USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

У Луцьку – ДТП: унаслідок зіткнення Mercedes відкинуло убік

10 Березня 2019 22:02
У Луцьку на проспекті Перемоги зіштовхнулися Mercedes та Ford. Від удару Mercedes відкинуло убік.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Близько 21 години поблизу історичного факультету СНУ ім. Лесі Українки зіштовхнулися Mercedes та Ford. Ford, який виїжджав з вулиці Шопена, не надав перевагу Mercedes, що їхав по прямій від ТРЦ «Промінь». Унаслідок зіткнення Mercedes відкинуло убік, справа від Ford.

18-річна водійка Ford стверджує, що Мercedes перевищив швидкість.

На місці автопригоди працюють патрульні та карета швидкої допомоги.

Водій Mercedes травмований: забій колінного суглоба і травма долоні.

Причини автопригоди встановлюються.
https://www.youtube.com/watch?v=udq1Rnfm4zw&feature=youtu.be
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
qwerty Показати IP 10 Березня 2019 22:08
https://youtu.be/hs5FiZQNMdA
даі Показати IP 10 Березня 2019 22:17
Дивна якась водійка - швидкість вітика очима поміряти може, а побачити знак "уступи дорогу" не получається. Добре хоч всі живі.
777999 Показати IP 10 Березня 2019 22:27
Пів міста таких ідіоток. Всі мають їхати 20 щоб воно роздуплилось!!!!!!!!
таксист Показати IP 10 Березня 2019 22:37
посвідчення куплене за сало
Рафик Рафикович до таксист Показати IP 10 Березня 2019 23:31
Она целый день работает в НАСА! Дома мало бывает её. Работает в НАСА, а кушает сало. Однообразная жизнь у неё. НАСА-сало, НАСА-сало!
Konan Показати IP 10 Березня 2019 22:37
Ви ще не бачили як їздить червое пежо 208... ото жесть....
Льоня Показати IP 10 Березня 2019 22:37
18 річна водійка - вже смішно))))
11 Показати IP 10 Березня 2019 22:57
Мда, реакція "людей" на відео просто шокує.
11 Показати IP 10 Березня 2019 22:59
На задньому плані тільки хлопець на допомогу поспішив - молодець, а так - парочка на тапкі дала і один інстаграмний герой з телефоном
Haron Показати IP 10 Березня 2019 23:18
Цитата : "18-річна водійка Ford Mondeo стверджує" і цим все сказано
Лучанин Показати IP 11 Березня 2019 01:19
Повротнік Мерса моргає лівий - нічо не говорить ?
даі Показати IP 11 Березня 2019 01:31
Всі водії які їдуть по Шопена повинні зупинятись ще біля ПУМа,бо мерседеси спрінтери,які їдудь зі Львова,на кільці влючать лівий поворот і поїдуть прямо. В них ГОЛОВНА...
—— Показати IP 11 Березня 2019 04:14
Як на мене то це Mercedes Sprinter , з чого автор взяв що це віто?
—— Показати IP 11 Березня 2019 06:06
Це не віто!!!! А Sprinter!!!!!!
8888 Показати IP 11 Березня 2019 07:50
Не віто а спрінтер
Софія Показати IP 11 Березня 2019 08:43
Це не vito , а mercedes sprinter. І подумайте , яка має бути швидкість, щоб розвернутися і просунутися 30 метрів, де є пішохідний перехід і кільце, яка має бути швидкість.
Гомер Показати IP 11 Березня 2019 10:05
Народ! Що ви тут інститут ДТП- знавства відкрили? Замовте незалежну експертизу! Після чого ви отримаєте реальну відповідь від експерта ))))
свідок Показати IP 11 Березня 2019 14:02
Яка різниця ;Водій чи водійка? Якщо рухається автомобіль з включеним лівим поворотом, а водій згадує що до потрібної адреси треба рухатись прямо і тоді лупить прямо.перевага -головна- як хочу так і їду!!