USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку маршрутка затиснула і протягнула жінку, яка не встигла вийти

20 Листопада 2020 18:55
У Луцьку маршрутка протягнула за собою жінку, яка не встигла вийти.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Інцидент трапився поблизу супермаркету АТБ на вулиці Бенделіані близько 18 години.

За словами очевидців жінка не встигла вийти з маршрутки, коли водій уже розпочав рух.

Про стан постраждалої наразі невідомо, проте, як стверджують свідки інциденту, жінка трималась за ногу та дуже кричала.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Авжеж Показати IP 20 Листопада 2020 19:11
Стандартна ситуація, просто на цей раз жінка не втрималася, їй не повезло. Якби з пару водіїв обдерли би за такі дії по повній, то всі б почали їздити чемненько.
Нострадамус Показати IP 20 Листопада 2020 19:11
Хiба раз, вiдкривае дверi, ще не зупинившись..! Куди спiшать?...
123 Показати IP 20 Листопада 2020 20:06
Та нікуди не спішать. Є скоти, які штрафують водіїв за більшу кількість пасажирів ніж місць для сидіння. Тому вони і закривають двері перед носом. Мені чуть ноутбук не зламали дверима. Я розумію водіїв, і не розумію бидлоття, яке видало ці правила. Ви мені скажіт, як водій тролейбуса може по іншому контролювати кількість пасажирів?
Це до 123 Показати IP 21 Листопада 2020 08:36
А до цього року водії їздили по іншому? Навіщо прилітати нові правила до стилю водіння маршрутчиків?
Лучанин до Це Показати IP 22 Листопада 2020 14:22
Не треба всіх водіїв під одну гребінку, вони тоже люди як і Ви!
Анонім Показати IP 21 Листопада 2020 08:24
Ви мені скажіть як мені з Центру добратися на кінцеву будь_якого маршруту, коли в ЦЕНТРІ ВЖЕ ВСІ МІСЦЯ ЗАЙНЯТІ
Олена до Анонім Показати IP 22 Листопада 2020 10:54
Робіть, як я - пішки.