USD 27.8 28.05
  • USD 27.8 28.05
  • EUR 31.5 31.8
  • PLN 7.25 7.38

У Луцьку на Гордіюк авто збило жінку

У Луцьку жінка потрапила під колеса авто на іноземній реєстрації.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Автомобіль Opel збив жінку на вулиці Гордіюк 21 вересня.

Постраждалу забрала швидка.

Як повідомив завідувач оперативної диспетчерської Волинського обласного центру медичної допомоги Андрій Абрамов, жінка 1952 року народження у вкрай тяжкому стані, у неї чисельні травми.

Фото ВолиньPost
Загрузка...
Коментарів: 9
Просто Показати IP 21 Вересня 2018 14:14
за кермом 100% віком до 30 років водій
Хм Показати IP 21 Вересня 2018 14:19
А вона точно була на переході? А то там постійно лізуть під машину
Мх до Хм Показати IP 21 Вересня 2018 14:29
точно на переході, йшла там і бачила все це сьогодні перед обідом!
valdis peish Показати IP 21 Вересня 2018 15:25
переходиш на переході подивись на ліво потім на право - шпарить бляхар - пропусти (нотатка для пішохода)
суддя Дред до valdis peish Показати IP 21 Вересня 2018 16:08
коли тобі буде 66 років - будеш так реагувати на бляхарів...
Носатий дядько Показати IP 21 Вересня 2018 15:58
На Київському майдані на пішохідному переході від ОДА до податкової мудії постійно їздять на червоне світло.
Живу тут Показати IP 21 Вересня 2018 15:59
Живу в цьому районі. На вказаному переході вже не один раз були травмованими пішоходи. Проблема в маршрутках, які зупиняються на пішохідному переході або за метр-два від нього. Водіям автомобілів, які їдуть позаду, не видно пішоходів.
Так Так Показати IP 21 Вересня 2018 17:10
Там потрібен світлофор...
Анонім Показати IP 21 Вересня 2018 17:19
Перед кожним переходом потрібно встановити "лежачих поліцейських"!!!