USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку легковик збив неповнолітню на тротуарі. Фото

17 Лютого 2020 15:23
ДТП сталася 17 лютого на проспекті Волі в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, близько 15 години на проспекті Волі, біля Волинської обласної бібліотеки для дітей, автомобіль «KIA» збив дівчину, 2004 року народження.

Дівчинка йшла тротуаром, а автомобіль на невеликій швидкості її збив. Зі слів свідків, постраждала отримала перелом ноги. Її госпіталізували у лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 17 Лютого 2020 15:49
Во, вже з переходів перейшли на тротуари, реформи в дії. А тепер, вельмишановні водії, які не читають ПДР і волають що їм пішоходи на дорозі заважають, поясніть будь ласка де пішоходам ходити. І не забувайте будь ласка що поза коритом ви теж пішоходи і на тротуар хоч колись, але стаєте.
Лучанин Показати IP 17 Лютого 2020 15:50
Вже по тротуарах ганяють !!! Де ми живемо (((
Народна прокуратура Показати IP 17 Лютого 2020 15:51
"Йшла тотуаром...". Чи тобі вже засліпило, куди їхати?
лучани Показати IP 17 Лютого 2020 16:50
Муніципали своїм прикладом показали,що по тротуарах можна їздити та паркуватись.
Ом до лучани Показати IP 17 Лютого 2020 17:00
До чого вони тут В нас люди б*дло просто
Оксана Показати IP 17 Лютого 2020 16:58
Треба штрафувати нормально і лишити прав на роки. Д*біл.
Коля до Оксана Показати IP 17 Лютого 2020 17:06
В Китаї відрубали б ногу за таку їзду
Володимир87 Показати IP 17 Лютого 2020 18:05
Там постійно заїжджають і паркуються. Потрібні стовпчики чи клумби з обох боків,як біля педколеджу. А неподалік взагалі небезпечне місце: тротуар- парковка біля "Гранд-Волинь".
1234 Показати IP 17 Лютого 2020 21:13
хвищук олександр кіндратович воділа
НЮх до 1234 Показати IP 18 Лютого 2020 00:43
А чи не батько заступника прокурора всєя області? Їм по тротуарах можна збивати, сама чула, переходів вже замало.
мдя Показати IP 17 Лютого 2020 21:22
Природний відбір "неповнолітніх", які не бачать і не чують нічого.. Водія шкода, за відсутністю парковки це єдине місце,де не порушуючи ПДР. можна залишити авто (для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м ) Хоча коментатори і далі можуть орати дурними голосами. Дозволяю :) Таким "крикунам" і "рубунам рук" ніколи нічого не доведеш, я, до речі і не намагаюсь :)
Тиць до мдя Показати IP 18 Лютого 2020 00:35
Не бачать і не чують? Вона винна що з телефоном? А де можна з телефоном? А вИ з чим самі ходите? Може людям по телефону поговорити на дерево треба вилазити бо по тротуарах подібні вил*пки ганяють? Водія не шкода, а відібрати права пожиттєво, бо як мінімум сів за кермо в хворому стані (після стоматолога), та збив людину ще й на тротуарі. За "поганих часів" взагалі не можна було на тротуар виїзжати, бо людське життя було приоритетним, та й за водіїв думали і паркуватися можна було там де не заборонено, а тепер заборонено всюди, гараж людина мала право мати в зоні проживання. А довести вАМ нічого не можна бо для вас людина ніщо, проте коли самому запече тоді виють сильніше за інших "А мене за що?".