USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Іди сюда, с#ка!»: базарники з газом та камінням напали на муніципалів та поліцію. Відео 18+

28 Липня 2020 21:17
Група осіб з Центрального ринку напали на луцьких муніципалів та представників поліції. Службових осіб забризкували вогнегасником, сльозогінним газом, а також закидали камінням.

Дії візуально неадекватних осіб супроводжувалось нецензурною лайкою та «посиланням» в зону АТО.

Відео вечірніх подій на Центральному ринку опублікували на сторінці департаменту муніципальної варти.

«Обличчя Центрального ринку та осіб, що представляють їхні інтереси. Застосування сльозогінного газу, вогнегасників, каміння, цегли. Працівники департаменту просто виконували свої повноваження», – йдеться в повідомленні.

Увага, відео містять нецензурну лексику, прохання неповнолітніх утриматись від перегляду!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Люди? Показати IP 28 Липня 2020 21:41
Більше я на той ринок ні ногою.
Володя до Люди? Показати IP 28 Липня 2020 23:22
То не ходи!!! Іншим більше буде!!!
Andrij Показати IP 28 Липня 2020 21:45
Всех на 15 суток посадить.....
Орест до Andrij Показати IP 28 Липня 2020 23:19
Поліції більше немає. Вона зникла як клас.
Бляха Показати IP 28 Липня 2020 21:49
Як задовбали ті атошніки з базарниками Це позор,для настоящих бійців,а не п'яного бидла
Страшно до Бляха Показати IP 28 Липня 2020 22:19
Де справжні захисники....??? хай розженуть це бидло,вони правда позорять атовців Як п'яниці ,іу бридко дивитись...
Анонім до Бляха Показати IP 28 Липня 2020 22:24
Іди їм скажи,чи сциш?
я до Бляха Показати IP 28 Липня 2020 23:42
Цікаво, а чи хоча б розуміють самі ці так звані "підприємці" ВІД КОГО, чи ДЛЯ КОГО вони наставили ці шинні барикади? Ну прямо "Найщиріші лучани-українці". І про прапори згадали... Тільки якось ці символи держави ну зовсім несумісні з культурою спілкування цих "захисників" не знати чого і кого.
Апу Показати IP 28 Липня 2020 21:53
Бидлота
Лучанин Показати IP 28 Липня 2020 21:57
І це називається поліція???
ALL Показати IP 28 Липня 2020 22:11
ЩО вони граються, поліцію та нацгвардію і вперед....
Анонім Показати IP 28 Липня 2020 22:13
Напишіть коли прийти простим громадянам і допомогти Вам винести тих бариг з старого міста???????!!!
лучанка Показати IP 28 Липня 2020 22:16
Чому з ними панькаються, поняття не маю. Поводять себе як звірі- зразу в клітку.
Kalian44 Показати IP 28 Липня 2020 22:21
В той час коли люди вимагали від влади прав та свобод для всіх громадян, муніципальні гниди прийшли красти їхнє майно. Далі буде....
Ау Показати IP 28 Липня 2020 22:27
Винуватців затримали? По повній впаяти. Таке враження, що для нашого бидла потрібно вернути «беркут». Назвати можна інакше «сокіл», «яструб».
Радувець Ларіса Показати IP 28 Липня 2020 22:40
Муніципали і поліцаї слабаки. Сором на що перетворилася влада. Пігмеї!
луч Показати IP 28 Липня 2020 22:43
вас ще й не так битимуть, скоти
Луцьк Показати IP 28 Липня 2020 22:49
В Брищі більший порядок ніж на старому ринку. Бульдозери туди і розрівняти,а не просити переїдьте. Гидота
Оууу Показати IP 28 Липня 2020 23:24
Мда! Мені одному здалось що муніципали прийшли просто спровокувати дуралєїв? Гострих відчуттів їм захотілось .... Приїжайте в Мар'їнку, відчуттів хватить усім вам!
Шина-на Показати IP 29 Липня 2020 01:24
Скажіть, чого на ніч муніципали поперлися на ринок?
Пп Показати IP 29 Липня 2020 05:46
Б**ло бари*не , хто адекватний той переїхав, більшість лучан підтримує перенос того кодла.А порохоботи не будуть керувати і тероризувати міськ раду.
В Показати IP 29 Липня 2020 06:43
Оце настоящі терористи))
Vitya Показати IP 29 Липня 2020 07:40
Але ж позор на всю Україну, бидл**тя схаменіться. Невже не ясно не самі муніципали так захотіли а 3/4 населення міста.
Лучанин до Vitya Показати IP 29 Липня 2020 09:12
Ти вже порахував? Чи з міськради порахували?
Лучанин Показати IP 29 Липня 2020 09:06
За таким принципом відбувався останній майдан, але в результаті вийшло, що це революція, тільки не відомо яка. Коли вже хтось при владі скаже: "А король голий".
містянка Показати IP 29 Липня 2020 09:18
Ну це вже край.Це неатошники з кацапськими матюками.Давайте референдум по ринку і побачите 9/10 проти гадюшника.О то показали себе,хто вони в дійсності.
Лучанин Показати IP 29 Липня 2020 09:22
По ходу справи виявляється, що Нац гвардію і СБУ потрібно було застосовувати не до т.зв. луцького терориста, а до представників базарної спільноти та їхніх "захисників".
Ігор Показати IP 29 Липня 2020 12:16
Негайно закрити цей гадюшник в центрі міста, залишити лише павільйон для продажу продуктів харчування.
Я тут виріс Показати IP 29 Липня 2020 13:03
Тут як мінімум 4 статті !!!! Вчому справа????
Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Липня 2020 14:11
Абсолютная беспомощность власти.
Правда Показати IP 29 Липня 2020 16:40
Притягнути всіх активістів до кримінальної відповідальності.Є рішення потрібно виконувати нього.А поліція тільки може панти ганяти мігалками по місту.Хай тут себе проявлять.І ветеранів ато теж притягнути вони яке відношення мають до базарів.Є ЗАКОН І ПОТРІБНО НЬОГО ВИКОНУВАТИ.
1 Показати IP 29 Липня 2020 19:27
Нє, ну то вже перебор :((( Авакова сюди треба з групою захвата, бо то реально терористи :))))
Бобер Показати IP 29 Липня 2020 19:59
Не ма на них Бацьки Лукашенка.