USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку поліцейських оштрафували за неправильну парковку

13 Лютого 2020 10:40
У Луцьку на вулиці Замковій поліцейське авто порушило правила дорожнього руху.

Черговий факт порушення правил дорожнього руху під дією знаку 3.34. (ч.1 ст.122 КУпАП) зафіксували працівники департаменту муніципальної варти.

Цього разу порушником стали поліцейські.

Їхнє авто стояло без проблискових вогнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
7777 Показати IP 13 Лютого 2020 11:01
Найшла коса на камінь...
5 до 7777 Показати IP 13 Лютого 2020 12:29
Це не знак а кусок картону встановленого самопально. Знак не відповідає ДСТУ а значить, не має бути виконаний.
5 до 5 Показати IP 13 Лютого 2020 12:32
Дія знаку 3.34 діє до першого перехрестя. Відразу за знаком, видно можливість заїзду право, яке заставлене товарами. Мб це поворот?
777 Показати IP 13 Лютого 2020 11:26
Ты ж моя хорошая.и тут без фото никак.
УКРОП Показати IP 13 Лютого 2020 11:26
Працівники муніципальної варти мають розуміти, що Сиротинська не всемогутня і прикрити їх у випадку чого не зможе, а негативне відношення з боку поліцейських збережеться надовго
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2020 11:31
Ну може хоч тепер муніципали не будуть під знаки їздити та на тротуарах паркуватися. Ну що, поліція, наведете порядок, таки з народом?
ну звісно Показати IP 13 Лютого 2020 11:32
На фото де поліцейська машина сфотографована спереду, чітко видно, що знак не в ту сторону. Отже порушення немає. Муніципали, що з вами?
Правдоруб Показати IP 13 Лютого 2020 11:40
На фото немає привязки до дати і часу-докази правопорушення недійсні.
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2020 11:44
Цирк! Поліція з муніципалами гризуться! "И я не знаю какой процент сумашедших на этот час, но если верить глазам и ушам - больше в несколько раз!"
Правдоруб Показати IP 13 Лютого 2020 12:21
Дійсними (такими які мають юридичну силу) має лише автоматична відеофіксація ,при чому де зафіксована вся процедура правопорушення без пропадання такого з поля зору, а не фото яке може бути підробленим.
Правдивий Показати IP 13 Лютого 2020 14:36
Поставили обігрівач в морозилку. Побачимо хто кого!!!