USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку карантин не посилюватимуть

22 Червня 2020 20:02
В обласному центрі Волині, попри рішення ОДА про продовження карантину та посилення протиепідемічних заходів, карантин не посилюватимуть.

Про це 22 червня повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

"На території нашого міста ми не будемо посилювати карантин. Ми не будемо закривати дитячі садочки й спортзали, адже в садочках міста ситуація на сьогодні спокійна й контрольована, зареєстрованих актуальних випадків захворювання на коронавірус серед працівників садочків та дітей немає. Те ж саме й щодо спортзалів", – написав посадовець у Facebook й додав, що громадський транспорт також курсуватиме.

Нагадаємо, регіональна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення продовжити на території Волинської області карантин та посилити протиепідемічні заходи в частині контролю за їхнім дотриманням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
опа Показати IP 22 Червня 2020 20:24
Правильне рішення.
Знаю Показати IP 22 Червня 2020 20:35
Правильно. Треба взути ОДА
олександр Показати IP 22 Червня 2020 21:04
потрібно застосовувати більш жорсткі заходи до поїздок в громадському транспорті- 50 процентів їздять без масок чи маска на шиї, в тому числі і водії, 80 процентів платить налічкою, розповсюджуючи коронавірус, валідатори вже не потрібні.
Правда Показати IP 23 Червня 2020 05:57
Для чого ця писанина...
Василь Показати IP 23 Червня 2020 07:45
Доки грім не вдарить, мужик не перехреститься
Мурсель Показати IP 23 Червня 2020 09:13
Чому, чорт забирай, чому?! Щодня величезний +, серед населення повний саботаж карантинних заходів.. міська владо, майте клепку
лучанка до Мурсель Показати IP 23 Червня 2020 10:33
на тому тижні була в поліклініці № 1 (пр.Волі) на прийомі не лікарі ні інші медпрацівники не були в масках і рукавицях. їдете в транспорті- самі робіть зауваження і водії і пасажирам. Всі прочитайте нові зміни в постанову КМУ 19.06.,яка вступила в силу з 22.06.
квітка Показати IP 23 Червня 2020 11:03
Правильне рішення. Всерівно батькам треба ходити на роботу, щоб заробляти гроші. То де подіти дітей.
Йося Моргенштерн Показати IP 24 Червня 2020 00:07
В такій воніщі жоден коронавірус не виживе!! Ні при Кривицькому, ні при Шибі, ні при Романюку такого не було!!! Один місяць в рік був сезонний сморід на цукровому! Але не ГАВНІЩЕМ!!!