USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку на Потебні – смертельна ДТП: пасажирка Volkswagen померла у швидкій. Відео

28 Вересня 2020 09:10
На перехресті вулиць Потебні-Гнідавська у Луцьку 27 вересня сталася смертельна ДТП.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Як повідомили у пресслужбі поліції Волині автопригода трапилась учора, після 22 години вечора. На перехресті вулиць Потебні-Гнідавська в обласному центрі зіткнулись Volkswagen Passat та Infiniti.

Нині обставини аварії встановлює слідство. 47-річна пасажирка Volkswagen Passat померла в кареті швидкої допомоги, інша пасажирка легковика травмована.

Уже відомо, що один з водіїв перебував у стані алкогольного сп’яніння.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження). Слідство триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Арафат Показати IP 28 Вересня 2020 09:32
А в МРЕО і надалі вимагають(!) 200$ хабаря за посв. водія !
я до Арафат Показати IP 28 Вересня 2020 10:20
не треба ото брехати , 130 водіння, 130 тести = 260уойошичьок щяс.... ціни він тут збиває
Арафат до я Показати IP 28 Вересня 2020 12:20
Брешуть собаки, а я - довожу до відома. І допис - якраз про наслідки хабарництва в МРЕО
Адвокат до Арафат Показати IP 28 Вересня 2020 11:35
Що,ніхто не хоче вчитися?????
Лучанин до Арафат Показати IP 28 Вересня 2020 14:09
чоловіче, невже так важко самостійно вивчити ПДД? сотні людей отримують посвідчення без проблем, а на тобі світ клином зійшовся?
FRM до Лучанин Показати IP 28 Вересня 2020 15:42
Друже,знімай рожеві окуляри,ти в Україні!!!.Які сотні отримують?Про шо ти говориш.Один(принциповий) з п"яти груп в кращому випадку.Ти можеш знати все,але тебе все одно завалять і ти опустиш голову і принесеш їм ті 100 баксів,бо за спиною три місяці навчання.І проблема тут не в конкретному С.Ц.,а в Міністерстві вцілому,бо бабулесики течуть до самого Авакакова!
Г Показати IP 28 Вересня 2020 10:25
Це не той інфініті що збив людину на пішеходному того самого вечора
Іра до Г Показати IP 28 Вересня 2020 13:53
а як це? це ч*о просто поїхало і лишило людину в біді???
Павлик Морозов Показати IP 28 Вересня 2020 11:01
Вживати алкогольні напої не треба було.
1 Показати IP 28 Вересня 2020 20:55
Це мало колись статись. Там постійно несправний світлофор.
Лучанка Показати IP 28 Вересня 2020 21:54
Це аварія за"участю" Романа Бузулука - чоловіка Ольги Бузулук?
Ігор до Лучанка Показати IP 28 Вересня 2020 23:47
ясно,значить,винен світлофор,з міського бюджета оплатити ремонт ,і моральний збиток
007 до Лучанка Показати IP 29 Вересня 2020 07:18
Це той що таксуе на жінчиній машині ?
До лучанки Показати IP 29 Вересня 2020 04:21
Так!!!Бузулук була в тій автівці !!!!! На запитання Аверсу вона відповіла що "не може підтвердити або спростувати цю інформацію".Яка цинічність!!!!!! Вона не може підтвердити де вона була того вечора!!!??Вона що,так напилася до повної втрати пам'яті що не пам'ятає що сиділа поруч в авто з таким же п'яним чоловіком ????????? Тоді яке ще може бути пояснення що Бузулук нічого не хоче підтверджувати ????
Знайомий Показати IP 29 Вересня 2020 08:28
Бузулук Сергій наркобарига і нарик. Який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за продаж наркотиків. Тільки Оля Бузулук його кришує бо ж така правильна працює прес-секретарем. Як ж може не захистити свого чоловіка. Хай розкаже де взяв Інфініті
Свідок Показати IP 29 Вересня 2020 09:20
Це той що замутив Інфініті? Хай розкаже краще де він взяв цю машину. Карма спрацювала, як він злочинним шляхов вибив Інфініті. Бузулучка хоть би фотки не виставляла б з машини яка їй не належить. Хай краще розкаже як вибив машину. Доречі він під слідством СБУ за наркотики
хммм Показати IP 29 Вересня 2020 11:08
Имея такого мужа и букет приключений, она много знает и будет продолжать оставаться на должности, а сбу доила и будет продолжать доить эту семейку. Узбагойтесь наивные.