,чи є законослухняними громадянами України,як і всі ми.То в чому їх особливість,процитуйте законодавство України,цікаво прочитати.
123 до УКРАїНЕЦЬ Показати IP 18 Жовтня 2019 20:36
Те саме законодавство,яке дозволяє..секс.меншинам ходити так само толпами
мдя до 123 Показати IP 18 Жовтня 2019 21:38
секс меншини ходять: по-перше не у всіх містах, по-друге один раз в рік (і то не завжди),по-третє,- це неабияка сміливість, в нашому "толерантному" середовищі.
123 до мдя Показати IP 18 Жовтня 2019 22:11
Якщо ти громадянин України,то повинен знати,що я користуюся рівними з тобою правами,маю право на свободу віросповідання,це закріплює Основний закон,який називається Конституція.А якщо ти справжній українець,то повинен цікавитися історією свого народу,а також історією хресних ходів,коли вони започаткувалися в нашого народу,яка їх ціль та мета??і якщо ти прагнеш до Європи.спільноти, то повинен знати...що там поважають думку кожного,не гноблять,не принижують..а якщо і відбуваються порушення..то відповідають по закону..
мдя до 123 Показати IP 18 Жовтня 2019 22:35
я громадянка УкрЇни, але термін "справжній українець" це що? На якому місці має знак ГОСТу стояти? І чому хтось щось чи комусь "повинен"? (я про знання історії і т.д) Далі. чому на вашу думку я маю прагнути до Європи?, чому не до Канади, чи Шрі Ланки? До чого ця демагогія? Я відповіла,на недолугий закид про секс меншин, розбила свою думку по пунктах.для кращого розуміння. Так я як громадянка і мешканка цього міста, в ДАНОМУ випадку проти всіляких ходів з хрестом, в славу любому богу, чорту чи президенту, так як це перешкоджає моєму праву на вільне пересування.
Анонім до 123 Показати IP 20 Жовтня 2019 11:12
Та будьте ви українцями,ким хочте будьте,тільки машини мають їздити по дорозі,а люди ходити по тротуарі,Богові Боже.А тих сексменшин потрібно лікувати.
Луцьк Показати IP 20 Жовтня 2019 12:23
Свобода віросповідування? А при чому тут вона? Хай реально намотують круги біля своїх церков, а не заважають у вихідний всьому місту! Я живу на Перемоги, мені треба терміново кудись поїхати в 15:30, що мені робити? Чекати? Їхати з Грушевського з пересадками? Чи телепортацію опановувати?