USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку чоловік з психічними розладами поранив патрульного

21 Листопада 2018 16:36
Інспектори у Луцьку 21 листопада отримали повідомлення, що потрібна допомога для шпиталізації особи з психічними розладами, інформує патрульна поліція Волинської області.

Патрульні прибули на виклик на вулиці Сухомлинського. Коли заявниця відчинила двері помешкання, її син вискочив з-за спини, відіпхнув жінку та наніс удар в обличчя патрульному господарським загостреним предметом.

Саме ця особа й потребувала шпиталізації у психлікарню.

40-річного чоловіка негайно затримали та доставили в медзаклад. На місце викликали слідчо-оперативну групу.

В інспектора зафіксовано забійну точкову рану обличчя, параорбітальну гематому зліва, підшкірну гематому верхньої губи зліва та інші травми.

Наразі його життю й здоров’ю нічого не загрожує і він відпущений з лікарні.

Що ж до хворого затриманого, то в цій справі тривають подальші слідчі дії. Після з’ясування всіх обставин вирішуватиметься питання його подальшої долі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
123 Показати IP 21 Листопада 2018 17:05
добре шо в око не попав!
valdis peish Показати IP 21 Листопада 2018 17:43
якійсь нінзя прям- а ящо серьйозно дуже буйних розвелось
Просто Показати IP 21 Листопада 2018 17:47
і це все за 7 тис грн на місяць!
Propagandist Показати IP 21 Листопада 2018 18:55
Подію висвітлили у ЗМІ і тепер є всі шанси, що не напишуть, що псих - то насправді патрульний...
я Показати IP 21 Листопада 2018 21:48
Полежить два місяці в лікарні і відпустять...А через деякий час він знову кинеться на людину ... Таких буйних,які загрожують життю інших людей, потрібно тримати у психлікарні постійно. По Гулака-Артемовського раніше постійно гуляв чолов"яга:розмовляв сам з собою,щось кричав.... Але ж нікого не чіпав,то й всі мовчали. А потім моя подружка йшла додому - і він кинувся за нею,щось верещав....Ледве встигла в під'їзд вскочити...І навіть в поліцію не заявиш - скаже ну біг я і що?Спорт люблю... Мантри читав заодно....І не доведеш же нічого
valdis peish до я Показати IP 21 Листопада 2018 23:20
цілком згідний з тобой друже але в нашій державі шоб здати псіха або алкаша буйного треба стількі підписів зібрати шо та істота вже когось замордує
FRM Показати IP 22 Листопада 2018 09:06
Мав право застосувати зброю!!!
321 до FRM Показати IP 22 Листопада 2018 10:37
Слово-то не зброя! А інших прав в патрульних нема.